M: Heliisolatioon STP
#1
Müün STP heliisolatsioon.
STP on turul juba 15 aastat, omab oma akredeteeritud teaduslikku laborit, mille tulemuseks on eriti kvaliteetsed materjalid. STP materjalid saab osta ka noortehnik kauplustest aga kallima hinnaga.

Bimast Bomb - 38€/m2 kõige efektiivsem vibratsioonisummutaja bituumen-mastiksi alusel 4,2 mm, kaal 6kg/m2. Lihtsalt pomm! Teie auto põrandad ja pagass ootavad seda.
Vibroplaast Silver - 20€/m2 paksus 2mm, kaal 3kg/m2. Hästi soobib uste ja katuse jaoks.

Bimast Bomb - 38/m2
Vibroplast Gold - 20ˆ/m2
Vibroplast Silver - 17€/m2

Ühe lehe suurus 1,0х0,75m (0,75m2):
STP SPL08 8мм - 16€/m2
STP SPL04 4мм - 12€/m2

STP AK10 - 16€/m2
STP AK5 - 11€/m2

BTP 10 Gold - 24ˆ€/m2

On võimalik heliisolatsiooni ja audiosüsteemi paigaldus, ehk täis lahendus.


5276566

Vasta
#2
(02-11-2011, 08:03 PM)jaser Kirjutas: Alles jäänud 4 purki NoiseLiquidator. Kahekomponentne vibrasummutaja mastiks NoiseLiquidator - 19€/kg (purk) (neile, kes ei viitsi autosalongi lammutada, kuid samas kuulata naelkummide müra + korrosioonikaitse).

ehk, see läheb siis ratta koopasse, väljapoole ?
Ja kui kiirelt see ka kuivab ? ja kas on siis ka tõhus?
oleks isegi huvitatud CLK w208't tahaks tiba vaiksemaks veel saada Smile
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#3
(02-11-2011, 10:56 PM)Ur3o Kirjutas:
(02-11-2011, 08:03 PM)jaser Kirjutas: Alles jäänud 4 purki NoiseLiquidator. Kahekomponentne vibrasummutaja mastiks NoiseLiquidator - 19€/kg (purk) (neile, kes ei viitsi autosalongi lammutada, kuid samas kuulata naelkummide müra + korrosioonikaitse).

ehk, see läheb siis ratta koopasse, väljapoole ?
Ja kui kiirelt see ka kuivab ? ja kas on siis ka tõhus?
oleks isegi huvitatud CLK w208't tahaks tiba vaiksemaks veel saada Smile
Jah, väljapoole ja on tõhus. Kuivab umbes 18 tundi õhutemperatuuril 10‐25 kraadi.
Vasta
#4
Ei saanud täpselt aru, kui palju sul seda on ja mis maksab siis. Esimeses postis on jutt toote tutvustusest ja poehinnast ma saan aru?
Vasta
#5
(30-11-2011, 11:01 AM)fubuq Kirjutas: Ei saanud täpselt aru, kui palju sul seda on ja mis maksab siis. Esimeses postis on jutt toote tutvustusest ja poehinnast ma saan aru?
Esimeses postis on minu hinnad. Poes näiteks Bimast Bomb maksab 50 €/m2
Vasta
#6
Kui palju seda kõike alles on veel? Huvitab NoiseLiquidator ja embkumba vibratsioonisummutajat, plaan oleks enamvähem isoleerida enamus Vito kerest.
Kas hinda ka kaubelda annaks? Vastust ootakas PS-i.
Vasta
#7
(13-12-2011, 08:21 AM)Eedu Kirjutas: Kui palju seda kõike alles on veel? Huvitab NoiseLiquidator ja embkumba vibratsioonisummutajat, plaan oleks enamvähem isoleerida enamus Vito kerest.
Kas hinda ka kaubelda annaks? Vastust ootakas PS-i.

Vastasin PMi
Vasta
#8
Kaup on veel olemas.
On ka STP AK ja STP BTP http://stp-distribution.com/products.html
Vasta
#9
Allahindlus!
Vasta
#10
teema on aktuaalne.
Kui on teil küsimus või soovite osta siis parem helistage.
Vasta
#11
UPEusa_angel
Vasta
#12
Saime uue kauba, nii et kõik materjalid on olemas laos.
Vasta
#13
UP!!!!!!!
Vasta
#14
16.07-7.08 olen Tallinnast ära, mul ajal kõik materjalid on võimalik saada
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne