Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üldised foorumiga seonduvad küsimused/probleemid
#21
Panin arts24h kutsika teemasse posti, polnud enne tema posti näha ja pole ka minu oma näha.
Mingi kala on ikka sees jah.
Turbo
Vasta
#22
Mingi kala sees jah, ma ei näinudki 2 viimast posti artsi teemas. Alles siis, kui kui ise reply`sin.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#23
Samamoodi oli et kirjutasin ära, postitasin ja peale seda ei näinud enda posti, mõtlesin et ah las jääb siis.
Siis aga Nostromo vastas minu postile ja peale seda oli nähtav ka minu post.
(jutt sellest pildist üleval, keskmine)
Vasta
#24
Hmm. Tundub, et kala on tõesti. Ehk kui lisatakse uus postitus, siis lehekülgede arvu ei arvutata üle. Ehk cache jääb vanaks. Kas ta automaatselt ei suuna peale postitust sinu postituse juurde?

Alternatiivne võimalus on ise manuaalselt minna järgmisele lehele:
Kood:
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=(teemaID)&page=(lehekülg)

Viga saab uuendusega lahendatud. Kuid võib ka olla, et selline anomaalia tuleb foorumi sisu mahu tõttu..
Vasta
#25
Suunab aga teema esimese posti juurde.
Turbo
Vasta
#26
(05-09-2011, 09:44 PM)sm. pelle Kirjutas: Suunab aga teema esimese posti juurde.

Kasutad kiirpostitust või tavalist? Mis browser? Kas javascript on lubatud browseris? Kas cookied on lubatud browseris?

Vaatasin su seaded ning kõik tundub õige olevat. Ma ei kujuta ette, milles probleem on.

Kas keegi äkki oskab täpsustada statistiliselt, et millal selline asi juhtub. Kas on alati suurte teemade puhul? Kui tihti seda juhtub? Kas tavaliselt suunab enda postituse juurde, peale selle salvestamist?

Tehniliselt peaks ta sind suunama automaatselt sinna postituse juurde, mille sa postitasid.

Ja see probleem mis hetkel on, on ka enamasti topeltpostituste bugi alguseks.
Vasta
#27
No mul oli 2 või 3 leht, et teema maht ei tohiks probleem olla. Firefoxi kasutan ja java, küpsised kõik lubatud.
Tavalist postitamis tüüpi kasutan.
Turbo
Vasta
#28
Ok, aga nagu ma aru saan siis varem või hiljem tuleb see postitus nähtavale? (Ja kui kaua umbes läheb, kui postitus nähtavale ilmub) -- Cache
Kui ei tulegi nähtavale. -- Mingi pending mode, mida tehniliselt siin foorums ei tohiks olla + ma vaatasin, et sm. pelle mitte kusagil "erinimekirjas" ei oleks.

Hetkel ma ei oska mitte midagi öelda, kuna teoorias ei tohiks mingit põhjust olla peale cache. Ja kuigi tundub lokaalne probleem olevat..aga lokaalne probleem ta lihtsalt ei saa olla, kuna see ei ole user-sideiga kuidagi seotud. Mis internet sul on? Kas väga kiire või väga aeglane?

Pm, seni kuni teada pole, mis teema on. Võib mulle veateate saata, kui antud anomaalia juhtub. Mu veateate number on 55971044. Sinna võib ka muid veateateid saata, kõnedele ma vastan väga harva ning telefon on ainult kodus, laua peal. Seega otseselt ainult veasõnumite jaoks. Ehk mõte oleks tabada anomaaliat otse teolt ja saaksin kohe vaadata, et mis seda põhjustab.
Vasta
#29
Kuna ma üksikut postitust üle tuua ei oska, siis mängime nii.. et see postitus on ka siin teemas:

(05-09-2011, 10:59 PM)väikemees Kirjutas: Mina olen seda viga täheldanud ainult 2-3 korral. Võttes uued postitused, vaatad näiteks "sm.pelle" midagi kirjutanud viimasena ja kui teema avad, siis seda postitust ei ole seal. Ehk lihtsalt mingi ajutine anomaalia!
Vasta
#30
No tundub, et see pole ainult minul esinenud vaid teistel ka. Nett on mul see läbi 3g, oleneb kus olen, kas 4 või 1 mega.
Turbo
Vasta
#31
(06-09-2011, 08:00 AM)sm. pelle Kirjutas: No tundub, et see pole ainult minul esinenud vaid teistel ka. Nett on mul see läbi 3g, oleneb kus olen, kas 4 või 1 mega.

Ma üritan vahepeal testida, kuid seni ma soovitan sul kasutada kiirvastamise võimalust. Ehk kiirvastamine lisab su postituse AJAXi abiga ning vahepealset laadimist ei toimu.. Sul on momendil kiirvastamise kast peidetud, kui seadedest saad selle nähtavuse automaatseks panna.

Ja kui postitad tavaliselt lehelt, siis jälgi mis URLi ta sulle üles viskab. Teoorias peaks ta visakama midagi sellist:
Kood:
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=24303&pid=162750#pid162750
Kui ta viskab sulle õige URLi, aga sinu postituse juurde ei nö. scrolli. Siis ütle.
Vasta
#32
Proovisin seda kiirpostitamis varianti. Ei tööta, ei usu, et mu postitamises asi on, lihtalt ei näe uuel lehel esimest kahte posti. Siis tulevad nähtavale kui kolmas lisandub.
Turbo
Vasta
#33
(20-09-2011, 11:55 PM)sm. pelle Kirjutas: Proovisin seda kiirpostitamis varianti. Ei tööta, ei usu, et mu postitamises asi on, lihtalt ei näe uuel lehel esimest kahte posti. Siis tulevad nähtavale kui kolmas lisandub.

Olen sama asja täheldanud. Mingi kala on foorumis, et järgmise lehe postitusi ei näita ennem, kui neid on seal vähemalt 2 või kolm tükki.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#34
Ok, sai veidi uuritud. Nagu ma kunagi mainisin, et tegu on arvatavasti mingisuguse cachega. Ma tegin ühe uuenduse just ära ning teen kohe uut. Loetu põhjal, peaks see uuendus parandama selle olukorra.

Sain ka veidi täpsemad tunnused:
  • Ei juhtu administraatoritel ega moderaatoritel, kuna nemad laevad alati otse -- cachemist ei toimu. Vb see seletab ka ära, mis mõnel moderaatoril laeb mõni asi kauem, kui tavakasutajal.
  • Juhtub ainult teatud teemades, kus on postitusi näiteks kustutada või uusi postitusi juurde toodud. (Näitena peaks selles teemas see effekt olema)

Igatahes ootan tagasisidet. (NB! Viimane uuendus on väga keeruline, seega see võtab aega.. loodan et tänase päeva jooksul teeb ära, kuid ei pruugi. Seega ootan tagasisidet, homsete näitude põhjal.)
Vasta
#35
Mingit asjalikku captcha't oleks foorumile vaja, spämmerite kustutamine/bännimine hakkab tüütama juba. Oletan, et hästi toimiks mingi piltidega lahendus, et mis lind või loom on pildil - a'la kass, koer, karu jne.
Vasta
#36
(23-09-2011, 08:18 AM)marek Kirjutas: Mingit asjalikku captcha't oleks foorumile vaja, spämmerite kustutamine/bännimine hakkab tüütama juba. Oletan, et hästi toimiks mingi piltidega lahendus, et mis lind või loom on pildil - a'la kass, koer, karu jne.

Tegeleb sellega uues versioonis.
Vasta
#37
(23-09-2011, 08:18 AM)marek Kirjutas: Mingit asjalikku captcha't oleks foorumile vaja, spämmerite kustutamine/bännimine hakkab tüütama juba. Oletan, et hästi toimiks mingi piltidega lahendus, et mis lind või loom on pildil - a'la kass, koer, karu jne.

Uus captcha lisatud registreerimisel.
Vasta
#38
Kas mingid vahepealsed viirused on eemaldatud et võib turvaliselt jällegi ka tööarvutist foorumit jälgida?

Samas "Huvitavad mersud müügis" olid veel hiljuti mingid botid mis küll nüüdseks bännitud.
Vasta
#39
Foorumis ei saa otseselt viirust olla. Saab olla "remote scam", kuid sellist asja ei leidnud. Pigem, et mingi väline link või asi jamas midagi.
Vasta
#40
Foorum on kuidagi meeletult aeglaseks muutunud, selle teema avamine võttis aega 40 sec. !!!
Samas loena vahel ka automoto foorumit mis asub ka zone serveris ning foorumgi on sama, selle lehed avaenvad nagu "välk ja pauk" Big Grin

??
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Probleemid seoses foorumiga indrek 64 75,694 06-09-2011, 12:00 AM
Viimane postitus: Harry



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne