Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tõsised MB fännid...
#21
(27-02-2011, 08:40 PM)indrek Kirjutas: See jah kahe otsaga asi. Puhas ja liikluskõlbulik oleks küll mugav ja tõesti, kui klubilisel mingi hetk häda käes on, saaks päevakese isegi seda laenata.

Samas aga kui teaks, et rallidele tuleb treila peal, siis pole karta, kuidas ta tagasi saab, kui miski saba annab. Kui ise kohale sõidab ja kõik seda julgemalt kasutavad, siis ikkavõib juhtuda ja seejäral hakka otsima, kuidas ta koju saada.
Aga mersudel on enamusel konksud taga, kolmnurgaga masin sappa, rallikas on kergem ka kui vedav masin ja vead nagu järelkäru.
Vasta
#22
Kohe lisakulud siis ÜV ja kindlustuse näol.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#23
(27-02-2011, 09:50 PM)Karl Kirjutas: Kohe lisakulud siis ÜV ja kindlustuse näol.

Pigem siiski kindlustus ja kiirusepiirang 50 km/h. ÜV ei pea olema ja vist enamus kinnisi radasid ei eelda ka selle oleamsolu.

Võin oma kogemusest öelda, et treileril transatud masinaga saab hoopis pingevabamalt sõitaBadgrin

Mis aga limumõttesse puutub, siis seda pean kahtlaseks - minu meelest seisab neid niigi piisavalt seina ääres tööta.Rolleyes´
Aga rallimasinal oleks jumetNod
Vasta
#24
Rallidel sõltub täpselt ürituse ülesehitusest - külavõistlustel (nagu mul endal järgmine laupäev plaanis ja veel pikema sarjana) ei ole ÜV nõutud, küll aga EAL-i poolt koordineeritud üritustel.
320CDI - Väikevenna

Vasta
#25
Mnjaa, ise tahtsin ka W201 jäärajaks teha aga siis nägin ühte ZAZ-968-t jäärajal ja mu varasemad mõtted olid hetkega peast pühitudSmile
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#26
Ma kohe ei teagi...... Icon_twisted Äkki siis paneme rahad kokku ja Kuldari kena EVO iludus jään klubi nimele esindus/ralli autoks... seal peaks olema võimu ja välimust ja samas on sinna kindlasti midagi võimalik elbe engineeri poolt veel lisaks pressida.... Damn knows äkki saame world fastest car in that product year ....
Vasta
#27
Kuldaril pole EVO-t, kui just pole viimastel päevadel soetanud Icon_biggrin
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne