Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G55 vs Range Rover
#41
Praegu paraku on 97a S8, mida ma üle päeva Pirita Selveris inva kohale pargin. Noh, meie riigis ju kehtib mentaliteet, et mida suurem ja võimsam auto, seda suuremda privileegid. E-klassi suuruste karpide omanikud:Icon_cryIcon_cryIcon_cryIcon_cryIcon_cryIcon_cryIcon_cry
#42
kadedaks teed oma esssssigaIcon_razz
Autoremont tartus
5015578

asukoht
#43
Pane oma hirmus suurest inva kaardiga s8-st ka mõni ilus pilt üles siis juba siia.
Selles mõttes ju kõik hästi, et invaliidsus ei takista autoga sõitmist ega fotoshopi kasutamist.

Ja täpsuse huvides peaks s8 võrdlema MB S-klassiga ja BMW 7 seeriaga
E-klassi aga Audidest a6, BMW 5 seeria
jne
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
#44
Ma rebisingi E-klassi kontekstiväliselt kui mid-sized karpi.

Igatahes i win.
[Pilt: winner2.jpg]
#45
Olgu, eks sai ikka "kino" ka natukene. Ma rebin nüüd selle teema lukku ja sulle bänni, leia endale järjekordne foorum kus kõvatada ja vaimset orgasmi saada.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vene ajalooga 2008 G55 - mingi 2015a kohtukeiss? nostromo 9 6,235 18-09-2019, 12:38 PM
Viimane postitus: nostromo
  Classicar Speyer/Mobile.de (Venemaa) 2009 G55 36.000€ nostromo 10 5,669 12-09-2019, 09:37 AM
Viimane postitus: nostromo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne