Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ML 270 automaat, käiguvahetus, mure
#1
mure selline, et kolmandalt neljandale üleminekul võtab tuurid korraks üles ja alles siis vahetab käigu. ehk teisiti öeldes vahetab käigu aeglaselt. sama teeb käsitsi vahetusel. mingi imelik mõttepaus vahel.
oskab keegi tark head nõu anda ?
Vasta
#2
Kas suurema koormusega on ka sama häda (ehk intensiivsemalt kiirendades)?

Arvatavasti on hürdaulikaplokis ühtteist kulunud. Samas olen mõnda 430 mootoriga masinat remontinud, millel just suurel koormusel selline jama esines.
Just eile jamasin ühe MLiga (ka 270 CDI) millel see viga ka küljes. ML on niivõrd raske auto, et sellel isendil vananeb õli päris kiiresti. See on ikka hullumaja mis solk seal sees oli. Sõltub kui vigane juba kast on, aga korralik läbipesu teeb alati head ja tihti ka imesid.

Põhjus miks ta seda teeb on lihtne - käiku ei seota piisavalt kiiresti ära. Kas viga juhtimises või soligveesarnases õlis.

Loe siit neid teemasid. Ma olen veidike kirjutanud: http://foorum.clubmb.ee/search.php?actio...order=desc

ja siis siit ka http://foorum.clubmb.ee/search.php?actio...order=desc
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#3
põhiliselt just suuremal kiirendamisel.
Vasta
#4
sain teada, et kolmanda käigu pakk libiseb. oskab keegi öelda palju rem. maksma võiks minna ? või soovitada head mõõduka hinnaga rem. meest
Vasta
#5
PM - send
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#6
mul 400 ml sama viga aga teise ja kolmada vahel hoolduses tehti kindlaks et sadenoid klapp jääb kinni ja hilineb avanemise ja sulgumisega kuni 1,5 sek see on käiguvahetusel suur aega ja sellest ka tekib tühimik
aga remont suht kallys kuna uus plokk tervikuna on pea sama mis kogu kasti hind aga saab ka neid eraldi vahetada lihtsalt see aeganõudev töö tuleb lahti arutada klapp välja ja hakata järjest proovima kus ja mis vigane on.no nii räägioti mulle seal ma nüüd ei teagi kas nii on see lugu õige või saab ka lihtsamini.
Vasta
#7
olen nüüd aasta sõitnud selle veaga ja hullemaks pole läinud. kui endal peaksid remondi ära tegema siis anna kindlasti teada kuidas ja kalliks läks.
olen käinud erinevaid käigukasti rem. kohtades rääkimas siis kõik tahavad kastile täit rem. teha, see vale. ainult jah käigu ümbervahetus venitab natuke, mitte käigud ei libise.
Vasta
#8
no mullegi nad hakkasid ajama et võtame kasti maha ja teeme täieliku puhastuse ja kõik timmi ja ennustasid töö kogu summaks mingi umbes 1000e kuskil ja sellele eenevalt üks tartk töökoda ütles et sada prossa on viga turbiinis lasin siis turbiini korda teha aga noh tutkitki siis opli vanal suu kinni...nii et asiajd äärmusest äärmusse aga läti piirist kuskil 150 km pidi olema mingi kõva koht kus tehakase ainult automaata mingid venelased ja kui nüüd aega saan võtan mõne sõpsi kaasa kes hästi venekeelt räägib ja käin seal ära,siis sab vast ikka kindlasti teda milles asi on.
Vasta
#9
no lätakad vast vähe sootsamad vennad kah, anna siis käigust teada !
Vasta
#10
Kõige lihtsam on proovida korras hüdroplokki alla. Kui sellega töötab siis on vaja viimast remontida mitte kasti. Mõõtmine käib seal Lätis samamoodi nagu mujalgi, vaakumida konmtrollitakse hüdroplkkide klappide tihedust.

Mlneljasajane - huvitav kuidas su autol seda aega mõdeti? Ja kui arvad, et Läti Recro mehed teevad hoopealt diagnoosi ära siis ... Smile
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#11
nu seda aja värki ma ei tea jah mulle niiöelda targad ütlesid seda aga R129 tundub et sul lätiga kogemust kuda seal asi käib siis ja kas on kasu siis üldse sinna minekust
Vasta
#12
Nad tegelevad kastide remondiga, õigemini nende taastamisega. Vana neile uus vastu.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#13
on sul järsku aimu mis hinda ml400 saja kast seal jääda võib või saad ehk mingid kontaktid mulle sebida et asja uurida
Vasta
#14
Oli vist ca 2000€ + transport + kast maha peale + õli. Milleks murda sisse lahtisest uksest - hüdroploki vahtus ja remont kokku läheks üle poole odavamalt ju.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#15
aga oskad ehk soovitaad kus ja kes teeks selle remondi ära nii et töö ka kestaks,sest seal kus ma käisin seal ei tahaks lasta enam kasti poole vaadatagi
Vasta
#16
(29-11-2011, 09:18 PM)mlneljasajane Kirjutas: aga oskad ehk soovitaad kus ja kes teeks selle remondi ära nii et töö ka kestaks,sest seal kus ma käisin seal ei tahaks lasta enam kasti poole vaadatagi

Väike vihje. Sama mees, kellega suhtled, teebki Wink Võid lugeda ta postitusi ja saad aru, et on piisavalt pädev, kui mitte parim, keda Eestist leida võid.
Vasta
#17
väike vihje suur abi
Vasta
#18
SmileSmileSmile. Vähemalt said nüüd otsa peale muidu oleksid siin veel pikalt ju remondi meest otsinud.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#19
kas said kasti korda või veel mitte ?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  GL - i 2011.a tagaluugi mure carb 0 86 15-04-2024, 09:11 PM
Viimane postitus: carb
Video ML 270 abi mootor swagiebear 7 698 07-05-2023, 10:30 PM
Viimane postitus: swagiebear
  G puhuri mure… Kaido789 5 678 15-01-2023, 11:09 PM
Viimane postitus: BlueStang
  Mure GLga Produkty 6 841 27-11-2022, 10:32 PM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes benz ML 270 Laizza 1 754 21-07-2022, 09:22 PM
Viimane postitus: vreps
  R klass käigukasti mure thutmoses 17 4,343 12-01-2021, 10:41 AM
Viimane postitus: v6sa
  Gklassiga väike mure sten130 5 1,957 08-01-2021, 11:47 PM
Viimane postitus: Rolz
  w463 1991 vahekasti luku mure Poisike 4 3,448 31-03-2020, 09:30 AM
Viimane postitus: Anis
  Mercedes benz ml 270 roolilati sobivus pikkvint 17 10,131 23-11-2018, 09:30 AM
Viimane postitus: pikkvint
  ML 270 uimasus saarlane001 11 16,102 15-10-2017, 10:52 PM
Viimane postitus: madis71



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne