O: Kuiva kaminapuud
#1
Tere

Kodus kamin olemas, puid aga mitte. Statoili 4 EUR puu pole päris see, mis sooja andmiseks mulle meeldiks. Puu hea, aga no 4 EUR koti eest on ikka julm maksta, see teeb 100 EUR m3

Ehk siis paar-kolm m3 võiks olla, kuiv, koheseks kasutamiseks ja kaminasse paigutamiseks paraja suurusega 30-40 cm pikkused, lõhutud lehtpuud.

Jään pakkumisi ootama, transa leian

" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Kui Sa mujalt ei leia, siis väiksema koguse võin ju eraldada. Nii pool ruumi (või palju Sa sinna punnsilma pakiruumi toppida suudadki...). Tõsi, mul on pliidipeeneks lõhutud.

Või mõtle selle üle:
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=22406&pid=165199#pid165199

Järgmise aasta puudest on praegu aga paras aeg rääkidaWink

Võid küsida ka sellelt tegelaselt:
http://www.ehitusfoorum.com/viewtopic.php?f=30&t=19827
Vasta
#3
Paldiski mnt, seal Meremeeste haigla vastas on üks väike "küttekontor", kus müüsid võrgus olevaid puid väga mõsitliku hinnaga.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#4
(13-12-2011, 01:56 PM)Rolz Kirjutas: Paldiski mnt, seal Meremeeste haigla vastas on üks väike "küttekontor", kus müüsid võrgus olevaid puid väga mõsitliku hinnaga.

Kott 3 EUR
2m3 97 EUR
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#5
(13-12-2011, 04:47 PM)indrek Kirjutas:
(13-12-2011, 01:56 PM)Rolz Kirjutas: Paldiski mnt, seal Meremeeste haigla vastas on üks väike "küttekontor", kus müüsid võrgus olevaid puid väga mõsitliku hinnaga.

Kott 3 EUR
2m3 97 EUR

Ruum kuiva lõhutud puud alla 50 euri? Pole paha.
Vasta
#6
Ja seal on nad ikka kuivad, lausa kõlisevad kui kokku lüüa Eusa_angel
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#7
Tervist mul on oma kyttekontor http://www.cade.ee
3 euro-40l Kuivad kase kaminapuud (kuivad kaameras)
kui suurus on rohkem kui 50tk, kohlaetoomine tasuta=)
Aga kui suurus on rohkem kui 5m3, saan teha v2ike allahindlus Smile
j2rgmisel korral helistage.
Vasta
#8
Ma sain kuivad 30 cm kasepuud (enamus kask) hinnaga 25 EUR 1m3. Kui seda üle ei trumbata, siis ei võib teema unustada.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#9
(10-01-2012, 04:30 PM)indrek Kirjutas: Ma sain kuivad 30 cm kasepuud (enamus kask) hinnaga 25 EUR 1m3. Kui seda üle ei trumbata, siis ei võib teema unustada.

aga meil on ekspordi kvaliteet, ainult kask, on ka vyjmalus tellida tamm.
25 eur on v2ga hea hind. rmk myyb 40 eur-1m3. kust teil on see hind ei tea. vyib olla varastatud puud
Vasta
#10
(10-01-2012, 11:47 PM)w3s Kirjutas:
(10-01-2012, 04:30 PM)indrek Kirjutas: Ma sain kuivad 30 cm kasepuud (enamus kask) hinnaga 25 EUR 1m3. Kui seda üle ei trumbata, siis ei võib teema unustada.

aga meil on ekspordi kvaliteet, ainult kask, on ka vyjmalus tellida tamm.
25 eur on v2ga hea hind. rmk myyb 40 eur-1m3. kust teil on see hind ei tea. vyib olla varastatud puud

Seda kindlasti mitte, mõni lihtsalt pole oma plaanidesse kirjutanud, et rikastuda kaminapuu müügiga. Nokitseb oma talu võpsikus ja kolm-nelikümmend ruumi suvega lõikab kraavipealsetelt maha.

" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#11
(10-01-2012, 04:30 PM)indrek Kirjutas: Ma sain kuivad 30 cm kasepuud (enamus kask) hinnaga 25 EUR 1m3. Kui seda üle ei trumbata, siis ei võib teema unustada.

See saab olla nii vaid kahel juhul:
1) ettevõte müüb teadlikult alla omahinna (heal juhul sponsorlus või ei osata oma tööd väärtustada, halval juhul rahapesu);
2) ei tegelda seadusliku äriga (maksud maksmata, töömehed mustalt palgal).

Reaalne omahind kõigub 30 ja 35 vahel. Pluss kuivatamise kulu vähemalt 5 (kui kuivatada kaks aastat lihtsalt kerge katuse all) kuni 15 (kiirkuivati elektri pealtEusa_wall).

Kui tahta kvaliteetset (sirge, kaliibris, mädanikuta, viisakalt laasitud) ei saa kasutada suvalist rämpspuitu, vaid peenpalki või paberipuud. Rämpspuidust ei tule linnamehele kõlbavat halgu eriti välja ja ajakulu on vähemalt kahekordne.

Miks arvatakse, et maainimene peab oma töö tulemuse kinkimaIcon_evil

Veel tigedam olen nende jobude "küttepuumüüjate" peale, kes teadlikult klienti petavad: hämavad ruumiga, müüvad kastimahu järgi, laotud koorma pähe müüakse loobitud koormat jms. Neid tuleks hakata koorma kõrval maha lööma, siis korrastuks ka turg.
Vasta
#12
(11-01-2012, 09:57 AM)v6sa Kirjutas: Veel tigedam olen nende jobude "küttepuumüüjate" peale, kes teadlikult klienti petavad: hämavad ruumiga, müüvad kastimahu järgi, laotud koorma pähe müüakse loobitud koormat jms. Neid tuleks hakata koorma kõrval maha lööma, siis korrastuks ka turg.

Kui sa ostad kaminapuud, vyi kyttepuud 2m3 karbis siis pole probleem mahuga. Ja kui sa ostad kottides sa ise tead palju kaminapuud seal on qige?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne