Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Põrandakatete värvimine
#1
Küsin igaks juhuks ka siit, minetea äkki keegi on teinud midagi sarnast. Nimelt sooviks oma G hallid põrandakatted mustaks värvida. Praegu nad on autost väljas ning keemilises puhastuses ja hea oleks nad seal samas kohe ka värvida kuid millega ja kuidas, äkki on soovitusi kellelgi?

Raimo
W463 ja W212
Vasta
#2
Kuksilt kangapoest peaks veel riidevärvi saada olema.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Mina ostsin eelmine aasta musta tekstiili värvi Järvevanalt ehitus poest, mis on seal yle raudtee. Aerosool värviga oli tegu. ja riietelt pesus maha ei tulnud igastahes.
Vasta
#4
(05-12-2010, 10:19 AM)laskarpoiss Kirjutas: Mina ostsin eelmine aasta musta tekstiili värvi Järvevanalt ehitus poest, mis on seal yle raudtee. Aerosool värviga oli tegu. ja riietelt pesus maha ei tulnud igastahes.
Tänud, aerosool oleks küll mugav
W463 ja W212
Vasta
#5
(05-12-2010, 10:19 AM)laskarpoiss Kirjutas: Mina ostsin eelmine aasta musta tekstiili värvi Järvevanalt ehitus poest, mis on seal yle raudtee. Aerosool värviga oli tegu. ja riietelt pesus maha ei tulnud igastahes.
Millisest poest, kas Krauta või Järve keskusest Key ehituskaubad?
Ja mis nimeline see värv oli, äkki mäletad?

Raimo
W463 ja W212
Vasta
#6
(06-12-2010, 01:43 PM)karuanton Kirjutas:
(05-12-2010, 10:19 AM)laskarpoiss Kirjutas: Mina ostsin eelmine aasta musta tekstiili värvi Järvevanalt ehitus poest, mis on seal yle raudtee. Aerosool värviga oli tegu. ja riietelt pesus maha ei tulnud igastahes.
Millisest poest, kas Krauta või Järve keskusest Key ehituskaubad?
Ja mis nimeline see värv oli, äkki mäletad?

Raimo

Ei se pood seal, kui sõidad mööda järvevana teed ylemiste poole, siis teed enne ylemistet seal tagasipöörde ja siis natuke tagasi sõites keerad paremale yle raudtee ja siis uuesti paremale ja seal lõpus on suur ehituspood, nime ei mäleta ja pole tallinna inimene kahjuks, nii et juhatamine äkki keeruline. Nime värvil ei mäleta, kuid kysisin sealt osakonnast kus on värvid yhelt saalitöötajalt ja pakkus mulle kohe seda, saja krooni ringis oli purgi hind kui õieti mäletan, olen hetkel helsingis, kuid 23 tulen koju, siis võin vaadata, mis värv oli, mul tilk alles vist veel garaasis kusagil.
Vasta
#7
(06-12-2010, 08:56 PM)laskarpoiss Kirjutas:
(06-12-2010, 01:43 PM)karuanton Kirjutas:
(05-12-2010, 10:19 AM)laskarpoiss Kirjutas: Mina ostsin eelmine aasta musta tekstiili värvi Järvevanalt ehitus poest, mis on seal yle raudtee. Aerosool värviga oli tegu. ja riietelt pesus maha ei tulnud igastahes.
Millisest poest, kas Krauta või Järve keskusest Key ehituskaubad?
Ja mis nimeline see värv oli, äkki mäletad?

Raimo

Ei se pood seal, kui sõidad mööda järvevana teed ylemiste poole, siis teed enne ylemistet seal tagasipöörde ja siis natuke tagasi sõites keerad paremale yle raudtee ja siis uuesti paremale ja seal lõpus on suur ehituspood, nime ei mäleta ja pole tallinna inimene kahjuks, nii et juhatamine äkki keeruline. Nime värvil ei mäleta, kuid kysisin sealt osakonnast kus on värvid yhelt saalitöötajalt ja pakkus mulle kohe seda, saja krooni ringis oli purgi hind kui õieti mäletan, olen hetkel helsingis, kuid 23 tulen koju, siis võin vaadata, mis värv oli, mul tilk alles vist veel garaasis kusagil.
Espak http://www.espak.ee/
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#8
Vaata jah mis värv see oli kuna espakist küsisin, nemad aga ei tea tekstiili värvidest midagi.
W463 ja W212
Vasta
#9
Mhmm, mustad põrandakatted on ju vabamüügis ?
Vasta
#10
(07-12-2010, 12:21 PM)h2x0r Kirjutas: Mhmm, mustad põrandakatted on ju vabamüügis ?
Ma tahan originaalkatted mustaks värvida
W463 ja W212
Vasta
#11
(07-12-2010, 12:16 AM)karuanton Kirjutas: Vaata jah mis värv see oli kuna espakist küsisin, nemad aga ei tea tekstiili värvidest midagi.

Vaatan jõulude ajal siis järgi ja annan teada.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 värvimine maxatsea 0 695 30-04-2022, 11:13 AM
Viimane postitus: maxatsea
  Auto värvimine laiguliseks, kas on lubatud? Laur 7 8,747 26-03-2009, 06:24 PM
Viimane postitus: kaspar
  valuvelgede värvimine kpokyc 3 3,097 22-03-2007, 01:10 PM
Viimane postitus: rauntz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne