Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ei saa akut autost kätte
#1
Aku surnud, vaja vahetada. Võtaks kaenlasse ja jalutaks poodi, aga.... ma ei saa akut kätte. Keerasin aku juhtmed lahti, aga akut sealt kastikesest välja ei suuda võtta. Kas on mingi nipp, kuidas seda kätte saada? Jube kiire selle asjaga.
Vasta
#2
Üldiselt on akud fikseeritud oma pesa põhja külge ühe poldi ja vastava seibiga, kinnitus peaks olema all pikemas servas.
Vasta
#3
Akud kinnituvad enamasti alt servast L-kujulise klambri ja poldi/mutriga. Kae sinna kasti põhja aku serva ligi ja otsi midagi kuuekandilist, eeldatavasti 10 mm padruniga keeratavat.Icon_cool

EDIT: Kaugenurgamehed jõudsid ette...
Vasta
#4
Asja valges uurides ja teie abiga tuvastasin, et seal mingi valge sang, mis vist uleb mutritest lahti keerata ja siis on aku käes. Paraku mees koos nende padrunitega teises linnas nii, et tuleb ikka ta ära oodata Sad ja ma olen seni autota.
Vasta
#5
Avalda oma asukoht (OK, auto oma) ja vast mõni abivalmis lugeja keerab möödaminnes need mutikad lahti... Mine tea, millal mees oma riistad koju toob.
Vasta
#6
Tänan pakkumast, aga mees toob riistad homme hommikul Smile Täna pole enam selle akuga midagi teha. Muidu ise olen Tartus koos auto ja õnnetu akuga Smile Otsustasin, et homme last aeda ei vii ja mees tegelegu temaga kui õigel ajal ei suuda normaalset akut muretseda.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne