Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laste ATV.(bensiinimootoriga)
#1
Kuna mul poisil on tulekul sünnipäev varsti,siis plaan kinkida talle sünnipäevaks pisike laste ATV (bensiinimootoriga) .Võibolla kellelgi meie seast on kogemusi selliste väikeste hiina 50cc-listega...või kus kõige parema hinnaga neid leida võiks.
Vasta
#2
Mis hinnaklass jääma peab? Kui vana poiss?
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#3
(17-05-2011, 07:03 PM)meego Kirjutas: Mis hinnaklass jääma peab? Kui vana poiss?
Poiss saab viiseks ja on 110cm pikk ja hind??
Mida odavam seda parem muidugi..
Vasta
#4
Oma poisile sai ka otsitud kui oli 3 aastane, nüüd saab kuueseks. Pika otsimise peale sai siis ostetud 110cm kuna see neljataktiline ja jagub mitmeks aastaks. Konkreetsel mudelil on gaaz reguleeritav, kaug juhtimispuldiga saab mootori seisata, kui asi käest peaks minema (töö raaduis ca 100 m) ja saab ka puldist käivitada. Tuled küljes, edasi-tagsi käigud, regulleritav vedrustus jne. Taga on ohulüliti, millel nöör küljes kui õpetada sõitma. Kannatab endalgi sõita sellega. Kui huvi on võin näidata. Maksis siis vist 7900 EEK.
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#5
50cc pole mõtet.
110 -el oli ennem nõrk koht tagavõll-murdus korduvalt ratta juurest kus võll peenemaks läheb.Korduval vahetusel muidugi enam samasugust võlli enam leida ei õnnestunud....koos rataste vahetusega sõit jätkub!
Jutt käib muidugi Mongoolia lõunapoolsest naabrist.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#6
Nii.et kumb neist oleks etem selline või siis selline selle viimase saaksin 350 euroga sealt
Vasta
#7
(30-05-2011, 09:28 PM)Ermo Kirjutas: Nii.et kumb neist oleks etem selline või siis selline selle viimase saaksin 350 euroga sealt

Ma pakun julgelt ja kindlalt välja et mina sinu asemel valiks esimese. On muresid vähem kui peaks midagi ylepea katki minema. Teise versiooniga ma kardan et saab olema nillimist igas mõttes...... Stiil on muidugi ka näitajaIcon_cool
Vasta
#8
Ma võtaks pigem neljataktilise, vähem jamamist mootoriga ja ei teki ka jama bensiiniga. Esimesel õli liiga palju bensiini sisse pannes hakkab poisil pea valutama.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#9
Arvan et mõlemal juhul hakkab sul endal põristamisest pea valutama Icon_smile, aga jh teine variant.
Vasta
#10
Hee, päevakohane teema.Eusa_angel

Otsime meiegi. Väikest, odavalt.Ninja

Kas kellegi on midagi positiivset öelda selle atvlaadse toote kohta:
http://www.stenolink.ee/pood/laste-atv-d...-tagurpidi

Või oleks igatepidi mõistlikum juua mõnda aega Saku Kulla asemel säästupilsnerit ja võtta ligi sukimuki?
http://www.veltmotocenter.ee/et/moto_atv...t_z50.html

Põhikasutajaks 6-aastane tüdruk, tappa hakkab saama vaene loom aga mehemoodi, selles olen kindel...Icon_rolleyes

Ning kui kellegi midagi sinnapoole üleliigsena pakkuda on, siis võib mulle täitsa pakkuda.
Vasta
#11
(10-09-2014, 03:18 PM)v6sa Kirjutas: Hee, päevakohane teema.Eusa_angel

Otsime meiegi. Väikest, odavalt.Ninja

Kas kellegi on midagi positiivset öelda selle atvlaadse toote kohta:
http://www.stenolink.ee/pood/laste-atv-d...-tagurpidi

Või oleks igatepidi mõistlikum juua mõnda aega Saku Kulla asemel säästupilsnerit ja võtta ligi sukimuki?
http://www.veltmotocenter.ee/et/moto_atv...t_z50.html

Põhikasutajaks 6-aastane tüdruk, tappa hakkab saama vaene loom aga mehemoodi, selles olen kindel...Icon_rolleyes

Ning kui kellegi midagi sinnapoole üleliigsena pakkuda on, siis võib mulle täitsa pakkuda.

Kui rohkem kihutamist on planeeritud siis tasub igal 100 juhul otsida kasutatud margipilli (kawasaki, polaris, suzuki jne.) Neid hiina ja korea tooteid ei jõua lappida.
Nende leidmine on aga veidi keeruline, kuna pakutakse üpris vähe.
Ise vaataks midagi sellist:
http://www.auto24.ee/used/1801860

http://www.auto24.ee/used/1628855
Vasta
#12
Selle koha pealt vaidleks küll vastu, et hiina pisike atv on jama. Oli 150ccm unknown brandi hiina atv, sellest kõvema südamega looma pole näinud. Iga kell oli starterist paugupill (ka talvel -25 kraadi juures), ainult et peale aastast kõva retsi tuli üks raami kinnitus lahti. Kui rääkida jah suurematest loomadest 700+ kuubikut siis kindlasti jah mingi margipill, sest hiinlane seal lahja mootoriga.
Vasta
#13
Ermo ostis hiinaka, seda sama vist toob ka automaailm eestisse, lett mingi 600 eurinat ja sõidab küll, ehkki jah probleeme ka ikka omajagu ja just käivitumisega. Aga kui sõidab, siis ka ermo rallib ise sellega, veab väga hästi.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#14
(10-09-2014, 09:33 PM)free4offers Kirjutas: Selle koha pealt vaidleks küll vastu, et hiina pisike atv on jama.

Ei ole siin midagi vaielda Smile
Kui sõitmist on vähe ja keevitus ja võtmed käes püsivad siis ajab hiinakas asja ära. Kui on aga soov midagi kestvat muretseda, millega ka järgmine laps näiteks sõita saab või mis õnnestub hiljem maha müüa siis soovitaks ikka Jaapanlasi.
Neid on saanud piiluda ka teistest balti riikidest, seal liigub neid rohkem.
Vasta
#15
Vat nii ongi: ajab asja ära. Käisin eile seda Torontot katsumas... Tunne oli täpselt sama, nagu oma HH pealt õe Opelisse istudes. Ajab asja ära...Eusa_think Aga lapsele tahaks nagu paremat pakkuda.Confused

Mis häiris: raami keevituste ebaühtlus ja vildakus, pea kaitsmata pidur ja tagumine ketihammakas, väga kaugel paiknev ja pika käiguga gaasihoob (pöidlagaas), madalal põrandal paiknev suunavahetuse pedaal. Ning see hiina rehvidele omane laibalehkPuke. Viimast emotsiooni ei vähendanud grammivõrdki müüja kergelt üleolev suhtumine ja huvitav atv eest tasumise viis: sulas või eelneva ülekandega. Varuosi ja lisatarvikuid saab aga plastrahaga soetada küll...

Sukimukit Eestis ei ole ja enne raha laekumist ka ei tule. Punkt.Eusa_doh

Vaatame, mida kujutan endast Taiwani SMC.Eusa_eh

Siinkohal siis täpsustame, et mina räägin pillidest, mis ette nähtud lastele - ratas 7-8 tolli, sadul poole meetri kõrgusel, kiirus piiratav ja soovitavalt distantsseiskamine. Täiskasvanu talumise võimekus või käru vedamise võimalus pole üldse teema.Eusa_snooty
Vasta
#16
Sai siis täna see ära toodud:
http://www.stenolink.ee/pood/laste-atv-d...-tagurpidi

Vaatame, kuidas kestab.Icon_rolleyes Esimesed emotsioonid on kahetised. Ühelt poolt kõik toimib... Isegi kaugkäivitus ja -seiskamine.Eusa_angel Teiselt poolt oli kaks polti valedesse keermetesse väänatudEusa_doh ja kangesti tundub sedamoodi, et kütusekraanil on kaks avatud asendit, lihtsalt teine on nigelama jooksuga.Retard
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Varastatud ATV, keevitused, plasmalõikur. Volts 0 2,281 24-04-2014, 07:15 PM
Viimane postitus: Volts
  Mure: haagisekuuliga ATV vajadus paariks päevaks v6sa 9 6,602 12-01-2009, 09:46 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne