Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
560_SEC, 1991
#21
Kahju et piltlikult ei saa väljendada oma kadeduse piire..... aga velgede kohapealt olen kade veel rohkem Big Grin
Vasta
#22
Küll ta varsti jälle ilmavalgust näeb, hetkel pole jah veel talveunest ärganud. Aga veljed on kihvtid tõesti, kuigi nad päris nii bling-bling ei ole nagu pildilt paistab, pigem alumin karva siiski, kuigi annab poleerida.
setud sõitsid seciga
Vasta
#23
Reddog Kirjutas:Kahju et piltlikult ei saa väljendada oma kadeduse piire..... aga velgede kohapealt olen kade veel rohkem Big Grin

Aga mina olen selle autoga sõitnud ja mitte vähe ja mitte aeglaselt,vohhh!!!!! :lol: 210 km/h tuli nigu lupsti....UZI
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#24
Juba teisel päeval panin ma ta proovile, 230km/h tuli nagu nipsti
Tõesti jõhker on see kui 110 pealt kolmanda virutab ja siis 200 pealt veel viimase vahetuse teeb ning kütab ikka veel minna aga tavaliselt siis tee lõpeb ära... on üks sirge seal Lõunas kus proovida saab.
setud sõitsid seciga
Vasta
#25
Annaks köik et saaks sellise masina aga loodan et minu aeg on tulemas Confusedmile:
those who want the best car in the world, drive a Mercedes-Benz,those who want the best Mercedes-Benz, drive a w126
Vasta
#26
Karl Kirjutas:Aga mina olen selle autoga sõitnud ja mitte vähe ja mitte aeglaselt,vohhh!!!!! :lol: 210 km/h tuli nigu lupsti....UZI
kas tegu sama autoga, mis proovisõidul mahlad välja viskas kui ma gaasi vajutasin?
Vasta
#27
ou jeee vägev pillCool üli vägev silm puhkab kohe kui vaatad sellist:hump:
Vasta
#28
marek Kirjutas:
Karl Kirjutas:Aga mina olen selle autoga sõitnud ja mitte vähe ja mitte aeglaselt,vohhh!!!!!  :lol:  210 km/h tuli nigu lupsti....UZI
kas tegu sama autoga, mis proovisõidul mahlad välja viskas kui ma gaasi vajutasin?

Vähemalt terve suve jooksul ta sellist pulli küll teind pole, isegi +30-ga väljas sai sõidud sõidetud. Aga natuke muret tekitas alguses see, et viskas kerget kärsakat salongi, uurisin asja ja selgus, et klapikambrikaane tihendi vahelt lekib natuke õli väljalaske peale ja seal see küpsemine toimuski, samas mootoriplokk oli mõlemalt poolt kenasti kuiv. Plaanis ongi kõik asjad üle käia ennem algavat hooaega, nii välimuse kui salongihooldus ette võtta ning ka üks diagnostika aeg kuluks ära. Aga tihtipeale jäävad hobid mul teisejärguliseks ja muud asjatamist nii palju nädalavahetuseti, et garaazi alla nii väga tihti ei satu, eks üritan ikka pühenduda, asi on seda väärt :wink:
setud sõitsid seciga
Vasta
#29
Üks jahutsvedeliku lõdvik otsustas proovisõidu ajal töölepingu üles öelda,ei muud hullu polnud. Ehmatas ära küll esimese hooga.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#30
Piilusin kah sellist....sigailusasi...
Aga kuna vaja pere kah vahest pärisautoga sõidutada siis valisin SEL-i, aga naisele vaja vist sarnane osta,äkki annab mulle kah sõita...ilus!!!!
Vasta
#31
On see auto veel klubiringis, olen käinud nii 10-l üritusel,ag näha pole seda saanudIcon_sad
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#32
secman Kirjutas:On see auto veel klubiringis, olen käinud nii 10-l üritusel,ag näha pole seda saanudIcon_sad

See auto on TOP SECRET, ma nägin ka seda viimati kui see veel mu õemehe oma oli UnibrowUnibrow
Vasta
#33
Ralak lubas need suvepäevad pill välja ajada. Jääme ootama.
Vasta
#34
HotPapa Kirjutas:Ralak lubas need suvepäevad pill välja ajada. Jääme ootama.

Ja pagasiruumis ära tuua oma lubadus, tsiteerides teda:

Karlile ennast ületatav väljakutse - teen kasti õllet kui see auto suvepäevadeni Sinu omanduses on. Eusa_dance
Vasta
#35
Karl Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:Ralak lubas need suvepäevad pill välja ajada. Jääme ootama.

Ja pagasiruumis ära tuua oma lubadus, tsiteerides teda:

Karlile ennast ületatav väljakutse - teen kasti õllet kui see auto suvepäevadeni Sinu omanduses on. Eusa_dance

Oih, mul suisa ununenud oma auto teema, tänud, et meelde tuletasite! Nod
Tegelt olen üsna palju nokitsenud vaikimisi, varsti ehk pajatan lähemalt, praegu ei hakka heietama, ennem tahaks mõned pikemad tiirud ära teha, tõrgedeta. Ühel kenal kevadpäeval (isegi aastanumbrit ei mäleta Tongue) korraldas roolivõimupump ikka korraliku show keset linna - lahmis rihmtransportööride abiga kogu mootoriruumi ligaseks.... nii närvis nagu toona pole ma ausalt veel kunagi selle auto peale olnud...
Jäi paharet siis seisma pikemaks ajaks, sel talvel võtsin projekti taas käsile. Näeb kuuleb peagi, loodan.

Karl, ma ehmatasin su õllepõlguse peale nii ära, et nüüd ma küll ei julge terve kastiga sinu nina alla vehkima tulla Icon_eek
Vasta
#36
ralak Kirjutas:Karl, ma ehmatasin su õllepõlguse peale nii ära, et nüüd ma küll ei julge terve kastiga sinu nina alla vehkima tulla Icon_eek

Kas ma loen siit välja vabandusi ja vingerdusi, Lõuna - Eesti mehed ju ikka sõnapidajad UnibrowUnibrow

Vabalt võid tuua kasti Baltika nulli, hea meelega võtan vastu Eusa_dance
Vasta
#37
Ma viiks Taurust vms.
Vasta
#38
Karl Kirjutas:
ralak Kirjutas:Karl, ma ehmatasin su õllepõlguse peale nii ära, et nüüd ma küll ei julge terve kastiga sinu nina alla vehkima tulla Icon_eek

Kas ma loen siit välja vabandusi ja vingerdusi, Lõuna - Eesti mehed ju ikka sõnapidajad UnibrowUnibrow

Vabalt võid tuua kasti Baltika nulli, hea meelega võtan vastu Eusa_dance

Ok Karl, diil, saad kasti märjukest aga kas juba sellel suvepäevadel seda ma veel otsustan - KAV`i võõrutus! Badgrin
Vasta
#39
Mõned SEC/SEL pildid.
Vasta
#40
Kas see SEC on H&R vedrudega madalamaks lastud või lihtsalt ring maha lõigatud?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 200D 1991, W124 - Haasma Haasma 137 71,343 22-12-2023, 10:54 PM
Viimane postitus: Haasma
  W124, 300D Turbo, 1991 - Priit Priit 254 249,414 06-06-2023, 09:48 AM
Viimane postitus: Priit
  MB 200E,1991.a. W124 Helkur 64 62,640 05-01-2018, 01:26 AM
Viimane postitus: kubilius
  MB 250TD 1991 S124 - Werewolf Werewolf 33 33,755 18-06-2017, 08:52 PM
Viimane postitus: renkss
  MB 560SEL 1991 a. W126 HotPapa 115 138,531 23-02-2015, 07:03 PM
Viimane postitus: HotPapa
  500 SL, 1991, R129 R129 126 136,008 27-05-2011, 09:15 PM
Viimane postitus: R129
  300 e w124 1991 koorti 16 13,208 24-03-2008, 04:30 PM
Viimane postitus: koorti



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne