O:põllutehnikat
#1
Panen oma ostusoovi ka siia foorumisse kirja. Mine tea, mis kellegi ülelligsena vedeleda võib...

Ma otsin mõnda riista, mida oma hübriidrussile külge riputada.
1) rootorniiduk. 1,8-2,2 m, eelistatult rihmaveoga. Aga tasub pakkuda ka heas korras venelast.
2) vaalurkaaruti vaalulehed, võivad olla koos remontivajava kaarutiga. Mul on YLO KP-320, kuid ka teiste kaarutite omad võivad täitsa sobida.
3) kaheteljeline haagis. Kastilaudade seisukord pole väga oluline. Paberid võiks olla, kuid see pole määrav. Kui kellegi on jalus üheteljeline, siis see peab olema kas väga hea hinnaga või muidu vastupandamatu minu huvi äratamiseks.
4) palgihaarats või metsaveoplaat vintsiga (või paranduskõlblikud metsatõstuki lõuad koos hüdrosilindriga).
5) esilaadur 1-1,5 t tõstevõimega, eelistatavalt lääne oma.

Seekord pole asukoht väga tähtis, kuna lootust neid asju leida on pigem Läänemaalt või lõunast. Transport on korraldatav.Icon_cool

Kui kellelgi on midagi antud nimekirjast pakkuda või teab kedagi, kel sihukest kaupa ülearu, siis pakkuge kas siia teemasse, PT või särtsposti vosat@hot.ee peale.

Pakkujatel tasub arvestada sellega, et ma teenin selle ala peal leiba ja seetõttu teen vahet olulisel ning ebaolulisel rikkel. Seetõttu ma töötava seadme pähe päris vanarauda ei osta. Kindlasti tahan ma aktiivseadmeid (niiduk, metsavints) enne ostmist proovida.
Samas Kuusakoski hinnaga võib mulle pakkuda ka remontivajavat kaupa - riistad on lihtsad ja remont pole kuigi keeruline. Ning kogu potipõllundus on mulle hobi niikuinii.Eusa_whistle
Vasta
#2
Terv.

Metsakonesid sa nägid juba selle saaksid minu käest kui sul huvi. Kahe nädala pärast tuleb vahetuskaubana müüki ka üks kasutatud niiduk. Aga uurin selle parameetrid täpselt välja. Mul vanamees tegeleb selle diiliga.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#3
Nägin ja nähtu ka meeldis. Aga selle soetamiseks pean Maailmaraha pruukima, mis võtab üksjagu aega.

Niidukist anna teada - huvi sõltub hinnast ja seisust.
Vasta
#4
See on mingi väiksem asi 1,5 m lai ainult.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#5
Niidukit hakkab varsti juba vaja minema. On kellelgi miskit huvitavat silma hakanud?
Vasta
#6
Kuna muruniidukid on juba urgudest välja ukerdanud, hakkab ka minul varsti niidukit vaja olema...Eusa_whistle

Teab keegi kedagi, kes teab kedagi, kellel midagi ülearust on?
Vasta
#7
Selleaastane kiire sai mööda, kuid põhimõtteline vajadus on alles.
Seega, kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kel miskit mõistliku hinnaga üle (ei, 1 k€ KRNi eest ei ole mõistlik hind, kui vanarauana saab selle eest 125...), siis andke aga julgesti teada.
Vasta
#8
Tõstame seda teemat ka ülespoole. Mine tea, mis vahepeal on kellegi aianurgast välja ilmunud...Smoke

Niidukit on tegelikult täitsa vaja. Aga maksta 1 k€ KRN-2,1 eest on küll mõistusevastanePuke (vanarauahind sellele on kaalu järgi üles ümardatuna 125 euri...).

Punkti 3. asemel võib pakkuda ka veoauto vms. raami. Peaasi, et pikitalade seisukord oleks talutav ja raami pikkus oleks üle 4 meetri! Sillad võivad olla, kuid pole olulised.
Vasta
#9
Paar korda aastas võib ju sedagi teemat värskendada.

Niidukit on tegelikult ka vaja...Ninja
Vasta
#10
No mul kolm obesesahka...ainult äraviimisvaev.Teed omale kolmehõlmalise....Unibrow
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne