Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avalduste ja ettepanekute raamat modedele ja adminnidele foorumi suhtes.
#1
See nüüd siis koht kus kõik saavad kiruda ja riielda adminnide ja modede tööd.
Siia siis ka paneme jõudumööda vastuseid, kui küsimus pole ilmselgelt vaenulik ja provotseeriv, vaid põhjendatud.

NB! Tehniliste probleemide jaoks on teema olemas:

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=17310
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#2
Kiidan väga!
[Pilt: attachment.php?aid=1566]
Vasta
#3
(06-01-2011, 10:06 PM)v6sa Kirjutas: Kiidan väga!

Väga õige, kiita võib ka. Smile
Vasta
#4
Et tegu teemaga "Avalduste ja ettepanekute raamat modedele ja adminnidele", siis minul on selline ettepanek.
Arvan, et igasugused sünnipäevaõnnitlused koormavad liigselt foorumi "vaba teema osa" kas see on ikka õige koht nende õnnitluste jaoks?
Avades foorumi avaleht, on ju "vaba teema" lingi kõrval ka näha viimane aktuaalne teema, üldiselt ongi selleks mõni õnnitlus. Tavaliselt kui näen, et seal on aktuaalne mõni õnnitluse teema, siis vaba teema lingile ei hakka üldse klikkima kuna eeldan et teisi teemasi pole naguinii käsitletud, samas võibolla siiski on... ühesõnaga jääb minujaoks tihtipeale mõni asjalik teema nende õnnitluste varju.
Pole midagi sünnipäevade vastu kuid arvan et vaba teema pole see koht.

Midagi võiks ka ette võtta selle pika tekstiga mida näen müügikuulutusi sirvides (see kus kirjas kuidas täpselt kuulutust vormistada). Häirib et pean iga kord seda alla kerima- jah, olen laisk ja ei viitsi alla kerida.

Rohkem ettepanekuid pole, üldiselt ju kõik OK.
Võrreldes näiteks Audi Klubi foorumiga, meeldib et MB Klubi foorumis on ka reklaami-see ikka näitab midagi....[/i]
Vasta
#5

Foorumisse sisse logituna on ju olemas link "Vaata uusi postitusi" ja näedki kõiki uute postitustega teemasi sinu viimasest lugemisest saadik.
Vasta
#6
(07-01-2011, 01:10 AM)hannes_s Kirjutas: Midagi võiks ka ette võtta selle pika tekstiga mida näen müügikuulutusi sirvides (see kus kirjas kuidas täpselt kuulutust vormistada). Häirib et pean iga kord seda alla kerima- jah, olen laisk ja ei viitsi alla kerida.

See jutt on seal lugemiseks mitte alla kerimiseks, enamus postitajad panevad kuulutuse pealkirjaks a'la M: klots, M: tross jne ja mõtlevad, et tema klots või tross on ainuke maailmas. Viimasel ajal on asi kõvasti paranenud.

Veel mugavam on kasutada nuppu "24" ja "märgi kõik teemad loetuks" IMO.
Vasta
#7
Minu poolt kah ainult positiivset foorumi selgroole. Kui plaane kunagi veel uuendada siis mina võtaksin eeskuju Renault klubi foorumilt: http://club-renault.ee/foorum/
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#8
Tunnen puudust ühest lisavõimalusest. Nimelt võiks saada pisut kiiremini viimase postituseni teemas. Eriti hea unistus oleks, kui arvestatakse minu vaatamisi konkreetses teemas. Nt, kuvatakse minu poolt vaadatud viimase postitusst, kuigi peale seda on uusi poste kaks lehte tekkinud. Väga mugav viis teema arenemist jälgida. Kui see viimane võimalus on liigne pongestamine, siis lihtsalt viimane #pid on kah paljuks abiks.
Vasta
#9
Vali kas "24" või "vaata uusi postitusi". See annab nimekirja ning kui sa soovitud teema pealkirja eesolevat rohelist noolekest klikid, siis viibki sinu esimese vaatamata postituseni.

(12-01-2011, 11:17 AM)Amadeuz Kirjutas: Tunnen puudust ühest lisavõimalusest. Nimelt võiks saada pisut kiiremini viimase postituseni teemas. Eriti hea unistus oleks, kui arvestatakse minu vaatamisi konkreetses teemas. Nt, kuvatakse minu poolt vaadatud viimase postitusst, kuigi peale seda on uusi poste kaks lehte tekkinud. Väga mugav viis teema arenemist jälgida. Kui see viimane võimalus on liigne pongestamine, siis lihtsalt viimane #pid on kah paljuks abiks.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#10
Suurimad tänud.
Ei olnud seda nupukest veel ise leidnud.
Vasta
#11
mu teema kustutatiIcon_sad mis valesti läks?
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=21596
Vasta
#12
(24-01-2011, 04:17 PM)joristaja Kirjutas: mu teema kustutatiIcon_sad mis valesti läks?
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=21596

Teema ei kustutatud, tõstsin prügikasti.
Kõige elementaarsem ehk kontaktandmed puuduvad kuulutuses, see nõue reeglites punaselt kirjas.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#13
(24-01-2011, 04:22 PM)Karl Kirjutas:
(24-01-2011, 04:17 PM)joristaja Kirjutas: mu teema kustutatiIcon_sad mis valesti läks?
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=21596

Teema ei kustutatud, tõstsin prügikasti.
Kõige elementaarsem ehk kontaktandmed puuduvad kuulutuses, see nõue reeglites punaselt kirjas.
ai-jah, ununes. kas pean uue teema tegema või lisan sinna vanasse teemasse? äkki veel miskit kahe silma vahele jäänd?
Vasta
#14
Vanasse sa lisada ju enam ei saa, tee copy pastega uus teema.
Muu enam-vähem ok, välja arvatud kirjavead.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#15
Tere!
Delegeerige palun käesolev postitus teie serverit hooldavale isikule.
Nimelt siseneb minu arvutisse juba pikemal perioodil koos MB foorumisse logimisega ka pahalane (vt. manust scenshot´a)... Eusa_think
[Pilt: trojan.jpg]

Parimat,
Aare
Vasta
#16
Vältimaks spam roboteid kes praegu ennast ikka ja jälle regatud saavad ehk onvõimalik registreerimisel kasutada eesti keelt. näiteks nii:
[Pilt: 89595-login.jpg]
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#17
(13-02-2012, 10:35 PM)Laur Kirjutas: Vältimaks spam roboteid kes praegu ennast ikka ja jälle regatud saavad ehk onvõimalik registreerimisel kasutada eesti keelt. näiteks nii:
[Pilt: 89595-login.jpg]

Thumbsup
Kurjajuur
Vasta
#18
(13-02-2012, 10:35 PM)Laur Kirjutas: Vältimaks spam roboteid kes praegu ennast ikka ja jälle regatud saavad ehk onvõimalik registreerimisel kasutada eesti keelt. näiteks nii:
[Pilt: 89595-login.jpg]

Ma oletan, et see on su originaalne idee ja mitte valmisolev plugin. Igatahes, sellist ma päris ei leidnud, aga leidsin midagi huvitavat. Ma isiklikult arvan, et see peaks vältima ära robotid ja kahjuks inimspämmeritest kuidagi kunagi lahti ei saagi.

Igatahes, hetkel on meil uus plugin kasutuses, detaile ma igaksjuhuks ei avalda, kuid teoorias on tegemist väga lihtsa aga geniaalse lahendusega. Vaatab, kuidas spämmerite statistika edasi areneb ning äkki võtab isegi selle captcha lahtri ära.
Vasta
#19
Kustutasin just 20+ spämmerit ära - tuleb nagu seeni...
Vasta
#20
Ei, see ei ole minu idee, kopeerisin selle audi foorumist ja see ongi püsiv pilt neil nende numbritega, midagi ei muutu. Inimene saab aru, spami robotil läheb keeruliseks, eriti Ü tähega.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ei leia klubi (foorumi) juhendeid! Laulumees 0 2,106 04-10-2013, 12:46 AM
Viimane postitus: Laulumees
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,499 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  Foorumi Motomehed? Pets77 59 36,511 24-03-2011, 09:52 AM
Viimane postitus: Pets77
  Foorumi alkomeeter! kalacompany 143 91,229 03-04-2010, 01:52 PM
Viimane postitus: Karl
  Foorumi lehe EVO II hind .. kalacompany 6 4,710 12-09-2008, 12:15 AM
Viimane postitus: kalacompany
  Foorumi statistika... h2x0r 7 5,242 02-08-2007, 12:02 AM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne