Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz 500 SEC, 1990, w126 - taaniel
#21
Elektrirooli pole omanik raatsinud tellida omal ajal lihtsalt.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#22
Elektrirooli saab minult kui huvi on Smile

Aga juhipoolset el. peeglit pole mina W126`l veel kohanud.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#23
Samas võib seda võtta kui sakslaste praktilisust. Kui tihti sa seda peeglit siis ikka näppima pead, üxkord paned paika ja nii sõidadki. Pole ju selle jaox tarvis mingit keerulist elektrisüsteemi kui inimesel on käed otsas. Ega el. peegli nuppu pead ju ka sõrmedega liigutama, mõtte jõul toimivaid seadmeid autodele veel ei paigaldata.

CL-idel on ka juhipoolne peegel elektriline ja täiesti tavaline on, et sealt võib hakata mingi aeg suitsu tulema, kuna MB loodussõbralike juhtmete isoleerid on otsa saanud ja juhtmed omavahel koos. Kellel seda jama siis ikka vaja on.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#24
Loodussõbralikud juhtmed leiutati hiljem kui SEC Icon_twisted
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#25
Mis el. peeglitesse puutub siis C140 CL ja W140 S sai ka lisana el. tahavaatepeeglitIcon_cool
Vasta
#26
Pikslite taastamine.
Otsinguga ei saa tulemusi kahjuks. Kas Mexico piksleid on võimalik taastada kusagil?
Vasta
#27
Harteron OÜ

http://www.harteron.ee/Pildid.php

Uuri sealt, äkki saavad aidata.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#28
09.08.2011 200 000km hooldus, teostaja Lesven
Ls. ~203400
Vahetatud: õli+filtrid, uued esivedrud. Timmiti peale ka roolikarpi, kuid väga väike ujumine on alles = otsustan talvel mis teha.

Vaikselt panen kokku to-do listi talveks. List tuleb suhteliselt pikk, palju on lollakaid väikseid asju mis muidu ei morjenda aga hobiauto ju.
Vasta
#29
(12-07-2011, 06:23 PM)taaniel Kirjutas: Ma ei suuda tuvastada salongilambi positsiooni kus ta põleb kui süüde on väljas ning uks lahti - oskate aidata?

Sellega on lugu nii, et see lamp tuleb lihtsalt ära visata ja lammarist järgmine võtta. Mul oli sama jama. Tal põleb sees mingi vidin läbi (ilmselt aegrelee) ja siis nii ongi, et ukse avades ta enam ei sütti üldse. Remontida ilmselt ei ole mõistlik.
Terve aasta poole aastaga
Vasta
#30
(11-08-2011, 11:49 PM)Sm.Tihhonov Kirjutas:
(12-07-2011, 06:23 PM)taaniel Kirjutas: Ma ei suuda tuvastada salongilambi positsiooni kus ta põleb kui süüde on väljas ning uks lahti - oskate aidata?

Sellega on lugu nii, et see lamp tuleb lihtsalt ära visata ja lammarist järgmine võtta. Mul oli sama jama. Tal põleb sees mingi vidin läbi (ilmselt aegrelee) ja siis nii ongi, et ukse avades ta enam ei sütti üldse. Remontida ilmselt ei ole mõistlik.

Tänud. Vajalik info!
Vasta
#31
Plaan oli auto garaazi ära vedada aga talve lükati tunduvalt edasi ning seetõttu sai vähe kauem sõidetud. Kahjuks suutis üks taksojuht SEC-lt süütuse võtta ja vasakusse külge kaks mõlki tekitada. Uks ja tagatiib vajavad alt äärest natuke plekksepa tööd ja liistud-plastdetailit vahetamist. Kuna tänasega saabus lõpuks lumi, siis auto plekksepa juurde ja värvimisse.

Jääme kevadet ootama!

06.01.2012, ls ~213600km, 210 000km hooldus, vahetatud vedelikud, filtrid, rihmad, teostaja Hort Auto.
Vasta
#32
Vahepeal palju aega mööda läinud...
Auto juures on nokitsetud neid asju mis tegemist vajavad, näiteks vahetatud tagumised amordid, kevadine poleer+vaha tehtud.
Enne viskas sinist sooja mootoriga, see viga sai elimineeritud klapisääretihendite vahetusega.
Samuti said likvideeritud taksojuhi poolt tekitatud välised vigastused.
Imekombel hakkas peale keretöid tööle juhipoolne kelner...
Hetkel kaks peamist muret on:
- ASRi viskab mingi hetk maha
- katuse kangas tahaks väljavahetust (katuseluugi tõttu on määrdunud ning osaliselt ripub). Seda originaalkangast peaks saama vist tellida?

Kevadega saabus ka autoentusiastide klassikaline "mida-teha-velgedega" mure, sest olemas olid vaid replikad. Uurisin natuke turgu ja otsustasin olemasolevad korralikult ära sirgendada. Tulemus on see, et kiirusel 120 nagu viskaks mingi vibra sisse aga 160+ on vaikus. Ilmselt nii kalliks läinud replikaid pole kellelgi.

Klapisääretihendite remondi käigus selgus, et mootori kett tahab mingil hetkel vahetamist aga muu tundus ilus olevad. Et mootori korrasolekus veenduda sai võetud osa OMC-st. Tulemus 208km/h oli see mida ootasin (ise pakkusin 207).
Tehnika on täpselt nii palju 20 aastaga arenenud, et praegu vabalthingavad viieliitrised (BMW 650i) sõidavad kiirust 241km/h.

Tom tegi pilti ka OMC-l:
[Pilt: 83864-sec_onemile_IMG_9739.jpg]
Vasta
#33
Lae kanga teema huvitab ennastki, sama probleem, et katuseluugi ümbrusest plekiline.
Vasta
#34
kas SEC-l on samasugune materjal laes a-la nagu W124-l või W202-l? Mina olen oma auto polstrilt igasugused plekid hõlpsasti eemaldanud Einszetti W99 üldpuhastusainega.
Volvo S60´11
Vasta
#35
Eks jah, puhastada saaks ilmselt aga veidi ripub ka.
Vahetaks ikka ära nagu hobikatel kord ja kohus.
Vasta
#36
Kuidagi pole olnud vahepeal aega foorumisse jõuda, küll aga on auto sõidus olnud. Olen ikka seda meelt, et autod on sõitmiseks ja SECiga kohe kisub sõitma.
Kõik viimased korralised hooldused ja remonttööd on tehtud Hort Autos, sest asukoht lihtsalt mugavam.
Kuna auto on eakas, siis sai tehtud mõned sellekohased remonttööd: vahetatud hulk piduritorusid, pidurivoolikuid ja liitmikke, käigukasti padi, kardaani muhv ja tugilaager. Veel vajavad enne suve vahetamist tagareduktori tihendid ja lõtkub taga vasaku pidurisadula kinnituslaager.

Sillas on ka mõningaid pudinaid vahetatud aga ma ei pea seda tähelepanuväärseks, sest neid kulub vähe, nad on odavad ja püsikulu olenemata autost.

Laekanga otsing lõppes sellega, et Silberist seda saada pole võimalik. USAs leidus koht kust saab tellida (mäletatavasti ilma katuseluugita mudelile ainult) aga see oli suhteliselt hingehinda väärt - lükkub edasi hetkel.

Tahaks suveks vahetada välja antenni. Vaatan, et eBayst on uusi saada päris soodsalt, kas on keegi neid sealt tellinud?

Eelmise suve lõpus hakkas akent avades ennast alla rullima ka parempoolse tagaakna alumine tihend. On keegi sellise probleemiga kokku puutunud? Kas uus tihendiring?

Suve lõpus sai ka konditsioneeri tööle, hoidis ilusti rõhku ja puhus külma õhku - positiivne peale 3 aastat tühjalt seismist.

Suures plaanis ootame suve ja siinkohal eelmisest aastast üks meeleolukas pilt:
[Pilt: 83287-sec_kaater.jpg]
Vasta
#37
Seda kupeed näen ikka üsna tihti Kristiine kandis. Pole mu linnakorterist väga kaugel. Iga kord, kui mööda sõidan, tõuseb jalg gaasipedaalilt aeglustuseks. Täna hommikul jätsin spetsiaalselt numbri meelde, et otsida siit üles.
Vääga kena kupee. Edu!
Vasta
#38
[Pilt: 83864-sec_onemile_IMG_9739.jpg]

Väga muhe SEC
Eusa_drool Thumbsup
Vasta
#39
Äge!Eusa_angel
Vasta
#40
Üli kena ikka . Suvel sai tihti Tallinna vahel nähtud ja kaugelt hakkas silma kohe .
Minu põrgu , Minu reeglid !
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 300SE 1987 W126 - ashton ashton 29 4,552 17-02-2024, 05:22 PM
Viimane postitus: ashton
  Mercedes-Benz 230CE 1990a Ramiak8 37 2,726 13-11-2023, 07:09 PM
Viimane postitus: Ramiak8
Photo Mercedes-Benz E270CDi, 2000, w210 - W202 W202 2 284 05-11-2023, 11:04 PM
Viimane postitus: Laur
  Mercedes-Benz E270 CDI, 2001, s210 - kodutu kodutu 6 948 27-03-2023, 11:32 AM
Viimane postitus: kodutu
  Mercedes-Benz E280 4MATIC, 2007, W211 - JanisL JanisL 103 106,747 24-03-2023, 05:52 PM
Viimane postitus: JanisL
  MB 300SE '88 W126 Sm.Tihhonov Sm.Tihhonov 32 35,006 21-01-2023, 03:11 AM
Viimane postitus: Sm.Tihhonov
  Mercedes-Benz, Vito, 2017, W447 - BoxBox.com BoxBox.com 17 2,033 20-01-2023, 03:47 PM
Viimane postitus: Alr77
  Mercedes-Benz 300CE-24, 1991, kodutu kodutu 91 94,002 17-01-2023, 12:40 PM
Viimane postitus: Priit
  560 SE, 1990, W126 - Sm. Västrik Sm. Västrik 86 79,288 05-11-2022, 11:43 AM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  Mercedes-Benz 350 SL, 2003, R230 - Kalla Kalla 0 534 25-10-2022, 08:24 PM
Viimane postitus: Kalla



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne