Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G55 vs Range Rover
#21
Ma oskan ka photoshoppi kasutadaIcon_cool
#22
Ee, mida ma töötlema pidin? Teised veljed alla panema? Madaldusega on täpselt nii, nagu pildil paistab.

Töödeldud on nii palju, et veidike kontrastiga mängitud.
#23
835MEC - MERCEDES-BENZ E 200 CDI Badgrin
#24
Badgrin
#25
(25-12-2010, 09:54 PM)marek Kirjutas: 835MEC - MERCEDES-BENZ E 200 CDI Badgrin


Marek, sa ei jaga pointi. Need on võltsitud andmed ju, odavama kindlustuse jaoks Unibrow
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#26
Bmw nr:
[Pilt: 14874187.jpg]
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

#27
(25-12-2010, 10:27 PM)allan1 Kirjutas: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

BMW foorumis raudselt väidab, et see tema bemmBadgrin
#28
leidsin..

[Pilt: dscf1178sl6.jpg]

http://www.mymbonline.com/forum/viewtopic.php?p=961387

Edit:
S63 numbri päritolu leidsin ka:
836 MEC -MERCEDES-BENZ S 500 4-MATIC (mitte 835 MEC)

[Pilt: 19650588.jpg]
http://www.auto24.ee/used/779975

#29
Busted :C
Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, MBClub!
Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, MBClub!
MBClub, MBClub, MBClub!

Ega jah, mingi lambi troll siin foorumis niisama läbi ei lähe. Roheline oled alles, laps Big Grin Icon_lol
#30
(25-12-2010, 11:48 PM)põhh Kirjutas: Busted :C
Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, MBClub!
Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, MBClub!
MBClub, MBClub, MBClub!

Ega jah, mingi lambi troll siin foorumis niisama läbi ei lähe. Roheline oled alles, laps Big Grin Icon_lol
Mitte ainult siin, neid märgade unenägudega tegelasi kes paugutavad niisama on igas foorumis ja lõpuks hammustatakse nad igal pool läbi
W463 ja W212
#31
Madalduse - Allanile virtuaalne VSOP konjak ja nelipakk!

Teema algatajale:

[Pilt: bf9945ee9e25.jpg]

Jätan teema esialgu lahti, vaatame mis kosta on....
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#32
G55 iseloomustab see video väga hästi(Sobib kõikjale)



http://www.youtube.com/watch?v=PmA_UcDIeqA
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
#33
Postituste tegijal võib olla kuri kahtlus enda postitused ära kustutada, aga kuna seda naljanurka ei saa ometigi netiavarustesse jätta kopeerin selle siia (igaks juhuks):
(24-12-2010, 12:43 PM)maiasmoos Kirjutas: Tere!

Plaanis on soetada majja üks SUV sõiduautode kõrvale, mis oleks sitke ja nobe tee peal sõites, seega ongi silmapiiril nende 2 vahel valida: G55 AMG v Range Rover 5.0 S/C

Vend omab RR Vogue ja see on vägagi mugav auto teel. G-klassi osas kahjuks puudub kogemus, pole sees kunagi istunud, aga muidu tundub tegu olevat stiilsema masinaga.

Kui keegi on istunud mõnes G-s, eriti AMG, siis võiks kommenteerida mugavuse koha pealt.

Aitäh abistamast ja kommentaare jagamast!
(24-12-2010, 01:30 PM)maiasmoos Kirjutas: Aitäh enda kogemuse avalikustamise eest.

RR Sport on välistatud, väliselt on tava RR-ga võrreldes üpriski inetu masinaga (seda minu jaoks).

(24-12-2010, 07:09 PM)maiasmoos Kirjutas: Vot, siin ongi individuaalne maitse mängus. X6 on minu arust ka jube kole auto (ka minu tuttavate arust, selline noorema kasutaja esindaja), samas X5 (ka uus) väga kena.Icon_smile

RR foorumis ollakse ka meelt, et tavaline on tavaline Sportist kenam, ka interjööri osas. Eriti 2010 mudel.

Aga noh, kõik on maitse küsimus.Icon_razz

(25-12-2010, 12:16 AM)maiasmoos Kirjutas: http://www.lincah.com/2010-brabus-mercedes-benz-g-v12-s

See Brabus on ikka väga ilus pakett, aga kindlasti ka nagu eelpool mainitud, paneb teel hambaid kokku klabistama?

Silberuto vist Brabuse vahendamisega ei tegele?

(25-12-2010, 01:13 AM)maiasmoos Kirjutas: 400k eurot on ikka väga väga palju ja eelarvest suure kaarega eemal. Icon_smile

Aga muidu otsin ikka uut masinat, G55 AMG liigub uuena seal 2 miljoni kanti, enne sai uuritud. Ja too RR Supercharged ka.
(25-12-2010, 01:26 AM)maiasmoos Kirjutas: Väga vabandan, W220 oli mõeldud. Täpsemalt öeldes just antud masinaga ma sõidangi, uuem S asub hetkel Soomes, täpsemalt Lapis. Olen praegu ka Idas siin. Big Grin

Ja kui asja usutavamaks teha Teile, siis W220 sai kasutatuna ostetud. Icon_smile

(25-12-2010, 03:00 PM)maiasmoos Kirjutas: Pole nüüd mõtet trollima hakata, Karl. Tegu on faceliftiga, mida sa näitad. S550 tuli USA turule juba 2006 koos uue S-klassiga.

Tsitaat:The first W221 model released in North America and Japan was the S550 (called S500 outside North America and Japan)

Tavalised shotid erinevatest filmidest, kus on S550 jäädvustatud:
http://imcdb.org/vehicles.php?make=Merce...clModel=on

Ja seda ta mul ongi, USA spec.
(25-12-2010, 09:22 PM)maiasmoos Kirjutas: W220 mul siis (pilt tehtud ~3a tagasi):

[Pilt: tt.jpg]
(25-12-2010, 09:33 PM)maiasmoos Kirjutas: Ee, mida ma töötlema pidin? Teised veljed alla panema? Madaldusega on täpselt nii, nagu pildil paistab.

Töödeldud on nii palju, et veidike kontrastiga mängitud.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
#34
Ega's jah siia foorumisse just tihti ei satu inimesi kes soovivad nii 2-milliste autode kohta arvamusiIcon_biggrin
#35
Auto ülalpidamise kulud pole siin teemas vist probleemiks?

Autot ostad ikkagi endale mitte mersuklubi kasutajatele. Kõige õigem vist kohapeal uurida, sees istuda ja ka prooviring teha. Saad fiilingu kohe kätte.
#36
Teema algataja kuidagi vaikseks jäänud, äkki jäi grippi.........Rolleyes
Või istub kinni kuskil ühega oma Mersudest.......pead ikka G ära ostma.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#37
(26-12-2010, 02:10 PM)Karl Kirjutas: Teema algataja kuidagi vaikseks jäänud, äkki jäi grippi.........Rolleyes
Või istub kinni kuskil ühega oma Mersudest.......pead ikka G ära ostma.

Susserdis kuidagi vaikseks jäänd jhRolleyes
#38
Beh, kõikide reaalsete prognooside kohaselt saab G55 ostetud nii või naa; pohh, mida ma siin enne kokku ajasin.

Eks ma teen siis teema, kui kunagi pill olemasEusa_danceUnibrow
#39
(26-12-2010, 03:21 PM)maiasmoos Kirjutas: Beh, kõikide reaalsete prognooside kohaselt saab G55 ostetud nii või naa; pohh, mida ma siin enne kokku ajasin.

Eks ma teen siis teema, kui kunagi pill olemasEusa_danceUnibrow


Me arvame kõik üksmeelel sama, küll sa kunagi ta ära ostad! Umbes nii.......ehk mõnekümne aasta pärast avariilise või siis kohe, Silberauto butiigist suhtele 1:43

Seni näpi tilka edasi ja ära tule siia niisama kõvatama, LAMMAS!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#40
Google annab G55 kohta kõvasti pilte, kui tragi olla saab enne aastavahetust "uuest" G-st huviliste autode alla teema juba valmis nikerdada Badgrin
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vene ajalooga 2008 G55 - mingi 2015a kohtukeiss? nostromo 9 6,239 18-09-2019, 12:38 PM
Viimane postitus: nostromo
  Classicar Speyer/Mobile.de (Venemaa) 2009 G55 36.000€ nostromo 10 5,669 12-09-2019, 09:37 AM
Viimane postitus: nostromo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne