Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avalduste ja ettepanekute raamat modedele ja adminnidele foorumi suhtes.
#21
Mul üks parimaid lahendusi oli ühes suures foorumis nii, et "Millega inimesed hommikul tööle sõidavad? a__o" Big Grin Toimis. Aga hetkel nüüd tuleks silmad lahti hoida, kas tuleb automaatseid spammereid juurde. Muidugi Eesti teemadel lahendused jällegi tagaks igasugused välismaised kontod ära.
Vasta
#22
Kuna tundub, et paljud uued liikmed ei viitsi foorumi reeglistikuga tutvuda võix foorumi kasutaja loomisel olla kohustuslik ära vaadata all olev video, mis võtab lihtsalt ja selgelt kokku mõned tähtsamad foorumites kehtivad reeglid ja normid. Video küll inglise keelne kuid selle mõttest peax enamik ikka aru saama. Liitumisvormis võix olla ka küsimus video kohta, veendumax et inimesed on seda ikka vaadanud, see aitax ka spam botide vastu.

http://www.airspeedparts.com/forums/images/posting.swf

Ka tundub mulle, et paljud foorumi kasutajad ajavad kisakasti akna sassi foorumi otsinguga ja kisakasti lisandub tihti ühesõnalisi lauseid. Äkki olex võimalik kisakasti ja otsingu erinevus kuidagi selgemalt esile tuua?
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#23
(24-01-2011, 04:22 PM)Karl Kirjutas:
(24-01-2011, 04:17 PM)joristaja Kirjutas: mu teema kustutatiIcon_sad mis valesti läks?
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=21596

Teema ei kustutatud, tõstsin prügikasti.
Kõige elementaarsem ehk kontaktandmed puuduvad kuulutuses, see nõue reeglites punaselt kirjas.

Miks ma pean teemasse panema oma tel numbri või meili aadressi,kui siin foorumis on võimalus foorumi siseselt sõnum saata?
Vasta
#24
Vastasin sulle PS.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#25
Varsti võib olla paljude kasutajate viimane postitus siin! foorum vaikselt vaibub... EI SAA ARU MIKS EI SOBI SEE KUULUTUS- Varsti siin foorumis nii enam kedagi järgi ei jää... Kõik normaalsed postitused ja teemad kustutakse ära... isegi müügi- ostu... Aru ma ei saa. Teistes foorumites kõik nagu ikka- foorumites... Kustutatakse kus tõesti midagi valesti või muudetakse - lisatakse kommentaar, hoiatused jms... Varem olin BMW foorumi kasutaja- probleeme ei täheldanud- oli kõik OK.

Soetasin MB ning kahjuks pean muude rahvaste foorumeid kasutama... Kuid vähemalt ost-müügi liikuvus võiks kasvada või näidata elumärki! Kahjuks nagu ülevalpool mainitud- see surutakse maha.

Võibolla on viga minu poolikult jäetud TTÜ hariduses? Icon_sad

Vasta
#26
Saan täiesti aru sinust, peamiselt kustutatakse teemad ära sellepärast, et puuduvad kontaktandmed. Vanasti oli hea, ei pidanud mingit tel. numbrit panema. Äkki inimesele ei sobi, kui talle helistatakse, äkki ta tahab lihtsalt, et keegi teeks talle pakkumisi privaat sõnumitesse või sinna teemasse. Ajuvaba tõesti. Ei viitsigi ühtegi ostumüügi teemat teha enam..
Vasta
#27
Kas tahate midagi tõesti ära müüa, või ainult kellegagi kirjavahetust pidada?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#28
(01-05-2014, 02:19 PM)Laur Kirjutas: Kas tahate midagi tõesti ära müüa, või ainult kellegagi kirjavahetust pidada?

..ikka vinguda ja viriseda.
Reeglid on reeglid kuulutamisel, kui need ei sobi Teile, siis siin ei olegi kohustust viibida.

“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#29
Ma vist taipan. Siin on põlvkondade erinevused. Praegused 20-25a krõbistavad kirju saata ja pelgavad millegipärast inimestega vahetult suhelda, minuvanused eelistavad helistada ja inimestega näost näkku kohtuda.
Interneti ajastu.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#30
Samal teemal on varemgi jahutud, aga enamik klubi liikmeid (need kes reaalselt klubist ja selle tegevustest huvitatud on ja iga aasta liikmemaxu maxavad ja üritustel käivad) on rahul praeguste reeglitega ja nende täitmise karmi kontrolliga.

On meeldiv lugeda korrektseid, hästi loetavaid ja informatiivseid postitusi nii tava- kui müügi teemade hulgas. Enamjaolt on need postitatud pikaaegsete klubiliikmete, tõsiste autohuviliste või lihtsalt teistest foorumikasutajatest lugupidavate ja hästi kasvatatud inimeste poolt.

Samas on äärmiselt tüütu dešifreerida kirjavigadega, liigendamata ja seosetut texti, milles puudub tihtipeale elementaarne teemasse puutuv informatsioon. Ma saan aru, et vahel on tegu inimestega, kelle jaox eesti keel ei ole emakeel, aga enamjaolt on sel juhul textist tunda, et inimene püüab end teiste jaox võimalikult hästi arusaadavax teha. Tihtipeale tulevad aga eelpoolmainitud halvasti loetavad postitused pigem inimestelt, kes soovivad lihtsalt pähe tulnud mõtte kiirelt foorumisse postitada, vaevumata hiljem üle lugema, kas see text on arusaadav, mõttekas ja informatiivne. Nende jaox ei oma ülejäänud foorumikasutajate aeg mingit tähtsust.

Huvitav on ka see, et inimesed, kes foorumi- ja klubi reeglite vastu kõige enam kisa tõstavad, ei ole klubi liikmed, ega tunne klubi ja selle väärtuste vastu mingit huvi. Palun astuge klubi liikmex või panustage mingil muul viisil klubi ja foorumi heaolusse (alustusex piisab oma postituste loetavax muutmisest) ja siis omandate ka mingi lugupidamise teiste foorumlaste silmis ja teie ettepanekuid reeglite muutmisex hakataxe tõsisemalt kaaluma. Seni kuni te teistest inimestest lugu ei pea, ei tasu viriseda, et teile tehaxe liiga ja teilt nõutaxe liiga palju (sama kehtib ka päris elus).

Siinkohal on paslik väljend: "STEP UP, OR SHUT UP!"
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#31
(01-05-2014, 03:24 PM)Laur Kirjutas: Ma vist taipan. Siin on põlvkondade erinevused. Praegused 20-25a krõbistavad kirju saata ja pelgavad millegipärast inimestega vahetult suhelda, minuvanused eelistavad helistada ja inimestega näost näkku kohtuda.
Interneti ajastu.

kohtuda pole vaja,kirja kirjutad privasse,kauba saadad smart postiga,tel,nr.ei avalda kuna kardad,et võimud hakkavad huvi tundma Big Grin tegelikult on võimudel väga haiglane huvi tekkinud inimeste tegemiste vastu.kõik läheb linti ja vähe sellest,hangiti mingi über kallis programm mis häkib viberi,skype jne.lahti ! mõned vbl.tõesti ei taha enda andmeid avaldada,samas on võimalus osta kõnekaart,avada Hunt Kriimsilma nimele e-maili konto jne.tegelikult alternatiive nagu oleks.Samas ajab mind ka närvi kui keegi midagi müüb ja kontakt on puudu Eusa_wall mida krdit pidi ma selle inimesega siis kontakti saan.Mingigiiii kontakt peaks müügi juures ikkagi olema,ses suhtes olen käpp ! üks kahest,tel.nr või email !
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#32
(01-05-2014, 08:17 PM)arcar Kirjutas: kohtuda pole vaja,kirja kirjutad privasse,kauba saadad smart postiga,tel,nr.ei avalda kuna kardad,et võimud hakkavad huvi tundma Big Grin tegelikult on võimudel väga haiglane huvi tekkinud inimeste tegemiste vastu.kõik läheb linti ja vähe sellest,hangiti mingi über kallis programm mis häkib viberi,skype jne.lahti ! mõned vbl.tõesti ei taha enda andmeid avaldada,samas on võimalus osta kõnekaart,avada Hunt Kriimsilma nimele e-maili konto jne.tegelikult alternatiive nagu oleks.Samas ajab mind ka närvi kui keegi midagi müüb ja kontakt on puudu Eusa_wall mida krdit pidi ma selle inimesega siis kontakti saan.Mingigiiii kontakt peaks müügi juures ikkagi olema,ses suhtes olen käpp ! üks kahest,tel.nr või email !

Ärge nüüd üle ka dramatiseerige, ei lähe siin midagi linti, kedagi niisama ei kuulata pealt. Eesti riigil, prokuratuuril ja uurimisasutustel pole niipalju vahendeidki, et igasuguseid tegelasi pealt kuulata, samuti ei anna ka ükski seadus kellegile õigust alustada isiku suhtes sellist jälitustegevust, mis piiraks ja riivaks oluliselt selle isiku õiguseid. Ja seda kõike eriti veel selliste inimeste puhul, kes kuskil mersuklubi foorumis kolme juppi müüvad. Tulge maapeale tagasi.

Aga reeglid ongi just seetõttu, et oleks majas kord. Reeglite loomisel arvestati just foorumi raudvara ehk siis klubi liikmetega, kes sedasorti survet avaldasid. Foorum on muutunud tehniliseks, puhtamaks ja mul ei teki mingitki kahetsust kustutada teema, kus komasid ja punkte ei tunta, tühikuid kasutatakse vaid üle rea ja reegleid rämedalt rikutakse. Sellisel juhul ma isegi ei teavita postituse koostajat.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#33
Indrekuga täielikult nõus, ka mina olen tuimalt otse prügikasti sellised kuulutused tõstnud, kui olen peale saatnud.
Ja see jälitustegevuse kartuse maania oli tõesti päris huvitav, päris hästi ja suurelt arvate ikka endast Smile
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#34
(01-05-2014, 08:17 PM)arcar Kirjutas: kohtuda pole vaja,kirja kirjutad privasse,kauba saadad smart postiga,tel,nr.ei avalda kuna kardad,et võimud hakkavad huvi tundma Big Grin
...

Reaalselt ka: tõesti keegi arvab nii?

Kes paaniliselt kardab jälitamist, peab elama internetivaba elu. Muu hulgas loobuma foorumitest. Kõik netilüüsid logitakse ja seega on teoorias (kes on asjaga veidi kokku puutunud, see teab vajaliku töö mahtuParanoid) võimalik konkreetse isiku nettitulekukoht tuvastada ja sealt edasi on vana hea politseitööEusa_whistle

Kuulutustes PEAB olema nii asukoht kui toimiv kontakt. Kas selleks just telefoninumber peab olema, on iseasi.

Siinkohal virtuaalne õlalepatsutus moderaatoritele: senine kurss on päris hea, jaksu lolluse ja ignorantsusega võitlemisel.

Mis aga puudutab igihaljast vingumist teemal: "seal" on parem, siis ülalpool ütles Werewolf ilusti. Paneme keeloskamatutele ühe versiooni maakeeles kah:
Paremini teha või lõuad pidada.
Vasta
#35
(01-05-2014, 10:01 PM)indrek Kirjutas:
(01-05-2014, 08:17 PM)arcar Kirjutas: kohtuda pole vaja,kirja kirjutad privasse,kauba saadad smart postiga,tel,nr.ei avalda kuna kardad,et võimud hakkavad huvi tundma Big Grin tegelikult on võimudel väga haiglane huvi tekkinud inimeste tegemiste vastu.kõik läheb linti ja vähe sellest,hangiti mingi über kallis programm mis häkib viberi,skype jne.lahti ! mõned vbl.tõesti ei taha enda andmeid avaldada,samas on võimalus osta kõnekaart,avada Hunt Kriimsilma nimele e-maili konto jne.tegelikult alternatiive nagu oleks.Samas ajab mind ka närvi kui keegi midagi müüb ja kontakt on puudu Eusa_wall mida krdit pidi ma selle inimesega siis kontakti saan.Mingigiiii kontakt peaks müügi juures ikkagi olema,ses suhtes olen käpp ! üks kahest,tel.nr või email !

Ärge nüüd üle ka tramatiseerige, ei lähe siin midagi linti, kedagi niisama ei kuulata pealt. Eesti riigil, prokuratuuril ja uurimisasutustel pole niipalju vahendeidki, et igasuguseid tegelasi pealt kuulata, samuti ei anna ka ükski seadus kellegile õigust alustada isiku suhtes sellist jälitustegevust, mis piiraks ja riivaks oluliselt selle isiku õiguseid. Ja seda kõike eriti veel selliste inimeste puhul, kes kuskil mersuklubi foorumis kolme juppi müüvad. Tulge maapeale tagasi.

Aga reeglid ongi just seetõttu, et oleks majas kord. Reeglite loomisel arvestati just foorumi raudvara ehk siis klubi liikmetega, kes sedasorti survet avaldasid. Foorum on muutunud tehniliseks, puhtamaks ja mul ei teki mingitki kahetsust kustutada teema, kus komasid ja punkte ei tunta, tühikuid kasutatakse vaid üle rea ja reegleid rämedalt rikutakse. Sellisel juhul ma isegi ei teavita postituse koostajat.
AH,KAHJU kui irooniast aru ei saada Sad

www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#36
(02-05-2014, 07:24 PM)arcar Kirjutas: AH,KAHJU kui irooniast aru ei saada Sad

Ära selle väixe asja pärast solvu. Kuna teema nii terav, siis enamik lugejaid ähmi täis ja ei pannud su textis olnud pisikest smiley-t tähele või ei mõistnud esimese hooga selle tähendust. Ega kirjutamis-, lugemis- ja tähelepanemisoskus ning huumori tajumine on ka kunstid omaette ja neid saab terve elu arendada ja lihvida. Sõnastamisest sõltub väga palju, kas puänt jõuab teisteni või mitte, eriti kui puudub silmside.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#37
(02-05-2014, 08:56 PM)Werewolf Kirjutas:
(02-05-2014, 07:24 PM)arcar Kirjutas: AH,KAHJU kui irooniast aru ei saada Sad

Ära selle väixe asja pärast solvu. Kuna teema nii terav, siis enamik lugejaid ähmi täis ja ei pannud su textis olnud pisikest smiley-t tähele või ei mõistnud esimese hooga selle tähendust. Ega kirjutamis-, lugemis- ja tähelepanemisoskus ning huumori tajumine on ka kunstid omaette ja neid saab terve elu arendada ja lihvida. Sõnastamisest sõltub väga palju, kas puänt jõuab teisteni või mitte, eriti kui puudub silmside.
ei ma nii kergelt solvu Unibrow

www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#38
Sooviks tähelepanu suunata viimasel ajal liigselt ära kasutatud kisakastile.
Olgem ausad, alguses oli asi tore aga hetkel tundub nagu keegi enam ei kontrolliks mis seal toimub, võib kenasti teiste meeste projekte sõimata ja mõned teemad on ikka väga mittevajalikud olnud.
Mõni kisamise keeld (kui mitte bann) oleks minu silmis juba vajalik olnud.
Tegemist ikkagi ainult minu avamusega.
Vasta
#39
kas keegi üldse tegeleks foorumis teemade kustutamisega ?
Mercedes benz w124, w202, w210, w140 , w220, w211 varuosad tallinnas kohapeal ja tellimiseks .Autoremont, plekitööd, autovärvimine
Vasta
#40
Avaldus.

Miks selles teemas kollaseid lõustu ei näidata? Liiga pikk jutt?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ei leia klubi (foorumi) juhendeid! Laulumees 0 2,106 04-10-2013, 12:46 AM
Viimane postitus: Laulumees
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,499 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  Foorumi Motomehed? Pets77 59 36,511 24-03-2011, 09:52 AM
Viimane postitus: Pets77
  Foorumi alkomeeter! kalacompany 143 91,229 03-04-2010, 01:52 PM
Viimane postitus: Karl
  Foorumi lehe EVO II hind .. kalacompany 6 4,710 12-09-2008, 12:15 AM
Viimane postitus: kalacompany
  Foorumi statistika... h2x0r 7 5,242 02-08-2007, 12:02 AM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne