Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedez-benz E klass Avantgarde 1996-2000 320 D
#1
Tere!

Palun siis igasugust teavet ja abi selle isendi kohta kuna oleks plaanis sellist osta.Isiklikult olen täiesti võhik mersude koha pealt aga alati saab õppida.Lisan paar küsimust ka:kas tuleb karta suureläbisõiduga isendeid?Põhi vigadest olen kuulnud nii rooste kohta kui ka kliimaseadmest,plokikaane tihendist,käigukastist,taga klaaside elektriline probleem,juhtmestiku korrosjoonist kui ka läbipõlevad pirnid.Et on tal veel mingeid pead murdvaid probleeme?kindlasti võib lisada ka hinna kirju remondi kohta kui ka hooldusest ja muudest ülalpidamis kuludest.mida tuleks karta?tean et ostmisel kindlast ennem teha diagnostika kuid mida veel vaadata ja teada?võib ka pakkuda informatsiooni bensiini mootoritega isenditest,kuna ei teagi kas diisel see õige on.hetkel rohkem midagi ei meenu mida küsida kuid saab ka hiljem.nagu alguses ütlesin siis apsoluutselt igasugune teave ja tarkuse terad on teretulnd.

Tänud kõikidele vastajatele!
Vasta
#2
Tere

Endal just selline tee suuresti selja taga või ütleme nii et jalge all. Pidasin suuremat jahti siin novembri kuus, kus käisin erinevaid isendeid vaatamas ja proovimas. Kokku oli miskine 5 tükki neid. 2tk 300td need 98 aasta omad, üks 270cdi 2000a, üks oli 320cdi 2002, ja üks oli 220cdi 2000a. Kuid minul jäi jaht katki, kuna ma ei viitsinud hakkata iga poole aasta tagant tegelema rooste tõrjega. Tehnilise poole pealt olid kõik välja valitud eksemblarid korralikud ja sõitsid ilusti. Minu tähelepanek oli see et kummalisel kombel nägid need 98 aasta TD oma kere seisukoora poolest paremad välja kui need 2000 ja üles punnsilmad. Hinnaklass mida vaatasin oli 4500-5500 euri. Mina jätkan oma jahti märtsis siis teen ühe reidi veel tõstan muidugi ka ostu summat. Mida ise jälgisin masinate puhul. Kerel vaata üle tiiva servad ükse servad seest poolt tagaluugi luku ümbrus. Jälgi ega pole just müügi jaoks midagi ära mäkerdatud, siis on ta sul kohe varsti rebane käes. Tehnika koha pealt ma ei oska õelda kui suur masina mees oled. Kui teadmised kesised mine kuskile teenedusse lase kontroll teha, või võta mõni spets kaasa. Aga üldiselt mersul tehnika kestab. Kindlasti on õnnetuid ja hooldmata masinaid, aga need mida mina vaatamas käsinin need üldjuhul sõitsid ja toimetasid nii nagu peab.

Igal juhul edu otsimisel!!!
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#3
Tänud!

olen ise kuulnud just seda sama et ei kannata hinna poolepealt koonerdada et just valida vähe hinnalisemaid kuid jah muidugi kunagi ei saa ette arvata võid ju raha rohkem välja käia ja satud hoopis sellise murelapse ette kes ainult raha nõuabki.aga ehk aitab korrosjooni tõrje tegemine,et pääseda tihedast kere remondist?või pigem talvisel ajal mitte liigeldaIcon_razz ??
Vasta
#4
SmileSmileSmile Punnsilma vist hobiautoks päris ei taha. Minul eesmärk igapäeva sõidukiks ta. Ja võiks vähemalt kaks aastat ausalt mind ja minuprouat koos pisipojaga teenida. See korrosjoni tegemine oleks kindlasti lahendus. Aga siis ongi eesmärk leida võimalikult tõupuhas isend. Lihtsalt need mis vaatamas käsin olid juba teist või kolmandat tiiru nurgataguste soss seppade poolt mäkerdatud. Mina igal juhul tõstan summa kevadeks kõrgemaks ja vaatab mis siis saab. Minu mootori eelistus on kas 2,2cdi või 2,7 cdi. Päris optimaalsed. Kuid 3,2cdi on muidugi viimase peal.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#5
Minu ex pidi saadaval olema, kindlasti üks kobedamaid 320CDi T
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#6
heheh.
endalgi sama plaan et ikka igapäevane asjapulk.eelnevalt sai siin suvel selle isendi peale mõeldud ja siis sõbrapoisil oli kohe sõber võtta kellel siis selline isend 320 avantgarde.pakkus kokku saamist et lihtsalt pilk peale visata et milline ja kuidas sis tundub jne.mõeldud tehtud ja kuna sis ise golf nelja omanik ja olen ka istunud ja sõitnud igasuguste asjadega kuid nii mugavat ja mõnusat ei ole enne kohanud nagu palju ikka ütlevad et Mercedes-Benz on ikka Mercedes-Benz ja see peab paika.aga kuna ise just eelnev aasta sai kolitud soome sis siin vähe rasked seadused et eestist autot üle tuua kulukas ja siis loomulikult miks poolikuks ost jäi oli süüdi siine automaks ja diisli maks.kahjuks küll kõlakate hirmul.aga ei suuda seda tunnet unustada tekkis ikka uuesti huvi ja seekord on vähe kindlam tunne.muidugi pikk maa veel ees käia kuna uurida tolli poolepealt ja ark-st.ja mitte unustada sis auto maks ning diisli oma.
Vasta
#7
sai korraks proovitud müüki, kuna arvasin aasta lõpp ei ole kõige õigem aeg siis hetkel ka aktiivselt masin üleval pole aga muidu enda oma siin - http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=952826
Vasta
#8
Kui elad Soomes ja plaan ikka ausalt kõik maksud seal maksta, siis ostagi auto Soomest. Nii vanade autode hind samal tasemel, kui Eestis. Vähemalt minu meelest ei ole pointi jännata Eestis toomisega, juhul kui siit mingit erilist maasikat ei leia- kahtlen.
Autovero näed tulli leheküljelt. Ok, panen lingi ka:
http://www.tulli.fi/fi/yksityisille/auto.../index.jsp siin kirjas kõik autod, mis Soomes hiljuti registreeritud, vastavalt läbisõidule ja aastale ka vero.
Muidugi on Soomes nö suuremad läbisõidud, vähemalt odomeetril- mina seda ei kardaks, sest reaalselt on need Eestist pärit isendid sama palju uhanud, siin lihtsalt armastatakse numbritega mängida. Vihjeks võin öelda, et meil oli viimati w210 (2000 a) 2006. aastal ja läbisõit oli juba siis 315000, mis oli õige. Järeldused võid teha ise.
Seda autot on suhteliselt odav pidada. Peale rooste tuleks kindlasti jälgida ka pihusteid, mis on üsna kallis teema selle auto puhul, jutt käib CDI mootoritest. Samuti läheb stabikakonte nagu leiba, õnneks need odavad ja kui vahetad koos õliga, siis ei saa arugi.
Kui ostad, siis vaheta kõik mahlad k.a. käigukasti õli, soovitavalt koos pesuga, pihutsialused seibid ning käi üle veermik- nii säästad ennast hilisematest probleemidest ja saad rahulikult järgmised 15000 km sõita. Ühesõnaga arvesta auto hinnale ca 1000 euri lisaks, siis peaks vast kõik ok saama.
Edu otsingutel!
Vasta
#9
Tänud ville!

Ei tea kas ikka tahaks just nii aus olla et kõik siia maksta Unibrow
Kodumaal asjad vähe lihtsamad.eks siin liigub igasugust ulme jutte,peab lihtsalt leidma körvale hiilimis nipi Eusa_whistle
Suured tänud tarkuse tera eest.
To:kempsi1-vägagi kena aparaat.aga kahjuks ei ole just see mida otsinIcon_sad
Vasta
#10
Nagu Laur mainis, siis tema ex ja minu praegune liikur on saadaval. Auto korralik, mis tehtud ja parandatud sellest leiad teemad foorumist.
Hetkel kogu vaev mis selle masinaga kaasneb, on sõiduvaev. Aga kes 320CDI`d proovinud, see teab, et ega see teab mis suur vaev ei olegiWink Pigem nauding.
Huvi korral võid julgelt ühendust võtta.

http://www.auto24.ee/used/932332
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=24338
Vasta
#11
Tänud kõigile kuid hetkel jääb ost äraCrybaby kuna asjad ei lähe just nii kuis tahaks.Eusa_wall

Aga näpunäited on tere tulnd.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W 210 1996: Kuidas Tõhusalt Lahendada Käivitamisprobleeme? karsus 1 157 18-11-2023, 09:20 PM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes-Benz w211 e270 130kw 2003 abi pagasnikuga Kertkõiv 8 994 16-03-2023, 08:25 AM
Viimane postitus: Kertkõiv
  Uksed ei lukustu puldist. 2004 e-klass zudoshiki 4 2,420 15-01-2023, 02:06 AM
Viimane postitus: meego
  S210 Avantgarde --> Elagance vedrustus dinowalk 11 908 25-10-2022, 06:31 PM
Viimane postitus: Pets
  Mercedes Benz 211 tagumised peatoed ei kuku alla peale lanaax 1 905 22-04-2022, 08:43 AM
Viimane postitus: Marksus
  1996 S124 E250 DIESEL tagakojamees töötab pidevalt nostromo 2 1,495 25-08-2020, 04:43 PM
Viimane postitus: nostromo
  w211 320 tiksub turbiin 2 3,338 26-09-2018, 07:49 AM
Viimane postitus: madis71
  w210 käiguvahetused 2000 pöörde peal, jõupuudus 7hp 8 3,917 15-07-2018, 07:13 PM
Viimane postitus: 7hp
  1996 S124 E250 Diesel 83kW ülevaatusele järgneval päeval vaakumpumba rike? nostromo 25 10,709 19-04-2018, 08:57 PM
Viimane postitus: nostromo
  Mercedes-Benz w210 e270cdi mootori õli ja kogus ZEBRA111 1 3,195 26-11-2017, 08:57 PM
Viimane postitus: Randar



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne