Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kust saab häid automakke?
#1
Nimelt tahaks endale sellist normaalset odavamapoolset automakki osta. Oskab teist keegi head netilehekülge või poodi tallinnas soovitada?
Hinnaklass võiks alla 2000.- jääda.
Igasugused arvamused on teretulnud Confusedmile:
Vasta
#2
Igasugused arvamused teretulnud? Sellise raha eest normaalset makki ei saa,vähemalt uut kohe mitte kindlasti!Confusedilly:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
vaata ravolari kodulehelt endale ostsin sealt 1600 eest LAVA mp3 makki, kvaliteet ei ole just parim kuid selle raha eest on makki küllaga. tegemist on Alpine tüterfirmaga
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#4
Ise nägin plussmiinuses kenwoodi automakki. 4x45w ja hind oli 1599.-
Ma arvan, et tootja on kvaliteetne ja sellisest võimsusest mulle piisaks küll, ega ma mingit tümakat sisse ei tahagi. Mp3 pole ka nii vajalik.
Tahaks aga leida sarnase hinnaga normaalseid makke, siis on millegi vahel valida.
Vasta
#5
Hmmmm,kas peab ilmtingimata uus olema? Pruugitud maki peaks kõvema mudeli selle raha eest saama.:cool2:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Muo OLI DENVER 4X40W SD-kaardi lugejaga, + tavaline CD-mp3 lugeja. Maxis 1600... ei saa öelda et halb ta on. NORMAALNE makk. just tänaautost läind... krt..
Vasta
#7
leedust, kaunase turult saab selle raha eest juba väga ok makiRolleyes mina sain 2500 kr eest VDO kõige uuema mudeli:tongue: aga jah kes sinna leetu ikka nii ekstra läheb...
MB - the king of the road
Vasta
#8
jama ajate. kõik pakutu on suht...

Becker Traffic Pro sain mina 2500eek eest. Ja super makk on. Vähemalt heli poolest Smile
...
Vasta
#9
Andres Kirjutas:jama ajate. kõik pakutu on suht...

Becker Traffic Pro sain mina 2500eek eest. Ja super makk on. Vähemalt heli poolest Smile

Sellise hinna eest ausalt öeldes ega paremat ei leia.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#10
3500eek eest saaks juba mp3 lugeva beckeri. vt streetrace foorumit ja kasutaja siil. tema toob neid lätist sandikopikate eest.
...
Vasta
#11
Ei taha küll viriseda, aga teema algataja pakkus hinna ülempiiriks 2 kEEK. Äkki jääks selle juurde?

Mina soovitaks KB või SR-foorumit. Uut ja head selle raha eest ei saa...

Uue küll...
Vasta
#12
normaalse maki saab kuskil 3k'ga. alla selle EI OLE normaalsed.
Vasta
#13
http://www.vdodayton.com/default2_and_fz..._4506.aspx

seda saaks pakkuda 1800eeku tk
http://www.vdodayton.com/default2_and_fz...526_x.aspx
hind 2250kr tk
http://www.daf.com/dafacccatalogus/en/-996532.htm
hind 3800kr tk

saab ka muid asju!

pole midagi ühist mb service imrega-va nimi!!
Vasta
#14
Selles olen ma veendunud jah, et sama raha eest saab kasutatud maki palju kõvema. Ega mul polegi kasutatud maki vastu midagi, oleneb kelle käest ja mis seisukorras saaks.
Nende tundmatute tootjate vastu ma huvi ei tunne, olen näinud nende kvaliteeti küll, ma jääksin siiski teada tuntud firmade juurde. VDO dayton on küll muidu päris huvitav asi. Millises poes või kus mujal neid oma silmaga näeks?
Vasta
#15
martin471 Kirjutas:Selles olen ma veendunud jah, et sama raha eest saab kasutatud maki palju kõvema. Ega mul polegi kasutatud maki vastu midagi, oleneb kelle käest ja mis seisukorras saaks.
Nende tundmatute tootjate vastu ma huvi ei tunne, olen näinud nende kvaliteeti küll, ma jääksin siiski teada tuntud firmade juurde. VDO dayton on küll muidu päris huvitav asi. Millises poes või kus mujal neid oma silmaga näeks?

Mina paadunud VDO fännina julgen soovitada küll seda marki,3 viimast makki seda tõugu olnud ja rahul.

Uuri Knutssonist järgi kes neil edasimüüjad,nemad toovad maale kuid jaemüügiga minuteada ei tegele.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#16
Mul olemas knutssonis leping saan sealt osta kui kellegil miskit vaja!
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#17
meego Kirjutas:Mul olemas knutssonis leping saan sealt osta kui kellegil miskit vaja!

pane samadele asjadele oma hind,millega saad müüa!
pole midagi ühist mb service imrega-va nimi!!
Vasta
#18
knutssoni kaupa tallinnas müüb ja sinna ketti kuulub aave kauplus ehk siis nüüdne autoekspert ja aaddress mustamäe tee 54
pole midagi ühist mb service imrega-va nimi!!
Vasta
#19
Ega ma raha teenimise eesmärgil lihtsalt kui kellegil miskit sealy saan aidata
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#20
meego Kirjutas:Ega ma raha teenimise eesmärgil lihtsalt kui kellegil miskit sealy saan aidata

mul samuti savi,tahan müün,tahan ei müü-pole peamine elatusallikas aga mind huvitas hinnavõrdlus!

võid muidugi privasse panna.
pole midagi ühist mb service imrega-va nimi!!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  vaja uut ukse avamise pultI võtit kust saada c180 96a. c 180 7 5,565 08-03-2017, 11:33 AM
Viimane postitus: v6sa
  kus saab ise autot pesta? marek 16 15,675 11-04-2015, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek
  Häid jõulupühi! Priit 2 2,056 25-12-2014, 12:05 AM
Viimane postitus: nostromo
  Kust leida VIN 'i järgi W140 varustustaset? Konfuci 3 4,294 12-06-2014, 06:15 PM
Viimane postitus: nostromo
  Kuskohast saab Tartus 52mm läbimõõduga toru? Kristo5380 0 1,810 27-11-2013, 09:31 PM
Viimane postitus: Kristo5380
  Häid pühi! Muhulane 7 3,622 22-12-2012, 07:09 PM
Viimane postitus: HotPapa
  Kas vin koodi järgi saab andmeid veel? 500sel 20 29,707 05-11-2012, 03:23 PM
Viimane postitus: V@hh
  Kust saaks autole tõstukil põhja pesu teha? denis23 2 4,355 10-08-2011, 10:33 AM
Viimane postitus: kaupo51
  Kust Leida Selliseid Velgi? keku 15 11,000 08-04-2011, 03:30 AM
Viimane postitus: Marsel
  Kust leida sellist Mercedes-Benz logoga navigatsioon GPS Garmin nüvi 760 Mercedes Benz ? 500sel 3 4,258 12-09-2010, 11:47 PM
Viimane postitus: nostromo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne