Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB VITO 108 CDI mured? Abipalved?
#1
Tervist foorumikaaslased.
Oman pikemat aega antud MB Vito 2001 108 CDI (VIN:VSA63809413347042) mudelit ja ütlen täiesti ausalt, et mulle see auto siiamaani meeldib.
Ja seega olen tänaseks otsustanud, et teeks ta enamvähem korda ja sõidaks edasi oma ntks. 5 aastat Eusa_whistle(arvatavasti kellegi jaoks naljakas hetk aga mina kavatsen võtta sellest autost veel viimast).
Tänaseks on auto kere võetud juppideks ja valmistumas ülevärvimiseks.
Mured millega ma olen hetkel kokku puutunud, on sellised et ei suuda kusagil leida antud mudelile mõninagid varujuppe mõistliku (loe odava) hinnaga Icon_redface, tean ja olen kuulnud et Mersut omada on kallis lõbu aga mitte vast nii kallis.
Oskaks keegi öelda või jagada infot või ise kuidagi aidata, leida antud bussile varujuppe?
Lisan väikese listi mida hetkel ei suuda kusagil leida või kui leian siis tunduvad hinnad üüratult kallid Rolleyes
Ese nr. 1 käigukangi nuppu, mis näeb välja nagu sellel pildil, mitte kui kusagil autolammutuses pole neid, ainuke koht kust leidsin oli MB varuosad ja sealgi hinnaks uue eest 165€.
Ese nr. 2 parempoolse siinikate (plekkliist) mille peal jookseb uks, parim pakkumine 76€.
Ese nr. 3 tagaluugi numbriliist, uue hind 45€.
Ese nr. 4 tagaluugi link, uue hind 17€
Ese nr. 5 tagumine parempoolne tuli, Vito mudelile 30€ ja V-klassile 42€ (tulesi mida otsin sobivad mõlemad, kuna oman v-klassi omasi ka ja nagu saatuslikuks kujunenud siis mõlemad parempoolsed on katki läinud Icon_mad).
Ese nr. 6 kärukonks, hetkel leidsin 100€ eest.
Edasi minnes, tunnen huvi
tagu parkimisandurite vastu,
auto salongis keskele nn topsihoidja vms,
autosse originaal kummist matid,
elektriakende nupud ja mootorid,
kesklukku.
Kuna autol originaalis oli lahtine laegas, siis kas seda kinniseks ümber ehitada saab, vahetades sisu välja?

Ja kus saab teha antud autole diagnostikat? Siin paljud räägivad, et mine tee ja vaata mida räägivad, aga kuhu minna? Korra sai ühe härra juures käidud, makstud 15 minuti eest 500.- vana eesti raha aga oma küsimustele ja vigadele lahendus tänaseni leidmataThumbsdown.

Kas siinsed MB omanikud/huvilised/fännid ja ka teadjad osakavad mind suunata õigete allikate juurde kus oma muredele lahendusi leida Eusa_dance

Kui teema ei sobi antud kategooriasse või üldsegi on midagi silma riivavat siis ennem kustutamist ja maha tegemist võtta ühendust PS-i teel, üritan teema ära parandada või leiame koos mingi lahenduse Nod
Vasta
#2
Ega siin palju valikut pole - kui tahta originaaltükke, tuleb suhelda Silberiga. Kui on kasutatud asju vaja, jälgi kuutustelehti ja pane ostusoov ka siia üles. Arvestades, et vajad erinevaid tükk, siis ilmselt on mõistlikum iga tükk eraldi kuulutusena panna. Alati tasub uurida ka MB romulast Kadaka teel.

Tuled iseenesest võiks olla olemas ka nänni müüvas poes. Iseasi, mis hinnaga.

Ilmselt ei ole Sa vaevunud foorumist otsima - Lesven peaks igast asendist välja tulema, kui diagnostikast rääkida. Samast kohast tasub küsida ka kasutatud juppe.
Samas ei ole ka nemad kõikvõimsad ja mitte iga viga ei allu elektriautodel (mida see Vito juba on) mõistliku raha/vaeva eest kordategemisele.
Vasta
#3
Annaks siis teada, et enamus jupid olen tänaseks kätte saanud.Icon_cool
Nüüdsiis ootaks abi/soovitusi natukene kaasfoorumlaste käest, kuhu ja kelle poole pöörduda, et antud auto värvida üle ja teha 100% sõidukorda.

Kõik soovitused ja info on teretulnud Thumbsup
Vasta
#4
keretööd:

www.kerelux.ee - väga hea töö ja hind ka ok
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#5
Midagi veel kellelgil pakkuda?
Mida oskate öelda Tallinn-Väikses oleva Mersude peale spetsialeeruv töökodaga?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  VITO(w639) 109 CDI - laadimise tuli põleb, salongi taustavalgus kustub IUrmoI 8 273 10-03-2024, 07:42 AM
Viimane postitus: v6sa
  2014 Vito diisel pihustid ei toimi KKk 4 177 05-02-2024, 11:37 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  Vito ei käivitu külmaga - elektri mure ratsoup 9 377 09-01-2024, 07:04 PM
Viimane postitus: v6sa
  Vito Tourer 2023 CD-pleier Antz 0 136 16-07-2023, 02:14 AM
Viimane postitus: Antz
  Vito 2003 edasi ei puhu sooja Old_timer 11 870 24-01-2023, 11:26 PM
Viimane postitus: jass161
  W639 Vito 115CDI MY2006 - Aku tühi paari päevaga, voolukadu aix6 3 598 24-01-2023, 09:18 PM
Viimane postitus: onu_siim
Video Vito w639 kolks taga Eenmaa 1 368 02-01-2023, 10:48 PM
Viimane postitus: Eenmaa
  MB Vito 2007a kärukonksu juhtmete värvid imre 3 484 08-11-2022, 05:59 PM
Viimane postitus: stihl
  Probleem 1998 MB Vito W638 108D käikudega (manuaal) hbmluiks 3 548 05-11-2022, 01:15 AM
Viimane postitus: Ernst
  2008 Vito tehase webasto Jalmar 1 718 12-12-2021, 08:52 PM
Viimane postitus: isakene



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne