Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
autom. kk. koomas
#1
Probleem järgmine:

Keerasin maja ees autot ümber, tagurdasin ja kui D peale panin ja kaasi andsin siis ei liikund sentigi, proovisin teisi asendeid ja tagurpidi käiku-midagi pole! Mõõtsin siis õli taset ja avastasin et õlitase on u. tpoelt norm, ehk siis õli üleüldse ringi ei aja.....mis krdi kala nüüd siis on:question:UZI
Vasta
#2
Õlitaset mõõtsid ikka töötava mootoriga?
W124 230
W126 SEL
Vasta
#3
Töötavaga ikka. Egas ma selle kasti koha pealt nii tume ka oleShy
Sai ju kastil kevadel ise kettad ka ära vahetatud.....töötas laitmatult kuni tänaseni
Vasta
#4
Kuna kasutaja rolz on üsna kindel, et mul tegemist juhtploki veaga, siis äkki on kellelgi juhtplokki või oskab õelda kust seda otsida ja kui suur peaks olema orjenteeruv rahapaki suurus, et seda soetadaConfusedmile:
Vasta
#5
Krt, neid võiks koolenud kastidest lademetes järgi olla ju, kui pole metallipähe maha müüdud...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#6
Rolz Kirjutas:Krt, neid võiks koolenud kastidest lademetes järgi olla ju, kui pole metallipähe maha müüdud...

jajah ja kuna kõik koolenud kastid minu kätte on jõudnud, siis võin neid abivajajatele vabalt jagada UZI
Suurimad sõbrad: relakas, keevitus, pahtel,
Vasta
#7
Niinii sai siis täna kadaka romulast võetud teine juhtplokk ja oh imet käigud olemas. Aga mitte kõik!

Ei vaheta käiku miskipärast ei ülesse ega ka alla.D-ga läheb teisega kohalt ja nii ta jääbki teise peale.2-ga läheb esimesega ära ja kui sõidu pealt 3 või D lükata siis ei vaheta ära.
Tagurpidi käik on olemas.

Tundub, et juhtplokk pole päris korras või mis arvate??
Vasta
#8
ei tea, mis ajastu ning kastiga tegu. Kuid minu A170cdile sai juhtplokk uus tellitud ning väidetavalt programeeritakse see tehases vastavalt kerenumbrile. See ei ole nii lihtne, et lähed ja ostad suvalise juhtploki.
Vasta
#9
meie Kirjutas:ei tea, mis ajastu ning kastiga tegu. Kuid minu A170cdile sai juhtplokk uus tellitud ning väidetavalt programeeritakse see tehases vastavalt kerenumbrile. See ei ole nii lihtne, et lähed ja ostad suvalise juhtploki.

Nujahh...aga mul nii "ürgaegne" auto, sellel ple miskid progeda seal kastil.
Vasta
#10
Ja ega neoid silberi vennikeste juttu ei tasu ka puhta kullna võtta...kuidagi on vaja ära selgitada miks see 5-kohalise numbri maksab....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#11
Rolz'il oli jällegi õigus....viga oli juhtplokisConfusedmile:

Proovin lähiajal juhtploki ää vahetada....äkki on neil seal veel neid plokke mis mulle sobivad.


Ja kus need lademetes juhtplokid asuvad juhuks kui romulast otsas?
Vasta
#12
Rolz Kirjutas:Ja ega neoid silberi vennikeste juttu ei tasu ka puhta kullna võtta...kuidagi on vaja ära selgitada miks see 5-kohalise numbri maksab....
maksab jah 5 kohalise summa ning hakkab 2-ga. Samas võib isegi tõetera sees olla. Otsisin juppi ka saksa romulatest aga ei midagi, kõigilt üks vastus, et ei saa. Ainutke mis ma leidsin oli terve kast (väidetavalt 100000km aõitnud) 1300euri+transa nii 2500eeku. Aga ei julgenud seda teed minna, kuna mine sa tea millal jälle see jama pihta hakkab. Selleks otsustasin uue ploki kasuks, seda enam, et A-Osas sai lastud ka mehaaniline osa üle vaadatud.
Vasta
#13
kait Kirjutas:Rolz'il oli jällegi õigus....viga oli juhtplokisConfusedmile:

Proovin lähiajal juhtploki ää vahetada....äkki on neil seal veel neid plokke mis mulle sobivad.


Ja kus need lademetes juhtplokid asuvad juhuks kui romulast otsas?

minu käest saab ämbriga
Suurimad sõbrad: relakas, keevitus, pahtel,
Vasta
#14
To MAV: Ega pole kasti korpust nn."suur kast" 300TE?
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#15
kui minev kraam see on? peaks ehk ka MAVi ämbrist ühe tagavaraks võtma? Tongue
...
Vasta
#16
Ei ole vist TE-le, ma ei tea Rolzi käest sain need. Ja annan ära neile kellele vaja.
Peaks kõik olema ikka w126 kastid.
Suurimad sõbrad: relakas, keevitus, pahtel,
Vasta
#17
Kus ja millal näha saab?
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#18
niisiis juhtplokil kirjas sellised numbrid:
                                                  põhja peal: 124 277 06 01
                                                                  12512 4 F15
              mustalt trükitud: 124 270 52 07(see vist kõigil kastidel erinev)
                                    pealpool kanali põhjas: 126 277 85 01


Äkki klapib midagi???
Vasta
#19
Niinii...sai siis proovitud teist juhtplokki aga käike ikka ei vahetaUZI...võtsin jälle kasti maha.

Oskab keegi soovitada, kust viga otsida??
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Autom. kasti õli v2ikejoss 10 3,061 09-10-2020, 08:12 PM
Viimane postitus: totu
  CLK200 autom. käiguvahetus maxx3 6 3,492 02-08-2008, 02:30 PM
Viimane postitus: maxx3
  Kus remontida autom. kasti? Meps 6 5,276 07-09-2006, 10:43 AM
Viimane postitus: Demoz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne