Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Continentali kütuse kvaliteedisensor IQ FUEL
#1
http://www.auto24.ee/uudised/uudised.php?uid=8801

Saksa firma Continental arendab miniatuurset, auto paagis oleva kütuse kvaliteedi hindamiseks mõeldud sensorit IQ FUEL.

Sensor võimaldab reguleerida mootori tööd vastavalt paagis oleva kütuse kvaliteedile.

Samaaegselt saab sensor hinnata ka kütuses olevate "halbade" lisandite (väävel, vesi) sisaldust. See võimaldab kaitsta jõuallika detaile ja väljalaskesüsteemi võimalike kahjustuste eest.

Sensor suudab hinnata ka kütuse tihedust, voolavust, oktaan- või tsetaanarvu.

Saabuva aasta alguseks on sensor arendatud sellise tasemeni, et seda saab hakata tarnima autotootjatele.

Loodetavasti võimaldab selliste sensorite poolt talletatav info lahendada ka kütusemüüjate ja autoomanike vahel tekkivaid vaidlusi kütuse kvaliteedi osas.

Tarmo Riisenberg
auto24.ee

Eesti kütusemüüjate õudusunenäguIcon_biggrin
Vasta
#2
Midagi nii jama ei ole ma tükk aega kohanud. Väära oskuskeele kasutamisele lisaks puudub neil ka arusaam mootorikütustest ja nende kvaliteedihindamisest. Mina liigitaks selle tabletimüüjatega samasse kategooriasse.
W123 omanikuks olemisel on kaks varianti - sa oled kas väga rikas või mehaanik.
Vasta
#3
(19-10-2011, 11:14 AM)estmersbenz Kirjutas: Midagi nii jama ei ole ma tükk aega kohanud. Väära oskuskeele kasutamisele lisaks puudub neil ka arusaam mootorikütustest ja nende kvaliteedihindamisest. Mina liigitaks selle tabletimüüjatega samasse kategooriasse.

Kellel "neil"...????? Eusa_naughty
Continental AG-l või Tarmo Riisenbergil?

Naljatilk.
Suured rehvifirmad on eluaeg autotööstusega lähedalt seotud on. Siiani ilmselt ei harju Conti-mehed ära, et konkurent Dunlop ntx. ketaspidurite väljatöötamisel väga aktiivne oli...Eusa_clap


Vasta
#4
kellel neil? loomulikult Continental AG-l, sest Tarmo Riisenberg on artikli lihtsalt tõlkinud ja teadmatusest vales oskuskeeles kirjutanud.
W123 omanikuks olemisel on kaks varianti - sa oled kas väga rikas või mehaanik.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aktivaator kütuse säästmiseks ReinGSM 19 18,631 17-04-2012, 10:45 PM
Viimane postitus: secman
  Soovitage etanooli kütuse projekti tarbeks autot karuanton 8 8,840 03-02-2010, 04:20 PM
Viimane postitus: karuanton



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne