Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avalduste ja ettepanekute raamat modedele ja adminnidele foorumi suhtes.
#41
Palun kellegi pädevamal koristada riiuli Klubi tegevused ja üritused oluliste teemade nimekirja, et tavalised teemad ei algaks ekraani serva tagant. Seal on praegu hulk ajaloolisi asju, mis asjatult ekraanipinda okupeerivad.Eusa_snooty
Vasta
#42
Ma teeks ettepaneku sama tegevuse suhtes klubi liikmetele alafoorumis. Smile
Vasta
#43
Ja ma olen ka vaadanud, vanad stickid võiks eemaldada ja lasta ajalukku vajuda. Thumbsup
Turbo
Vasta
#44
Peale talvekaid rohkem aega tegeleda
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#45
Käisin kõik alajaotused läbi ja tegin oma valiku stickydest, mis alles jätsin. Nüüd algavad tavateemad kõikides alajaotustes esimeselt leheküljelt.

Mõni teine moderaator võib veel üle vaadata ja korrigeerida kui soovib, jätsin mõne vanema teema ka stickyx (näitex klubi garaaži teema), et olex näha millega klubi on ajalooliselt tegelenud.

Keegi targem võix aga luua lisax "uued postitused" ja "24h" otsingule ka nädala või kuu jooxul ilmunud postitusi hõlmava otsingu, kuna vahel ei ole aega igapäevaselt foorumis käia ja siis ei jõua korraga kõiki lugemata postitusi läbi lugeda. Ma näitex ei ole pea kax kuud foorumisse sattunud ja viimased 2 ja pool päeva olen kõiki lugemata postitusi läbi töötanud ning pole arvutit ja veebilehitsejat sulgeda saanud, sest muidu arvestab foorum kõik postitused loetux.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#46
Postitused viimasest külastusest on mõningatel foorumitel olemas.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#47
Mul on mingi kala, teemadesse postitusi nüüd saan teha, pilte teemasse laadida aga ei saa. Ning foorumi formaat on endiselt sama mis siis kui 4 kuud ootasin kasutaja aktiveerimist. Palun abi. Sõbra kaudu saan saata pildi mu foorumi formaadist.
Vasta
#48
Tervist

Loodetavasti sain õigesti su probleemidest aru ja ürtitan vastata:
1. Kas oled katsetanud foorumisse sisse logimist ka teistest arvutitest? Kaldun arvama, et oled kogemata foorumi lehele suurenduse/vähenduse peale pannud. Vajuta ctrl+0
2. Pildi laadimiseks on lihtsaim moodus kõigepealt soovitud pilt laadida mõnda teise keskkonda, näiteks www.upload.ee. Lae pilt üles -> kopeeri BB-kood -> kleebi kood enda teksti sisse.

Foorumi platvorm ei ole nagu Facebook, et saad otse pildi üles laadida, tuleb natuke rohkem vaeva näha. Pilte saab lisada ka teisiti, aga see on moodus mida ise kasutan.

Edu!
E
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
#49
Olen proovinud erinevaid telefone, arvuteid. Sõbra arvutit ka kellel ka siin foorumis kasutaja kuid sellist probleemi pole. Pilte oskan laadida aga kui puudub selleks nupp see väike kandiline Siis keerulisem.
Vasta
#50
(01-01-2019, 11:32 PM)OberHenn Kirjutas: Olen proovinud erinevaid telefone, arvuteid. Sõbra arvutit ka kellel ka siin foorumis kasutaja kuid sellist probleemi pole. Pilte oskan laadida aga kui puudub selleks nupp see väike kandiline Siis keerulisem.

Kahtlustan, et su profiili sätted ei ole paigas.

Ava oma kasutaja konto, vali sealt "Teie profiil" alajaotuse alt "muuda sätteid" ja vaata, kas seal on kõik vaikesätted ja linnuke "Näita postitamise lehel MyCode tööriistariba" ees.

Kui seal sätteid muutes midagi paremax ei lähe, siis võta Indrekuga ühendust, tema peax suutma vea üles leida ja ära parandada.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#51
.profiili sättedid pole näppinud, on samad nagu sôbral( std. Sätted mis tulevad pinto avamisel)panin arvuti(sõbra kontoo) ja telefoni(oma konto) kõrvuti
vahe oli kasutajanimes, emailis, ja Muus personaalses Infos.
Indrek palun aita.

ma eeldan kui teen labise uue konto, et kontrollida Siis on foorumi formaadiga kõik korras. Kuid ma ei viitsi ja mul pole üleliigset eposti ka. töö juurde jõuan panen pildi ka oma foorumi kujundusest.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ei leia klubi (foorumi) juhendeid! Laulumees 0 2,106 04-10-2013, 12:46 AM
Viimane postitus: Laulumees
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,499 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  Foorumi Motomehed? Pets77 59 36,510 24-03-2011, 09:52 AM
Viimane postitus: Pets77
  Foorumi alkomeeter! kalacompany 143 91,229 03-04-2010, 01:52 PM
Viimane postitus: Karl
  Foorumi lehe EVO II hind .. kalacompany 6 4,710 12-09-2008, 12:15 AM
Viimane postitus: kalacompany
  Foorumi statistika... h2x0r 7 5,242 02-08-2007, 12:02 AM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne