Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kisakast [v1]
#1
Brick 
Hey hey,

mul on tükk aega olnud idee panna siia foorumi väike kisakast ehk lihtne jutukas. Kuna paraku on see menüüs olev jutukas liiga suur ja seetõttu ebapopulaarne. Plaanisin küll selle idee viia ellu uues versioonis, kuid ma ei oska veel öelda, millal mul on võimalik see foorum uuendada + antud kisakasti plugin töötab ainult selles versioonis.

Seega ma mõtlesin, et teeb asja realseks ning vaatab, kas asi võtab vedu. Ma isiklikult loodan, et võtab.. kuna tore oleks teie kõigiga niisama suhelda, ilma et kordamööda kõigi msni küsida. Seega kui kellegil vähegi viitsimist, siis proovige ära ja andke teada, mis arvate.

Moderaatoritel on õigusi, postitusi muuta ja kustutada ning tavalised bännid toimivad ka kisakastis. See tähendab ka, et kõik foorumi reeglid kehtivad ka kisakastile, va. teemakohasus. Kasutage kisakasti, kui "vaba teema" Smile

Antud hetkel on tegemist 1# ideega. Ehk ma juba momendil leian, et seal on puudusi ja asja tuleb arendada. Ma ise olen mõelnud teha üks jutuka platvorm, kuid paraku mul puudub vajalik aeg selle jaoks Sad Kuid lootus on, et uuel foorumi versioonil on rohkem võimalusi.

[Pilt: 22455-kisakast.png]

Kalle H. Väravas
Vasta
#2
Nii, väike uuendus 2# idee peale. Kisakast lisatud lehekülje jalusesse.
Vasta
#3
Väikesed uunedused:
  • Lisamisekast asub üleval mitte all
  • Kisaded järjekord ümberpööratud
  • Parandatud erinevad layouti ja overflow related vead
Vasta
#4
Kuna hetkel keegi kisakasti ksutamas pole, siis lisan ka siia oma ideed selle kohta.

Kas olex võimalik postituste lõppu ka automaatselt postituse aeg lisada, et olex kohe näha, kas diskussioon on parasjagu käimas või juba 3 tundi tagasi lõppend.

Ja põhimõtteliselt võix selle kisakasti ka ju veel foorumi avalehe ülaserva integreerida. Olex ka kohe näha, kas toimub siin mingit tegevust või mitte. Et see avalehel vähem ruumi võtax võix ta kuvada vaid paari viimast rida. Sinna peale klikkides avanex kisakast niipalju, et sinna ka postitada saax. Ei tea kas seda tehniliselt raske teostada aga ex Harry kommenteerib.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#5
Kellaaegade mõte käis mul endal ka läbi, paraku ma täna enda editori üldse ei avanud ja vaatan homme seda. Lehekülje päis oleks arvatavasti kõige parem lahendus, aga ta ei tohi häirima jääda. Ja ma ei taha teda täielikult ümber teha, kuna siis teeks ma asja täiesti nullist. Hetkel oleks vaja välja selgitada, kas selline idee pm töötab ja pakub huvi.. kui jah, siis järgmises versioonis peab nii kui nii mingi mu plugini leidma.. seega miks mitte teha täiesti oma Smile
Vasta
#6
Kisakast uuenes foorumi uuendamisega. Nagu soovitud on kisakast AJAX meetodil, seega lehekülje refreshi ei toimu. Uuel kisakastil on ka kõik omadused, mida kasutajad on palunud:
  • AJAX meetod ja parem uuendamine
  • Timestampid ehk millal kisa postitati
  • Uus asukoht üleval headeris, kuid võimalusega see peita
  • Võimalik vaadata ainult kisakasti ehk kui on soovi uues tabis avada
Vasta
#7
Mina isiklikult paneksin kasti footerisse tagasi, kuna kuidagi imelik on nii. Kuna kogu su kisa on kõigile näha, siis on veidi ebamugav kirjutada. Kes poolt on?
Vasta
#8
No, minu arust kisakasti kogu point ongi selles, et see olex kohe kõigile näha ja hetkel foorumis olijad saaxid kaasa rääkida suvalistel teemadel. Et kui foorumi teemad on kõik läbi loetud ja hetkel midagi targemat teha pole, siis saab lihtsalt kisakastis parasjagu foorumis olevate liikmetega lobiseda. Igasugu tõsisemate arutluste jaox ongi juba foorum ise ja PM jne.

Kas kisakasti postitusi enam muuta ei saa? Tahtsin ühe koma juurde lisada, kuid puudub postituse tagantjärele muutmise võimalus.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#9
Seal üleval igati hea ikka ju Smile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#10
Harry- mina olen poolt. Ja tubli töö oled ära teinud!
Vasta
#11
Kas kisakast ei peagi paistma uute postituste lehel? Või on minu sirvis midagi vussis?
Vasta
#12
Nop, ainult esilehel tema elab Smile
Vasta
#13
Kisakasti saab nüüdsest kasutada ainult need, kes on postitanud vähemalt 5 korda.

Topo can roll it up and s**k it! Badgrin
Vasta
#14
miks ma kisakasti kisada ei saa?
Vasta
#15
(13-04-2013, 12:16 AM)falks Kirjutas: miks ma kisakasti kisada ei saa?

Aga miks peaks? Kas selleks regasidki siia foorumisse, et mingit mäda ajada?
Loodetavasti moded tegelevad selle probleemiga ja saad mujal edasi kisada.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne