Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Ostetud uuena Eestist" kuulutuses plussina välja toomine?
#1
Kas vaid seepärast et sellisel juhul kindlasti hooldusajalugu esinduses kontrollitav (juhul muidugi kui seda seal üldse teostatud) sest kõik muu-sool/niiskus/auklikud teed jne on ju vaid üks suur miinus?
Vasta
#2
Kokkuvõttes loeb siiski hinna ja seisukorra suhe. Kuulutuses märkuste kajastamine aitab ainult niipalju, et inimene tuleb masinat vaatama.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Suuremad avariid ka näha ja suur vahe, kas auto on sõitnud 100k km või 400k km.
Vasta
#4
see Ostetud uuena Eestist on mõtekas kirja panna juhul kui sellega kaasneb avariivaba ja korralik ja kontrollitav hoolduse ajalugu. muidu on ikka parem kui on kirjutatud äsja saksast, sest seda loetakse umbes nagu äsja tehasestIcon_confusedBadgrin
Vasta
#5
(19-02-2011, 01:27 PM)joristaja Kirjutas: see Ostetud uuena Eestist on mõtekas kirja panna juhul kui sellega kaasneb avariivaba ja korralik ja kontrollitav hoolduse ajalugu. muidu on ikka parem kui on kirjutatud äsja saksast, sest seda loetakse umbes nagu äsja tehasestIcon_confusedBadgrin

Meibi ma imelik, aga ma eelistan ainult Eestist ostetud ajalooga autosid. Kõrini nendest "äsja Saksast" siia müügiks toodud pannidest. Keegi ei too müügiks korralikku autot, ikka selliseid mille saab siin korraliku kasumiga mõnele lollile pähe tõmmata.
Vasta
#6
Pigem siiski ikka "ostetud uuena Eestitst ", tekitab isiklikult suuremat usaldusväärsust kui a'la toodud Saksast ja kirikuõpetaja naine veel nuttis kui ära tõin selle sealt.
Vasta
#7
97a. w210 või w202 "Ostetud Eestist uuena" kuulutust pikalt ei vaataks. Tavaliselt selliseid autosid müüb silberauto esindus ja küllaltki krõbeda hinnaga. Olgem ausad, seal ei ole enam autot.
Vasta
#8
Eestist ostetud uuena ca 10-15 a tagasi MB ja ka muud masinad millega on endal kokkupuudet olnud ja tuttavate jaoks üle vaatamas käidud on olnud totaalsed roostehunnikud. Seetõttu pole neid üldse rohkem edasi uurinud.

Samas saksas 20 ja enam aastat vanad 124 ja 126 tipp- topp keredega.
Eestlane on pohh***t ja ei hoolitse oma auto eest. Kurb, kuid fakt. Paljud teagi mis on roostetõrje.

Vasta
#9
Saksas samas paljud inimesed kindlasti ei tea, miks peale nädalat Eesti teedel talvel sõitmist, on auto kuivades konkreetselt valge soola kihi all. Samuti ei muretse nad igapäevaselt, et mis solki ma nüüd "Soome kvaliteetdi" nime all ma endale paaki kallan ja mis see mu mootori pumba ja pihustitega teeb. Mercedes-Benz muidugi kahjuks ei hiilga oma roostekindlusega absoluutselt. Ma ratsutasin kevadel terve eesti läbi ja otsisin vitot endale, 2006- 2007 aasta ja ühe lisade poolest väga hea isendi oleks isegi ligi võtnud, aga peale tõstuki peal käiku ja kõikide nende roostetäppide nägemist loobusin. Teema vastuseks võin kirjutada, et kui auto on juba 10 aastat eesti teedel sõitnud, siis tarbeautoks ostmist ma kindlasti ei kaaluks.
Vana strong83
Vasta
#10
Mina ostsin enda punnsilma, mis Eestis uuena ostetud ja ei kurda millegi üle, roostetab vähem kui mõni kellel 2-3 a tagasi Saksast toodud punnsilm.
Vasta
#11
(21-02-2011, 12:07 PM)HotPapa Kirjutas: Mina ostsin enda punnsilma, mis Eestis uuena ostetud ja ei kurda millegi üle, roostetab vähem kui mõni kellel 2-3 a tagasi Saksast toodud punnsilm.

Ilmselt ei ole Saksas üle nipli keeratud ja Leedus üles taotud. Smile
Vasta
#12
(21-02-2011, 01:36 PM)marek Kirjutas:
(21-02-2011, 12:07 PM)HotPapa Kirjutas: Mina ostsin enda punnsilma, mis Eestis uuena ostetud ja ei kurda millegi üle, roostetab vähem kui mõni kellel 2-3 a tagasi Saksast toodud punnsilm.

Ilmselt ei ole Saksas üle nipli keeratud ja Leedus üles taotud. Smile
Icon_razz
Oleneb ikka auto eelmistest peremeestest. Saksast on tõenäolisem saada korras auto. Vahendaja kaudu ei tasu sellele muidugi panustada, sest nende käed käivad ikka enda poole nagu kõigil meil.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#13
(23-02-2011, 12:32 AM)taaviw126 Kirjutas: Oleneb ikka auto eelmistest peremeestest. Saksast on tõenäolisem saada korras auto.

Muidugi, sest Saxas on stx rohkem kirikuõpetajaid ja pensionäre jne. Smile
Vasta
#14
(23-02-2011, 12:41 AM)marek Kirjutas:
(23-02-2011, 12:32 AM)taaviw126 Kirjutas: Oleneb ikka auto eelmistest peremeestest. Saksast on tõenäolisem saada korras auto.

Muidugi, sest Saxas on stx rohkem kirikuõpetajaid ja pensionäre jne. Smile

Nod
Seal kedagi teist ei elagi. Seal ikka leedukaid ja poolakaid ei ole kes sulle mingit jama müüvad.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#15
Ega türklasest automüüja on muidugi ausus kuubis eks...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eestist ostetud auto (ARK-is registreeritud mootorivahetusega) Saksas arvelevõtmine? nostromo 12 8,108 10-03-2018, 02:16 PM
Viimane postitus: .Alar.
  Ostetud! Greysl 0 1,558 18-01-2015, 01:37 PM
Viimane postitus: Greysl
  Soomest auto ostmine ja toomine Eesti Rikssu 13 29,248 11-03-2013, 11:02 AM
Viimane postitus: Kupskin
  Eestist mersuga+laevaga Saksamaale Mike22 14 14,333 01-07-2012, 12:22 AM
Viimane postitus: arcar
  Tallinn august välja! MB W123 27 20,527 26-02-2012, 07:59 PM
Viimane postitus: stihl
  Saksast auto toomine? nostromo 12 18,117 13-12-2010, 11:51 AM
Viimane postitus: Rolz
  Auto toomine šveitsist Blue Chip 19 23,964 11-03-2010, 02:23 PM
Viimane postitus: Rolz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne