Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NB! Liikmemaksu tasujad
#41
atss Kirjutas:sry et paremat kohta ei leidnud asja kirjutamiseks.
kui palju praegu on aastamaks ja kuhu kanda jne?

Aastamaks on 300 krooni, mis tuleb klubi arvele kanda.

Aga selleks peab ka klubi liige olema.
Vasta
#42
aga kuidas siis klubiliikmeks saab? Big Grin
Vasta
#43
atss Kirjutas:aga kuidas siis klubiliikmeks saab? Big Grin

http://www.clubmb.ee/liitumine/form.php
Vasta
#44
Vahetage mulle palun nime ( Divaker )
Vasta
#45
Divaker Kirjutas:Vahetage mulle palun  nime          ( Divaker )

Tehtud
Vasta
#46
Indrek Kirjutas:
Divaker Kirjutas:Vahetage mulle palun  nime          ( Divaker )

Tehtud

T2nan Icon_biggrin Eusa_dance
Vasta
#47
Maksin klubi aasta tasu ära,kas selle kohta tuleb mulle mingi teade kah et mul makstud on?
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
#48
(01-10-2011, 02:52 PM)sten130 Kirjutas: Maksin klubi aasta tasu ära,kas selle kohta tuleb mulle mingi teade kah et mul makstud on?

Liikmekaardi saad koju Smile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#49
See on hea,et kaart koju tuleb.Käin juba 7-kuud hommikuti postiljonil vastas,seni ei midagi,aga ega ma jonni jäta.Badgrin
Vasta
#50
oskab ehk keegi öelda kuna kaart tuleb?
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
#51
(01-10-2011, 09:45 PM)sten130 Kirjutas: oskab ehk keegi öelda kuna kaart tuleb?
Siis kui maad katab ilus valge lumevaip, millel päkapikkude jälgi enam pole. Icon_biggrin
Ehk siis 2012 aasta kaardid võiks tulla koos jõulukaardiga või nii umbes-täpselt. Seega rahu ja kannatust! Rolleyes
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#52
ReinGSM egas siis MBklubi pole veel päkapikkudeks hakanud Smile Ma arvan et me saame enne lund ikka kätte Smile Loota võib ju
Vasta
#53
Reinul hea infi, tavaliselt selleks ajaks need on tulnud jah. Kes on tasunud liikmemaksu, siis potsatab jõulukingina ka kaart koju. Lihtsalt teadmiseks neile, kes pole aasta jooksul kaarti saanud - Kui tellime liikmekaardid ükshaaval aasta vältel, siis on jah tarneprobleemid saksamaa poolt. Loodetavasti tulevane aasta parem. Aga nüüd tellin kaardid kõik korraga ja seal probleemi pole olnud.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#54
Tervit,

saadan ka oma maksu teele, ja loodetavalt saan oma põnnide mant uuel aastal mõnele klubi ettevõtmisele ka kohale Nod

Oleks paar küsimust ka info-voogudes kümblejatele:

- MB ajakiri jõuab minuni kuidagi, ütleme, hooti. Aitäh siiski, mõni jutt on päris oki. Et vast keegi valgustab, mis regulaarsusega ja kui sageli see üllitis tegelikult peaks postkastini jõudma ja kui peab, siis kuhu ta aeg-ajalt kaob ?

- Hoolimata foorumis tavaliselt nähtavast ilusate-ja-eeskätt-sõiduauto-MBde töösuunast uurin, et ehk on kellegil mõni diisel-MB veoauto seismas, mida ta enam ei vaja? Või teab kohta, kus nad/ta on seismas ja väljakaubeldavad? Eelduseks on komplektsus ja elementaarne sõiduvõimekus, ei pea olema tavamõistes muus osas liiga korras. Et nüüd teravmeelsed ei kukuks siin säravmustade Zetroste müügikuulutusi mulle üles laksima, itsitades öiste kuvarite tagant, viitan, et (alates 1958st toodetud) L-seeria masinast piisaks täiesti. Isegi 2 x 4, näiteks. Võib ka olla ülejäänud foorumlastele huumoriobjektiks sobivalt näiteks tulioranzi v kaitselaigulise kattevärviga...

- ja viimaks, kuidas selle klubi garaaziga asi edeneb? Kas on mõni töös olev projekt, mida kaema võiks tulla?

Aitüma ja vahvat oktoobripimeduse valgustamist LED-lambikestega,
K

(02-10-2011, 11:47 AM)indrek Kirjutas: Reinul hea inf, tavaliselt selleks ajaks need on tulnud jah. Kes on tasunud liikmemaksu, siis potsatab jõulukingina ka kaart koju. Lihtsalt teadmiseks neile, kes pole aasta jooksul kaarti saanud - Kui tellime liikmekaardid ükshaaval aasta vältel, siis on jah tarneprobleemid saksamaa poolt. Loodetavasti tulevane aasta parem. Aga nüüd tellin kaardid kõik korraga ja seal probleemi pole olnud.
Vasta
#55
See ajakiri on uudis ka minule. Saadetakse küll iga-aastaselt kuupäevad, millal ilmub, ning kohale jõuab veel viivitusega. Aga ma isegi jään üle ühe sellest ilma. Kas siis postiteenude praak või miski muu ei tea, olen pärimisi teinud.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#56
Kas klubiliikme staatuse foorumis saan ma ka siis kui kaardi?
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
#57
(29-12-2011, 11:49 PM)sten130 Kirjutas: Kas klubiliikme staatuse foorumis saan ma ka siis kui kaardi?

Saad ka enne, pane mulle priva oma andmetega. Ma ei pane kõiki foorumi kasutajaid ja päris liikmeid kokku
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne