Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pole minu päev?
#1
Teadmiseks, et Pirita ranna  juures on  selline tee nagu Mähe-Kaasiku. Seal, nagu tuli välja on tasuline parkimiskohad. See selleks. Ei teadnud.  Lihtsalt täna  peale päevitamist tulin tagasi auto juurde leidsin, et tagumises ukses klaasist  kolmnurk puruks löönud. Tulemus  siis  selline: LÄinud  2 rahakotti(3000-.) , makk+1Gbmälukaart(2400-.), Akudrell(2000-.)  jne... kokku tuli 13000eeku Sad(
ÄRGE KUNAGI  jätke oma asju autos, isegi siis  kui nad  peidetud on.
Ma pole  esimene ,  kellele  seal mat.kahju tekiti. AA!! lõpuks  leidsin ka  trahvi kojamehe all 450-. Smile)))  POLE  minu päev, pole minu päev....
Vasta
#2
Sitt päev tõesti.Mul oli talvelselline jama ,et nende kõvade külmade aegu üritati mu kutsikat ära viia(ei õnnestunud),lõhuti ukselukud ja süütelukk(tänaseks tean,et tegutseti eelmise omaniku tellimusel.Auto on saadud võlakattena.).Hommikul avastasin selle jama ja helistasin kohe pollarisse ja jäin õue neid ootama.Külm hakkas ja sebisin veidi ringi ja nägin,et üks jäätunud klaasidega auto keeras minu maja poole päris suure kiirusega,hakkas vibama ja põrutas mu masinale otsa,hakkasin ligemale jooksma,et raibe kinni võtta,sest see üritas ära sõita,aga raisk kukkusin ja murdsin käeluu kah takkapihta.Pollaritel oli peale varguskatse veel uurida,kes see raibe oli kes mu masina segi sõitis ja kiirabi ka kutsuda,sest koos käeluuga kukkusin ka mobiili pilbasteks.Nii,et pold minu päev kohe üldse:boom:
Vasta
#3
mul ka proovitud SECi ära viia....kahtlustan ka et eelmise omaniku tellimus...auto samuti võlakatteks saadud..viimane suvi murdis keegi titaniumist võtme ukselukku(lukumeistri sõnul)aga auto jäi siiski sinna..mõni kuu tagasi jooksis mootor kokku ja viisin parandusse...otsisin plokikaasi...omal vastutusel seisis mu auto kuskil päraaugus...ja nyyd tõmmati ukselink yldse kyljest ära..väike tagaaken löödi sisse sest lingi äratõmbamine ei mõjund...kõik mu lemmikplaadid pandi koos makiga rotti...auto salongis oli veel tegelikult kõik mu auto mootori osad...radikad värgid särgid...mina õppisin sellest et ei maksa seda makipaneeli autosse jätta...politseid ma ei kutsundki...võibolla parem variantki.
Vasta
#4
aga Mesamees...ma arvan et sina saaksid selle looga selle diisli või mis kampaanias kõva skoori ja vbla pimbitaksegi su Mercedes-Benz ära...sest mina isiklikult paneks maks punktid kohe
Vasta
#5
Kusjuures see auto oli mul varastatud ka, see juhtus kuskil märtsis.3 nädalad olin autodeta. See auto tuli Beelgiast, seega ei saa olla , et mingi eelmine omanik midagi tahtis temaga teha. Tuttavad räägivad et müü auto seda ÕNNETU ära, =))
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Auto müük kui registr. tunnistust pole kaasas? nostromo 11 6,893 22-03-2018, 01:22 PM
Viimane postitus: nostromo
  Minu eksirännakud ehk kuidas ma jõudsin Mercedeseni. puruvana 27 22,084 30-01-2011, 10:50 PM
Viimane postitus: cornah
  Sellist autot pole keegi liikumas näind? 500sel 20 20,003 27-01-2011, 11:30 AM
Viimane postitus: Rolz
  Miks CLK-sid diisleid müüa pole? anastacia 33 21,968 27-09-2009, 11:22 AM
Viimane postitus: anastacia
  Kas möödub mõni päev, kus ei pea pidurit põhja vajutama ja signaali andma? voodoo 17 11,783 22-04-2009, 08:40 PM
Viimane postitus: marek
  Minu W210 läks põlema! Sulo 17 6,618 19-02-2008, 08:24 PM
Viimane postitus: Hydroid
  Minu järgmine liikur - seletus indrek 95 34,891 18-02-2008, 05:00 PM
Viimane postitus: koterman
  otsinu minu autode omanikke pablo 4 3,253 06-01-2006, 09:38 PM
Viimane postitus: pablo
  Kes veel pole näinud... Rolz 3 3,043 01-01-2006, 12:10 PM
Viimane postitus: sunny



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne