Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DIY mootorikate
#1
Tere,

On häid ideid mida kapoti alla liimida ja mis talub ka kuumust ning summutab helisi. Originaal kate on ära võetud, oleks auto väljaspoolt vaiksem.
Mõte on pigimatt aga see väga sooja vist ei taha..äkki midagi sinna lisaks?
Kellel mõte terav, kirjutage Icon_idea
Vasta
#2
Pigem mingi vildi moodi müraisolatsioon, millel fooliumi kiht mootori poole jääb.

Endal samuti huvi, mismoodi asi lahendada. Originaalidest (Kõigil kolmel MB`l) pole suurt midagi alles jäänud.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#3
Ootame siis koos vastust.

(06-03-2011, 01:47 PM)hents99 Kirjutas: Pigem mingi vildi moodi müraisolatsioon, millel fooliumi kiht mootori poole jääb.

Endal samuti huvi, mismoodi asi lahendada. Originaalidest (Kõigil kolmel MB`l) pole suurt midagi alles jäänud.
Vasta
#4
Ise siis hankisin Ehituse ABC-st sellist asja nagu 8mm kile isospan-fx. Ja liimina kasutasin Kiilto Extrat. 3mm liimikammiga tõmbasin liimi laiali....lasin taheneda kuskil ca 10 min ja siis panin katte peale. Algul kasutasin Moment Fix Superit aga see ei kõlvanud kuhugi...pudises ära.
Praegu igatahes on kate ilusti küljes kinni Smile
Välja näeb siis selline
[attachment=4980]
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#5
Nice MuhulaneThumbsupThumbsupThumbsup

Hentz- kaubalifitile võib nii teha, kuid SEC-ile ära küll sellist pane.
Silberis oli originaal kuue kapotikate mäletamist mööda 6-700 vana raha.

Edud.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#6
Kaubalifti originaal maksis üle 1000 eegu...kas S klassi oma odavam? Hm...uurida muidugi tasub.
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#7
Peab uurima jah, SEL`il ka ripendas juba enne mind. Kaubaliftil on mingite kaablivitsadega eelmiste omanike poolt servadesse kinni tõmmatud.

Originaal oleks kõige parem tõesti.

Cool-IT Thermo tec pakub muidu päris korralikku matti, mida kleepida saab.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#8
Originaal on ikka originaalIcon_smile Mina maksin oma tüki eest 6.79 raha....ja ise olen tulemiga väga rahul.
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#9
Ja on märgatavalt vaiksem ka?

(06-03-2011, 06:05 PM)Muhulane Kirjutas: Originaal on ikka originaalIcon_smile Mina maksin oma tüki eest 6.79 raha....ja ise olen tulemiga väga rahul.
Vasta
#10
Ma pole ilma isolatsioonita sõitnud...ses suhtes jään vastuse võlgu. Aga võrreldes vana isolatsiooniga küll vahet ei tee.
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne