Teema hinnang:
  • 2Hääli - 4.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 260SE 1990a. W126
#41
Kena auto. Ise oleks jätnud vanad veljed sobivad imo paremini.
#42
Vanad veljed mul alles. Ja kui vaja saab alati tagasi panna. Kuigi nende vanadega on vaja ka üks jagu vaeva näha, et nad oleksid ilusad ja korras. Need mis praegu sain on sellepärast paremad et nede korda tegemine on kordades lihtsam kui nende teiste originaalde taastamine. Ma ei tea kes see iromant on kes nendest väikestest avadest selle oksüdeerimise ilusti ja puhtalt eemaldab. Ning pärast lihvib et see kõik ilusti jälle sile jääb, ning mustust ei kogu. Minule selline väike noorema poolsus jällegi meeldib selle auto puhul. Ja need mis all on ka originaal MB veljed. Endale igal juhul meeldib.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
#43
Uued veljed sobivad ju päris kenasti. Auto välimust tõmbab aga maha kärukonks Icon_biggrin
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
#44
Vanad originaalid ikka ilusamad kuid seda ma usun et neid raskem taastadaIcon_biggrin

Ja kärukonksu kaotaks samuti ära. Muidu paistab väga korralik isend sellise raha eest.
#45
Tere

Nii vigaseks osutusid kulunud piduri klotsid, mille tõttu välimine kolb oli kinni kiilunud. Panin uued klotsid puhastasin ja määrisin ära nüüd käib ja liigub ilusti ja pehmelt ilma ühegi värinatta. Lisaks sai tegeletud ka vedrudega. Tegin esimestega sama mis SL-il. Ja no läks paremaks küll. Vähemalt nii püsti enam nina ei vahi kui enne.

Praeguseks kõik vaatame mis edasi saab. Nüüd tuleb vahepeal Cabrio katuse vahetuse peale mõtlema hakkata.

SmileSmileSmile igal juhul tööd jätkub vana tehnikaga.

Tervitades Siim


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
#46
(28-09-2011, 09:12 AM)siimruz Kirjutas: Lisaks sai tegeletud ka vedrudega. Tegin esimestega sama mis SL-il. Ja no läks paremaks küll. Vähemalt nii püsti enam nina ei vahi kui enne.

tervist,

mis sa siis tegid nende vedrudega, kui küsida tohib?

terv
Hanno
#47
(25-09-2011, 08:27 PM)siimruz Kirjutas: Ah ja plaan on ka midagi auto esiosaga ette võtta. Minu arust on ta liiga kõrgel. ja auto tundub minu jaoks sedasi kuidagi naljakas. SL -l lahendasin asja vedrudel pool keerdu maha lõigates.tulemus sai väga hea igal juhul nii väliselt kui sõites
Turbo
#48
Tere

Nii tänase seisuga üks differ Rootsis ühes romulas broneeritud ja tuuakse koju oktoobri lõpuks. Loodan et on parem kui see mis all praegu. Doonor on üks kõva esiosa avariiga 300SE. Ehk jõuab ka selle aasta numbriga veel ära vahetada. Lisaks olen ostustanud et kui difri vahetuseks läheb vahetan ära ka tagumised vedrud. Kui need asjad tehtud saavad siis läheb iluvigade kõrvaldamiseks.

Tervitades Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
#49
Tere

Nii differ hetke seisuga mu tuttava juures rootsis ja ootab koju toomist. Sõber saatis ka pildid diffrist ja oh üllatust tundub et on peale kauba veel ASD-ga ka. Kui ta nüüd vaikne ka on siis olen igati rahul. Igal juhul ootan põnevusega kunas vahetatud saab ja proovida saab. Ära sai tellitud ka uued tagavedrud.

Parimatega Siim


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
#50
Kui ülekanne on erinev, siis võiksid sebida ka vastava ülekandega varustatud auto spidoploki.

Aga W126 ja ASD Icon_eek Oli vist joppamine küll, ega see differ eriti levinud pole.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
#51
Ülekanne sama mis vaja 3,46. sest tuli 300 SE alt. Kuulutuses polnud ASD juttu. Selle avastasin alles piltide järgi. Kui vaikseks ka saan siis on küll hea joppamine.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
#52
Tere

Vahepeal tehtust väike ülevaade. Sain kätte reduktori ning panin aja et seda vahetada. Kõik juhtus siis täna. Nagu plaanitud võtsin kätte ja lasin ka vahetada taga vedrud. Mis oli ka väga õige tegu kuna sain jälile miks auto sedasi kööbakas oli. Juhipoolsel tagavedrul oli ülevalt üks keerd puruks. Igal juhul sujus kõik ilma suuremate viperusteta. Mingi aeg tahaks vahetust veel kardaani vahe puka laagri kinnitus. lambiga vaadates tundus kumm üsna praguline. Kui kõik tehtud läksin proovima kas siis kõigest ka kasu oli. Ja peab ütlema et sellest hullust ikarussi häälest sain vabaks. Kuigi jah eks mingi vile kohati nagu kostub aga see on loomulik vanale autole. Sest reduktor tuli autolt mille läbisõit odmeetri järgi oli 300000km. Igal juhul mina olen rahul ja masin liigub kui siidi. Nagu piltidelt näha ilmusid ette ka valged suuna tuled. Tehke mis tahate aga minule tekitavad need kollased suunad alergiat need ei sobi kohe üldse.

Kuna igapäeva liikur (Passat) osteti vägisi käest siis nüüd pean mõne aja kasutama MB-d igapäevasteks sõitmiseks.

Tervitades Siim


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
#53
eh minul on vastupidine reaktsioon suundadega. kas tagumistest kollastest plaanid ka lahti saada?
päris kaasaegne näeb välja muidu.
#54
Väga kena näeb välja tõesti Smile
Saaks ma enda oma ka nii kaugelegi Smile
#55
Tagumisetega jääb hetkel nii, sest ei taha päris mingit laki tuuningut teha ja muid variante pole ka. Peab leppima nende kollastegta.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
#56
[Pilt: 85492-1.jpg][Pilt: 42864-2.jpg][Pilt: 89593-3.jpg][Pilt: 58739-4.jpg][Pilt: 72886-5.jpg]
^ mõne sellisega oleks üldpilt ehk veelgi parem Eusa_dance
#57
Las need tagatuled praegu ootavad.

Aga täna juba sõidetud töö asjus hulga ja peab ütlema et ikka päris muhedasti liigub see vanur. Ei mingeid imelike hääli. Kevadel tuleb muidugi rehvid välja vahetada. Praegu kõrgus 55 peaks olema 50. Need sellised dziibi rehvid rohkem. tekitavad müra ja nats nagu võbiseb ka kui siledal asfaldil sõita (vanad pastlad juba). Kuigi sai eile tehtud veel kord veljede sise puhastus ja uus balanseerimine. Homme ka üks pikem ost vaja sõita. eks saab nautida jälle.

Tervitades Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
#58
Ülevalt keskmised tunduvad peaaegu enamvähem, aga no ülejäänud on küll nõmedad. Väga ilus 126 muidu.
#59
kas mulle tundub õigesti, piltide alusel hinnates, et tagavedrude vahetamisega läks eest törts madalamaks? Või ma lihtsalt kujutan ette midagi...

Väga kena kliirens ratta ja tiivakaare vahel on küll praegu. Auto üldse kena sealjuures.

terv
Hanno
#60
Tere

Lugu selline, et mina esiosaga rohkem pole midagi teinud. Peale tagavedrude vahetust läks nagu asi isenesest paika. Eks ta nüüd nagu tundub jah et eesots madalam aga nii on ta ilusam. Enne oli nagu vana paat. Kuigi nats on veel kööbakust näha kui osata vaadata. Kuna tundub et see tagavedru on pikka aega katki olnud siis diagonaalis esimene üks vedru on jälle nagu vähem survet saanud ja esiosa nats ikka kööbakas veel kuid see on imevähe. Usun et see vajub ajapikku ise paika.

Tervitades Siim.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 560SEC W126  90.a. secman 142 138,553 22-04-2024, 11:59 AM
Viimane postitus: secman
  W126 500SEL, 1986 - Ester Ester 271 242,094 15-11-2023, 04:24 PM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes-Benz 500SE W126 Mike22 50 35,758 31-08-2019, 05:31 PM
Viimane postitus: hents99
  W126 SDL 3,0TD `86 Janek 126 janek126 14 15,217 06-06-2018, 10:40 AM
Viimane postitus: janek126
  W126 300 SEL 1989 (OM606 projekt) - MBW126 MBW126 156 177,780 18-10-2016, 09:30 PM
Viimane postitus: MBW126
  MB 560SEL 1991 a. W126 HotPapa 115 137,237 23-02-2015, 07:03 PM
Viimane postitus: HotPapa
  mb w126 420se 87 - vqlur vqlur 9 11,176 05-11-2010, 09:15 AM
Viimane postitus: meqa
  MB 500 SE, 1988´ W126 Rait 42 38,661 05-06-2010, 09:02 PM
Viimane postitus: Rait
  MB, 500 SEC, W126, 1992a - HotPapa HotPapa 94 68,501 25-02-2010, 08:30 PM
Viimane postitus: HotPapa
  Minu MB 380 SEL, 1984, W126 indrek 19 20,748 01-09-2009, 03:25 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne