Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas uksed peaksid ennsat kinni IMEMA ? w124
#1
Kuskil naised saunas rääkisid, et MB'l käivad uksed mingi imemise trikkiga kinni või vaakumiga, see pani mõtlema ausaltöeldes. Mul käivad uksed suht raskelt kinni, oleks nagu mingi vasturõhk, aga kui akna lahti teen siis lähevad suht kergelt kinni. Milles asi võib olla, kas siis mul on see ukseimeja ära väsinud, et raskelt kinni lähevad uksed ? OK... lõppkukkuvõtteks ei saa ma millestki aru mis puudutab Mercedese vaakum süsteemi... esilaternad on reguleeritavad vaakumiga, tagapeatoed on ka, istmed samuti... mis veel ? kas uksed ka w124'l ???
Vasta
#2
se et uksed ise kinni imevad ennast kuulub kõrgema pilotaaži alla,
ehk siis S klass ja minumeelest W220 kerel alles(kere nr pole kindel)
kas küürakal ka oli seda ei tea
vaevalt et mingil tavalisel 124 l seda peale pandi, kui siis ehk e400-l või e500-l
Vasta
#3
Parema varustusega W140 ka selline mugavus peal. W124 pole sellist lisa. Vaakumiga töötab veel kesklukk. Uksed vajuvad ära ja tahavad üsna täpselt paika regullimist  saada, et hästi käiks, CE juu uksed pikemad ka.
Vasta
#4
mul E200 124 tagaluuk tõmbab elektriliselt, esimese nõksu lükkad ise ja siis nagu imeb luugi kinni, ja hääl on ka vastav..
Vasta
#5
Kõigil 124 universaalidel imevad tagaluugid elektriliselt kinni, aga vaakumit seal pole.
Vasta
#6
ok... ühesõnaga w124s on selline vasturõhk kui ukse kinni paned, see siis vist tingitud sellest, et salong on väga tihedalt isoleeritud ja õhk tahab seal kokku surumist, ehk siis uksed tuleb suht jõuga kinni panna :tongue:
Vasta
#7
Matinator101 Kirjutas:ok... ühesõnaga w124s on selline vasturõhk kui ukse kinni paned, see siis vist tingitud sellest, et salong on väga tihedalt isoleeritud ja õhk tahab seal kokku surumist, ehk siis uksed tuleb suht jõuga kinni panna :tongue:

Kui ühte ust lahti hoida, kas siis teine uks sulgub paremini-kergemini?
Vasta
#8
soul Kirjutas:
Matinator101 Kirjutas:ok... ühesõnaga w124s on selline vasturõhk kui ukse kinni paned, see siis vist tingitud sellest, et salong on väga tihedalt isoleeritud ja õhk tahab seal kokku surumist, ehk siis uksed tuleb suht jõuga kinni panna :tongue:

Kui ühte ust lahti hoida, kas siis teine uks sulgub paremini-kergemini?

just nii ! kui aken on tiba lahti siis läheb ka vabsee hästi kinni... ma räägin, hästi isoleeritud on salong ju siis sellepärast... (oi kuidas mulle meeldib Mercedes-Benz salong... vaikne ja puha Exclamation)
Vasta
#9
Matinator101 Kirjutas:
soul Kirjutas:
Matinator101 Kirjutas:ok... ühesõnaga w124s on selline vasturõhk kui ukse kinni paned, see siis vist tingitud sellest, et salong on väga tihedalt isoleeritud ja õhk tahab seal kokku surumist, ehk siis uksed tuleb suht jõuga kinni panna :tongue:

Kui ühte ust lahti hoida, kas siis teine uks sulgub paremini-kergemini?

just nii ! kui aken on tiba lahti siis läheb ka vabsee hästi kinni... ma räägin, hästi isoleeritud on salong ju siis sellepärast... (oi kuidas mulle meeldib Mercedes-Benz salong... vaikne ja puha Exclamation)
vastupidi salong on valesti isoleeritud kui sisse tekib ülerõhk,salongis peab olema tuulutus.Sest miskit moodi peab ju niiske ja "paha" lõhn autost välja saama Wink
Vasta
#10
Tuulutus käib läbi pagassi kaudu, salongist pagasiruumi ja sealt läbi tagastange külgede peal olevate õhutiibade kaudu välja....Sageli need kinni keevitatud või umbes...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#11
Tee pagassi luuk lahti, proovi siis...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 süüteluku vahetus kraabus 2 201 18-04-2024, 06:21 PM
Viimane postitus: kraabus
  Kuidas eemaldada w124 esiukse aknatõstuki mootorit kui klaas ei liigu? kraabus 2 157 02-04-2024, 07:27 PM
Viimane postitus: kraabus
  W124 "duo valve" (puhub sooja) Manifesto 3 386 22-03-2024, 05:14 PM
Viimane postitus: Manifesto
Photo W124 1989_alu velg v. terasvelg? squirrel9 4 228 29-02-2024, 10:30 AM
Viimane postitus: squirrel9
  w124 om606 käigukast/sidur eenupeenu 3 291 26-02-2024, 02:03 PM
Viimane postitus: eenupeenu
  Mure W124 pööretega spy4 21 7,861 19-03-2023, 11:28 PM
Viimane postitus: v6sa
  Uksed ei lukustu puldist. 2004 e-klass zudoshiki 4 2,419 15-01-2023, 02:06 AM
Viimane postitus: meego
  w124 karbikatete tüüblid IndrekJ 3 397 22-12-2022, 05:22 PM
Viimane postitus: stihl
  W124 3.0d mootori mure. M1X 4 663 29-11-2022, 09:33 PM
Viimane postitus: M1X
  W211 süütevõti pagasnikus ja uksed lukus Ahti123 1 677 24-07-2022, 03:35 PM
Viimane postitus: madis71



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne