Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vargad. Tartus '87a w124 kallal. Paagi luuk ja kinnitus + ukselukud lõhutud.
#1
Icon_evilIcon_evilIcon_evil
Raisad. Keegi on täna öösel mu autost üritanud kütet varastada.
Paagi luuk koos keskluku kinnitusega ära lõhutud. Pagasniku lukk ära lõhutud + üritatud pagassi lahti kangutada.. kriimud ja jäljed värvis.
Juhipoolse ukse lukk segamini lõhutud + juhipoolne ukseklaas.
Tegu toime pandud Tartu maal saadjärve ja vedu tee vahel. Auto jäetud tee äärde, kuna mäest üles sõit üsna raskendatud w124'l. Reedel jätsin, täna hommikul leidsin segamini löödud klaasi ja muud ära lõhutud asjad.
Kohalik konstaabel käis tegi pildid.


edit: tundub, et klaasi saan lammarist.
Nüüd vaja miski doonor vms leida. Paagi luuk ära väänatud ja lukk katki. pagasniku lukk laili ja ukselukk laiali.



Palun paigutada teema õigesse kohta kui vales kohas. Panin siia kiirelt info kirja, et saaks ehk vastuseid ootama hakata. Lähen koristan kilde edasi nüüd Icon_evil
Vasta
#2
mul käidi nõva tänaval tartus lausa tänavavalgustus posti all paagi kallal.eelmine nädal.kätte said ainult paagi korgi.aga kui näin linnavahel kedagi kanistriga jalutamas siis mul pagassis pesapalli kurikasBadgrin
keretööd ja värvimine 56396887
Vasta
#3
Hullud ajad jah. Pühapäeva öösel lausa K.-Nõmmes kesklinnas ridaelamu ees lõhuti uhel autol lukustatud paagikork ja tehti masin bensiinist tühjaks. Senini tundus siinkandis turvaline ag ei enam :-(
Hullud ajad jah. Pühapäeva öösel lausa K.-Nõmmes kesklinnas ridaelamu ees lõhuti uhel autol lukustatud paagikork ja tehti masin bensiinist tühjaks. Senini tundus siinkandis turvaline ag ei enam :-(
Odavalt aga mugavalt - selleks sobib diisel kurbik täiesti.
Vasta
#4
Ma sõitsin paar nädalat tagasi öösel oma 124 ga läbi Tartu,Peetri kiriku juures tuli samasugune vastu ja seljataga kohe kannakas ja sõitsid mul terve linnavahe mõõdukas kauguses sabas.Alles Võru maanteele jõudes jäid maha ja keerasid ringi.Ei osand midagi muud mõelda kui,et taheti vaadata kuhu pargin..Hiljem hea midagi ette võtta,seffe täis oli ka loomulikult too auto.Linn oli absoluutselt vaikne va mõni takso.
Vasta
#5
(13-12-2010, 11:10 PM)sass1070d Kirjutas: Ma sõitsin paar nädalat tagasi öösel oma 124 ga läbi Tartu,Peetri kiriku juures tuli samasugune vastu ja seljataga kohe kannakas ja sõitsid mul terve linnavahe mõõdukas kauguses sabas.Alles Võru maanteele jõudes jäid maha ja keerasid ringi.Ei osand midagi muud mõelda kui,et taheti vaadata kuhu pargin..Hiljem hea midagi ette võtta,seffe täis oli ka loomulikult too auto.Linn oli absoluutselt vaikne va mõni takso.

Ehk oskad jagada infot, et mis värvi. Mul hea siis Tartusse tulles oma kulli pilguga mersud üle vaadata. Mul ju on teatud numbri märk, mis ehk on ahvatlevam...
Vasta
#6
Valge oli.
Vasta
#7
Vahepeal niipalju infot liikunud, et ilmselt on vargad tulnud naabrimehe traktori diisli järele tegelikult. Kanistri jäljed ümber trakatsi, aga paagid olid tühjad. Ja siis möödaminnes on minu auto teeäärest leitud.
Konstaabel väitis, et tol öösel olid mustlased punase passatiga ringi liikunud.
Vasta
#8
No kui mustlased juba passatiga ringi sõitsid siis ju asi täiesti selge. Sest eestlane ja venelane on maaila ausamad inimesed ja ei varasta mitte kunagi mitte kelleltki Badgrin

Sorry, et su mure üle irvitan, aga tuleb meelde kui 1 mustlane paar mammit ära koksas ja sellest räägiti ja räägiti ja räägiti igas kanalis sellest. Aga kui seda oleks teinud eestlane või venelane oleks 1 kord mainitud ja kõik.
Pätte leidub igast rahvusest. Isiklikult ei tunne küll ühtegi mustlast, aga nõme kui teles selline jauramine nende vastu käis. Ja muidugi hästi tore, et meie endi rahvus on üdini aus, kus isegi mitmed riigikogu liikmeid kaposse aru andma oma tegude kohta ei kutsuta Badgrin

Olen ise saanud ka mitme oma auto juhiakna klaasi vahetada ja nii mõnestki autos olevast esemest ilma jäänud, aga huvitav, et pole kunagi isegi nuputanud, mis rahvusest, vanusegrupist või millest iganes pahategija oli. Minu jaoks oli tavaline pätt.

Läks vähe teemast välja, aga ehk kurikael tabatakse ja saab oma karistuse Thumbsup
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#9
(18-12-2010, 05:23 AM)ReinGSM Kirjutas: No kui mustlased juba passatiga ringi sõitsid siis ju asi täiesti selge. Sest eestlane ja venelane on maaila ausamad inimesed ja ei varasta mitte kunagi mitte kelleltki Badgrin

Sorry, et su mure üle irvitan, aga tuleb meelde kui 1 mustlane paar mammit ära koksas ja sellest räägiti ja räägiti ja räägiti igas kanalis sellest. Aga kui seda oleks teinud eestlane või venelane oleks 1 kord mainitud ja kõik.
Pätte leidub igast rahvusest. Isiklikult ei tunne küll ühtegi mustlast, aga nõme kui teles selline jauramine nende vastu käis. Ja muidugi hästi tore, et meie endi rahvus on üdini aus, kus isegi mitmed riigikogu liikmeid kaposse aru andma oma tegude kohta ei kutsuta Badgrin

Olen ise saanud ka mitme oma auto juhiakna klaasi vahetada ja nii mõnestki autos olevast esemest ilma jäänud, aga huvitav, et pole kunagi isegi nuputanud, mis rahvusest, vanusegrupist või millest iganes pahategija oli. Minu jaoks oli tavaline pätt.

Läks vähe teemast välja, aga ehk kurikael tabatakse ja saab oma karistuse Thumbsup

Sorry for ot, aga nõustun 100%

edit:

kütusevarguse pärast ei tasu küll muretseda. Kui Tallinna kolisin, löödi aken sisse, varastati lapseriietega kott ning lõhuti keskkonsool ära mu ce mersul (varastati veel cd paneel ning lõhuti auto lukud ja vargad jätsid vererea akna katki löömisest järgi, sest need vargad olid lihtsalt nii tainad). Ja hiljem varastati kütust ning üritati peegleid varastada- peeglid katki (see kõik toimus kuu aja jooksul). Tartus seisis auto ühe suurima läbubaari ees igal ööl, ning mingil põhjusel keegi ei soovinud seda rüüstada...
Vasta
#10
Mustlased suht kahtlased tüübid ikka, kunagi suvel putitasin õues autot, jäi audi seisma välja tuli mingi mustlasmutt. Oi pojake ega sul mulle eelmise talve kartult pole müüa. Ma vastu ei ole mul midagi. Mutike ikka äkki ikka on midagi. Ma vastu no saa aru et ei ole. Mutt jälle, aga ma maksan väga head hinda. Ise vahtis õuepeal nagu kull ringi. Lõpuks küsis mis ma talveläbi sõin, ma ütlesin et makarooneBig Grin Siis veel küsis kus ma niipalju ilusaid autosi sain, siis ütlesin et mul kiire ja mine minema. Lõpuks läks ikka minema. Oleks pidanud tooma talla ämbritäie mädanenud idudega kartuleid.
Naftapress.
Vasta
#11
w124 paagiluuk olemas aga ülejäänud peab välja selgitama kui on huvi võta ühendust siin või maili teel maximas21@hot.ee
Mul seoses su looga tuli naljakas olukord meelde kuidas naisterahvas ajas pätti tagaBig Grin Murti autosse sisse pandi käima ja sõidu pealt auto omanik naisterahvas tõmbas pätti välja..ma ise sai pätile järgi joosta...aga krdima väledad jalad olidBig Grin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 süüteluku vahetus kraabus 2 150 18-04-2024, 06:21 PM
Viimane postitus: kraabus
  Kuidas eemaldada w124 esiukse aknatõstuki mootorit kui klaas ei liigu? kraabus 2 138 02-04-2024, 07:27 PM
Viimane postitus: kraabus
  W124 "duo valve" (puhub sooja) Manifesto 3 363 22-03-2024, 05:14 PM
Viimane postitus: Manifesto
Photo W124 1989_alu velg v. terasvelg? squirrel9 4 196 29-02-2024, 10:30 AM
Viimane postitus: squirrel9
  w124 om606 käigukast/sidur eenupeenu 3 281 26-02-2024, 02:03 PM
Viimane postitus: eenupeenu
  Mure W124 pööretega spy4 21 7,720 19-03-2023, 11:28 PM
Viimane postitus: v6sa
  w124 karbikatete tüüblid IndrekJ 3 377 22-12-2022, 05:22 PM
Viimane postitus: stihl
  W124 3.0d mootori mure. M1X 4 630 29-11-2022, 09:33 PM
Viimane postitus: M1X
  W211 Facelift udutule kinnitus katki. Arno Ojala 0 426 28-05-2022, 10:39 PM
Viimane postitus: Arno Ojala
  W124 -> W213 (ekraan jne) nostromo 4 715 08-01-2022, 04:44 PM
Viimane postitus: kaupo51



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne