Teema hinnang:
  • 2Hääli - 4.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 260SE 1990a. W126
Võib-olla peaks ma selle kuhugi mujale teemasse kirjutama aga.... Igaljuhul kinnituvad need puksid poolraami sisse poldi-mutriga. Mutri kandurisse sisestamise jaoks on kanduritesse stantsitud! augud. Ja seal see kurja juur ongi- nimelt töötavad need stantsilõiked pingekontsentraatoritena ja minu autol tekkis seal väsimusmurd. Muidu väljastpoolt polnudki midagi näha kuni see kupatus ühel tagasipöördel oma tööpostilt lahkus. Ma muidugi ei tea, kui levinud nähtus see on või oli asi seotud kogu kere nutuse seisukorraga. Lisaks olen vägagi paljudel näinud auku just tagumisest kandurist ca 5...15 cm tagapool täpselt selle kõige kurvikama koha peal. Aga samas pean ma tunnistama, et olen suhteliselt amatöör ja mu arvamused võivad suhteliselt asjatundmatud olla.

Edit: Aga muidu: väga kenasti hoitud ja tehtud auto!
Terv.

Nonii paistab et saabunud on finis. Mis tahtsin see tehtud. Pean just silmas neid vajalikke keevitustöid. Vaata korra seda keskmist puitu, pildi pealt tundub et tagumine nurk ei ole päris ilusti pesas. Nüüd siis vaja hakkata järgi tulemise peale mõtlema.

Tervitades Siim

Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Tervituised.

Tänase sisuga siis auto tagasi oma kodugaraazis. Pestud ja kuivatatud ning ootab suuremat kasimist ja hooldamist suvehooajaks.

Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Tere

Mis siis vahepeal juhtunud. Oli aega ja sai auto väljaspoolt korralikult puhastatud ja vahatatud. Teha on jäänud veel korralik salongi puhastus. Täna sai ka ära käidud kohustuslikul ülevaatusel. Auto läbis selle vigadeta. Jällegi pidi ülevaataja tegema suured silmad kui nägi näitusid mis see mootor peale kattide soojenemist andis. Ta ütles et pole nii ideaalseid näite üle pika aja kohanud. Süda kohe rahul. Seoses janek126 velje otsingu kuulutusele ilmusid sinna ühed monoplokid. Ma ei suutnud oma nõrkusele vastu panna ja tõin nad ära. Tegemist siis 202 originaal AMG monoplokkidega. Esimesed 7,5 laiad ET-ga 35 ja tagumised 8,5 laiad, ning ET-ga 30. Ainuke asi mille tegin oli keskosade üle värvimine ja lakkimine. Kuna eelmine omanik oli nad otsustanud tumedaks halliks vööbata. Minule aga see ei meeldinud. Rehvid läksid peale ette 235/45/17 ja taha 255/40/17. Sellega on praeguseks selle auto puhul suuremad ettevõtmised tehtud. Kuid pikemas plaanis on kavas ta sügisel lahti võtta ja alustada kere üleni värvimiseks ettevalmistusega. Lisan ka mõned pildid uute velgedga.

Tervitades Siim.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Need veljed koos olematu kõrgusega rehviga muudavad rattad visuaalselt kole pisikeseks...

Aga minu virinast hoolimata on kena näha ühte viisakas seisus kuute.Thumbsup
Väga kena, ausalt öeldes eelmised veljed ei olnud just minu maitse, kuid nendega Thumbsup
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Hoopis teine teema, need veljed sobivad hästi!
Väga ilus! Tean, et maitse asi, aga äkki tasub natuke madalamaks lasta? Olen kuulnud teooriat, et rehvi ja tiivakaare vahele võiks mahtuda kaks sõrme (sul peaks väga jämedad sõrmed olema Wink ).
Nõustun su teooriaga. Oma SL-il jamasin ka tükk aega kui sain kõrguse heaks, nii nagu sa väidad. Kuuel olen ka juba esimesed vedrud lühemaks teinud. Tagumised on äsja vahetatud ja nats kikis nagu on. Kuid eks selle autoga tuleb ka inimesi vedada. Seega esimese hooga ei hakka neid uuesti lõikuma ja sport vedrusid ma ka sellele elusees ei pane.

Tervitades Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
NICEThumbsupThumbsupThumbsupThumbsupThumbsup

Ära hakka "lowrider"-t küll tegema, pigem suurem rehv- EW teed nagu on.

Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Terv.

Ei tule siit mingit" lowriderit". Nalja pärast võib ju paar rida silikaati ka pagasnikusse panna. Saab ka pildi jaoks kõrguse heaks. Tegelikult on ta päris elus parem. Seal kus pilti tegin seal see asfalt selline üsna kumerik ju auto jäi ka kuidagi kipakalt. Suuremaid rehve ma ka enam tagasi panema ei hakka. Ennem olid 55 kõrgusega rehvid. No koobas oli nagu täis aga no siis kaob 17 tolli velje efekt ära. Ja auto on nagu kudagi ka naljaka välja nägemisega kõrge rehvi ja 17 veljega. Ja 18 dolli on kuue jaoks minu meelest liig. Tema disaini jooned minu jaoks ei lähe enam 18 tolliga kokku. Seega 17 minu silmis viimane. Ma ei tea kuidas suure mootoriga kuuega on, aga selle väikse mootoriga kuuega nende 17 tolli madalamate ratastega liigub ta kuidagi mõnusamalt(mehisemalt). Nende kõrgetega 17 tolli rehvidega oli kuidagi selline naljakas. Ei oskagi kirjeldada. Sest kui panin need eelmised 17 tolli veljed 55 kõrgusega kõrvale praegustele oli kõrguse vahe 5- 6 cm. Samas mul on alles ka originaal kuue veljed koos rehvidega siis need on praeguse kombinatsiooniga üks ühele. Aga jah autoga olen vääga rahul. Tuleks nüüd juba soojemad ja ilusmad ilmad teeks ka mõned pikemad tiirud juba.

Tervitades Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
SUPER!Thumbsup Eelmised olid suht koledad ja mittesobivad kuuele.
Tere

Kuna pühapäev oli väga mõnus ilm sai hommiku tehtud otsus et lähme teeme pisipojale esimesed sõidud mercedesega. Ajasin vanakese katte alt välja. Külastus bensiinijaama ja sõit võis alata. Ikka kuradima mõnus on selle vana suure laevaga kulgeda. Üks peatuspaikadest oli meil Kabli rand, seal oli ka üks paar aastat tagasi valminud sile asfalt plats. Tegin seal ka mõned klõpsud autost, et oleks näha et ei ole ta nii kõrge kui nendel eelmistel piltidel paistis. Minu arust on kõrgus paras kui nats tavaari ka on peal siis ei tundu ka tagaosa päris allapoole. Lisan ka kaks pilti, ühel siis ka võibolla tulevane MB huviline.

Tervitustega Siim


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Täiesti ok kõrgus on, pole paha.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Kena!
Mina isiklikult paneks tagateljele 5-8mm velgedele vahetükid.
Oleks tiivast sama kaugel, kui esimesed.
Aga muidu kõrguse poolest nüüd ju päris häää.

Edud.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Tere

Enne kui SL - ile katust külge liimima hakkasin, vahetasin soojenduseks ära sellel autol esimesed iluvõre kroom triibud. Pisi detailid. Aga iluvõrel hoopis teine jume.

Siim


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Tere

Nagu SL-i teemas mainisin sai tegeletud ka kuue all olevate velgedega. Töömaht oli sama, vaata et isegi aega läks rohkem kuna neid velgi on ennem juba värvitud võttis aega poleerserva ja värvi ülemineku randi lihvimine. Kohati oli värvirant poleerserva peale läinud ( halvasti kinni kaetud). See tuli ilusti õigeks lihvida. Sai ka ukse vahed ja pagasnik suuremast tolmust puhtaks tehtud. Ja nüüd siis masin ootab tähtsat pidu sõitu. Lisan siia ka mõne pildikese.

Terv. Siim


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Muidu kõik ilus kena, aga rehvid on liiga madalad.
Tere

Nagu ühes eelmises postituses mainisin tegi see auto ka ühe pidusõidu, milleks teda ka ettevalmistasin. Oli siis minu truuks hobuseks et viia oma kallim altari ette. Teiselt peab ütlema et 126 kerega mercedes on ikka pärisa hea pere auto. Peale pulmi seiklesin koos naise ja lapsega mitu päeva tartumaal ringi. Meil oli päris korralik elamine kaasa taritud Pärnust(lapse vanker, riiete kohvrid, piduriided, jne. jne.). Ja kõik see mahtus ilusti ära, nii et kõigil oli ka veel piisavalt ruumi, et mitte olla kuskil konksus asjade vahel. Üks väike pildike ka.

Tervitades Siim



Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
(29-08-2012, 09:36 PM)siimruz Kirjutas: Tere

Nagu ühes eelmises postituses mainisin tegi see auto ka ühe pidusõidu, milleks teda ka ettevalmistasin. Oli siis minu truuks hobuseks et viia oma kallim altari ette. Teiselt peab ütlema et 126 kerega mercedes on ikka pärisa hea pere auto. Peale pulmi seiklesin koos naise ja lapsega mitu päeva tartumaal ringi. Meil oli päris korralik elamine kaasa taritud Pärnust(lapse vanker, riiete kohvrid, piduriided, jne. jne.). Ja kõik see mahtus ilusti ära, nii et kõigil oli ka veel piisavalt ruumi, et mitte olla kuskil konksus asjade vahel. Üks väike pildike ka.

Tervitades Siim

Tublid!
FB-s tahtsin juba kommenteerida sama pildi all, et : "Korralikud pulmad, MB-ga ja puha "
Suksu tegi oma ühe olulisema reisi, kas pole nii Wink


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 560SEC W126  90.a. secman 141 138,234 10-02-2024, 12:02 PM
Viimane postitus: nostromo
  W126 500SEL, 1986 - Ester Ester 271 241,610 15-11-2023, 04:24 PM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes-Benz 500SE W126 Mike22 50 35,559 31-08-2019, 05:31 PM
Viimane postitus: hents99
  W126 SDL 3,0TD `86 Janek 126 janek126 14 15,169 06-06-2018, 10:40 AM
Viimane postitus: janek126
  W126 300 SEL 1989 (OM606 projekt) - MBW126 MBW126 156 177,620 18-10-2016, 09:30 PM
Viimane postitus: MBW126
  MB 560SEL 1991 a. W126 HotPapa 115 137,128 23-02-2015, 07:03 PM
Viimane postitus: HotPapa
  mb w126 420se 87 - vqlur vqlur 9 11,163 05-11-2010, 09:15 AM
Viimane postitus: meqa
  MB 500 SE, 1988´ W126 Rait 42 38,622 05-06-2010, 09:02 PM
Viimane postitus: Rait
  MB, 500 SEC, W126, 1992a - HotPapa HotPapa 94 68,362 25-02-2010, 08:30 PM
Viimane postitus: HotPapa
  Minu MB 380 SEL, 1984, W126 indrek 19 20,716 01-09-2009, 03:25 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne