Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes 280SE 1969 taastamine
#1
Tere foorumikaaslased!

Olen siin uus kasutaja ja ega ole kindel, kas antud teema on õiges alajaotusesIcon_redface
Aga proovin oma õnneIcon_razz

Teema järgmine:
sooviks oleks leida antud mudeli Mercedes 280SE 1969 taastajat.
Kas tegemist firma või eraiskuga, ei oma tähtsust- peamine, et oleks paigas kvaliteedi ja hinna suhe.
Väikes pildimaterjali: http://web.zone.ee/280SE1969/
Töödest/tegemistest räägiks täpsemalt huvilistega, kui sobib.

Minu kontakt: 520 0767 või klikk meilinupukesel või Ps- nupukesel Icon_razz

Tervitustega,

Janek
Vasta
#2
Ainuke kes natuke tuttavate seast paugust pähe tuleb on Mati Leivategija
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
Autorestauraator on autode restaureerimise ja tuunimisega tegelev töökoda Tallinnas. Oleme spetsialiseerunud plekksepatöödele ja kvaliteetvärvimisele.

Märt Aarne Engineering FIE
Tel: +372 6 232 360
Mob Tel: +372 56 642 632
autorestauraator@gmail.com
autorestauraator@unicweb.ee
www.autorestauraator.unicweb.ee (ei tööta?)
Tallinn, Merivälja

http://www.vanatehnika.ee/modules.php?na...rofile&u=3
Vasta
#4
(22-03-2011, 02:25 AM)Laur Kirjutas: Ainuke kes natuke tuttavate seast paugust pähe tuleb on Mati Leivategija

Leivategija soovitaks soojalt hästi kaugel hoida korralikest autodest.
Vasta
#5
Ei ole ka mina Leivategijast eriti vaimustuses, kuid see võib vabalt mu isiklik kiiks olla (kuigi ka erinevates foorumites palju negatiivset olnud).

Teema algataja võiks siiski lühidalt öelda mida ta soovib. Taastamine selline mõiste, et igaüks võib sellest oma moodi aru saada.
Kas pead silmas auto täiesti molekulideks kiskumist ja nullist ülesehitamist või otsid kedagi kes teeks ära korralikult kere ja värviks selle?

P.S. Väärikas klassik sul, hoia teda.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
(22-03-2011, 12:17 PM)Karl Kirjutas: Ei ole ka mina Leivategijast eriti vaimustuses, kuid see võib vabalt mu isiklik kiiks olla (kuigi ka erinevates foorumites palju negatiivset olnud).

Teema algataja võiks siiski lühidalt öelda mida ta soovib. Taastamine selline mõiste, et igaüks võib sellest oma moodi aru saada.
Kas pead silmas auto täiesti molekulideks kiskumist ja nullist ülesehitamist või otsid kedagi kes teeks ära korralikult kere ja värviks selle?

P.S. Väärikas klassik sul, hoia teda.

Esiteks tänud kõigile tagasiside eest!

Alustama peaks vast sellest, et tegemist ei ole, kahjuks, minu autoga- proovin aidata lihtsalt ühel Rootsi härrasmehel oma pensionipõlve väärikamaks teha ja tema noorpõlve ratsut läikima lüüa Icon_lol
Täpsustus kuluks tõesti ära ja proovin seda teha:
sooviks oleks tal värske värvikiht peale panna, koos kõige sinnakuuluva eeltööga ja nii, et sisu ei peaks suures osas lahti lammutama.Tiivad pannakse Rootsis paika, siin otsiks talle välimuse viimistlejat.
Ehk siis rauga kere peaks ehtima uhke ja uus kuub Icon_lol Icon_lol
Vasta
#7
Vaikselt siin kah nokitsen vanade autodega ja täpsemalt , mis garaažis toimub, on näha siin:
http://klassikarent.blogspot.com/

Eriti suur kirjanik ma, muidugi, ei ole, seega, kõige parem on ikka kohapeale vaatama tulla.

Aga, jah, mis puudutab auto taastamist, siis see ei ole see, et auto värvitakse üle nii, et sisu jääb sisse.
Samal ajal vajavad ju tegemist ka istmed, vaip, rool, müraisolatsioon, salongijuhtmestik, puitosad, armatuur, laematerjal, põhi vaiba all, sisekarbid jne jne.
Tehnikast rääkimata.

Sellist tegevust, nagu teemaalgataja tõenäoliselt soovib, nimetatakse auto ülevärvimiseks...Smile
Noh, ukselingid ja tuled-stanged-liistud heal juhul eemaldatakse.


Taastamine ja ülevärvimise hind võib vabalt erineda üle 10e korra....(a`la värvimine 2000€ ja taastamine 30000€)
Vasta
#8
Ehk huvilisel Canyondrift(foorumi kasutaja) oleks viitsimust sellise asjaga tegeleda, oma w123-ga on ta juba pea, et finishis. Ek on ka huvi selle masnaga tegelema hakata? Smirk
Vasta
#9
(23-03-2011, 12:43 AM)Renkju Kirjutas: Ehk huvilisel Canyondrift(foorumi kasutaja) oleks viitsimust sellise asjaga tegeleda, oma w123-ga on ta juba pea, et finishis. Ek on ka huvi selle masnaga tegelema hakata? Smirk
ta on küll kooli kõrvalt kõva tööd teinud ja piltide peal paistab 123 ilus kuid ärge nüüd poisi nina liiga püsti ka upitage. see ei olnud paha pärast.
Vasta
#10
Aga otseloomulikult...
Töö kiidab tegijat ja oma silm on kuningas...
Kes hingega, kes puhtalt rahapärast
Samas ma ka tean, milliseid masinaid skandinaavlased omavad, just vanu veterane...peagi peagi saavad ka minu silmad järjekordselt Norras liikuvaid pärleid näha Smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes remont mbguru 0 98 20-03-2024, 03:59 PM
Viimane postitus: mbguru
  Biolagunevate mootorijuhtmestike taastamine. MulgiKange 8 6,417 19-08-2023, 08:19 PM
Viimane postitus: Rolz
  Kere taastamine. freeman™ 3 3,698 15-08-2016, 04:11 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  Valuvelgede taastamine, poleerimine, värvimine Tartus Greysl 13 19,401 28-05-2015, 10:03 PM
Viimane postitus: Ott
  avariiliste mercedes benz autode taastamine arturmalcik 9 9,556 07-02-2015, 07:57 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  Nahksisude taastamine,värvimine,hooldus Avance 4 8,585 06-11-2014, 03:26 PM
Viimane postitus: liiv
  Mercedes Benz w210 stange tala vahetus trancespirit 0 2,551 16-04-2014, 10:46 PM
Viimane postitus: trancespirit



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne