Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz Rekordüritus August 2011
#61
[quote='ZeroVF' pid='154811' dateline='1305411584']
Indrek, mis on Membership No reg. lehes?
[quote]

Vaata kaardilt, algab EST...
Vasta
#62
Mmmm see on vist siiski Club Card ID, nagu siin
http://www.mercedes-benz-clubs.com/Anmel.../73/de/001

Membership No. on vist midagi teine. Kas see on teine, va"iksem number kardil...?
560 SEL
Vasta
#63
(15-05-2011, 01:19 AM)ZeroVF Kirjutas: Indrek, mis on Membership No reg. lehes?
Tsitaat:"Mina lisasin enda autole 3 inimest - see oli küsitud, kes plaanivad koopereeruda, siis võite vast sama teha"
"Aga usun, et neid huvitab pigem sõiduk ja inimeste arv mitte niivõrd osalejate nimi, aga see tuleb ka ainult kasuks ma usun."
See tähendab klubiliiged, eks ju? Kui minuga lähevad lihtsalt minu sõprad, see ei loe?

Seal küsivad kahte asja. Klubi liikmekaardi numbrit ja liikme numbrit. Üks on klubi kaardi peal kirjas, teise saan mina anda.

Aga praeguse seisuga sain aru, et mitteliikmed saavad registreeruma hakata alles juunist alates. Uurin Sakslaste käest mõnda asja veel üle.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#64
Regasin end ka ära.
Samal lehel ka hotelli broneerimis link mis aga ei anna ühtegi tulemust hoolimata sellest millise koguse inimesi sinna lisad.
Kurjajuur
Vasta
#65
Tsitaat:Üks on klubi kaardi peal kirjas, teise saan mina anda.
Eks annaksid mulle minu oma? Smirk

Tsitaat:Uurin Sakslaste käest mõnda asja veel üle.

Ma vaatasin programmi, ja ei saanud selle päris aru: kirjutatud, et on paar mingi autode näitust, mingid muusika esitlused aga kõik ülejaanud - individuaalsete ekskursioonide kirjeldus. (krt, kallid, mingi linna vaatamine umbes 70-100 eur Smile ) Kus on event ise? Icon_lol

Tsitaat:Aga praeguse seisuga sain aru, et mitteliikmed saavad registreeruma hakata alles juunist alates.
Aha. On ikka huvitav, isegi kui minuga tulevad mitte-liikmed, milleks nenda arv vaja on, kõik üritused (nagu linna ringi vaatamine, muuseumide külastamine jne), majutus jne on individuaalselt makstav, nagu ma sain aru.

kurjajuur, Ikka näitab umbes 20 varianti. Teed vist midagi valesti.
560 SEL
Vasta
#66
Kes soovib seda numbrit saada, siis privaatsõnum mulle oma nimega, nii mul lihtsam otsida - ei pea hakkama andmebaasi lappama ja kasutajanimest liikme nime otsima.

Need tasulised asjad on vast lisad, kui keegi soovib, üritus ise toimub ikka lennuväljal vast. Hotellid on seal jah ette antud, aga keegi ei keela ka lähedal asuvat muud otsida. Nagu aru sain, siis autod jäävad platsile ja neid kohale sõiduks kasutada ei saa.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#67
Tsitaat:Need tasulised asjad on vast lisad, kui keegi soovib, üritus ise toimub ikka lennuväljal vast.

Olgu, vaatame ule:

"Programme information"
Exhibitions ->: hangar 4, hangar 5 + kirjeldused
On stage ->:27: official opening, program information, varied stage program, party
28: varied stage program
Fringe events ->:26, 27, 28 - tours, museums.

See viimane on tasuline ja pead tuurid ise broneerima. huvitav, miks siis see on kirjeldatud nagu u"rituse osa... Ma ise la"heksin tehnoloogia muuseiumisse Eusa_dance
560 SEL
Vasta
#68
Kas on juba teada raudpolt minejad ? Kas igaüks triivib ise või on plaan kopereeruda? Väiksed võimalused oma autoga minekuks on tekkinud ja huvi on ka, aga päris omapäi ei riskiks SEC-iga seda teed ette võtta.
Kuigi auto viimaste aastate parimas korras.
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#69
Mina ja Joonas oleme registreerunud ja plaan enne ka stuttgartist läbi käia.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#70
Registreeritud juba mitmed nädalad tagasi.
Eusa_danceEusa_danceEusa_dance
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#71
Registreerisin, tellisin piletid praamile.
Tsitaat:ja plaan enne ka stuttgartist läbi käia.
Tahan ka seal ka"ima, vaatan, kui rahaga la"heb Smile
560 SEL
Vasta
#72
Registreeritud ja minek sec-iga.
Marsruut veel kooskõlastamisel, aga ilmselt praamid Tln-Stock ja Malmö-Travemünde.
Vasta
#73
Kahjuks, pean nüüd osalemisest loobuma Sad Planeerisin kõik algusest, mitu kuud, tellisin juba kõik ja nüüd... Kutsun ära mõned reserveerimised. Lähen Saksamaale sel ajal ikka, aga lennukiga.
560 SEL
Vasta
#74
Kus kodumaalt minejad ööbida kavatsevad, vaatasin ürituse ametlikul lehel on väljas hotelli bookimise sektsioon. Kas kohapeal ka telkimise teema või mitte?
Vasta
#75
Teeks siis vahekokkuvõtte..

Indrek, Joonas, Secman, Kurjajuur, Janek126....

Isiklikult plaanis teha mõlemad otsad mööda maad.
Mingi 2-3päeva enne minema ja täiesti "lampi".
Olen arvamusel, et igasugused ette planeeritud reisid pole minu jaoks Icon_redface
Lihtsalt sõitu, küll juba tee peal selgub kuhu hotelli/telki magama saab.

Kes sama meelega, võib punti tulla.
Ise minemas koos tütrega(11a.), s.t. tagaistmele mahub ka max 1 inimene(kindlasti autojuhilubadega).

Edud.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#76
Kunagi oli oli selline MTÜ nagu Eesti Autoklubi kes pakkus Euroopas reisimiseks kindlustust Assistance Exclusive. Kas keegi teab kes seda praegu müüb, EAK kodulehel seisab et alates 2008 juulist on nende tegevus peatatud.
Tahaks auto võimalike rikete vastu ära kindlustada, et ei peaks seda rikke korral kuskile Poola või Saksa puu alla jätma...
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#77
(22-11-2010, 01:33 PM)indrek Kirjutas: Tere klubilised ja huvilised.

Meieni saabus info, et tulevase aasta Augustis täitub Mercedes-Benz il 125 aastat ja selle puhul plaanitakse korraldada rekordüritus - suurim Mercedes-Benz i omanikke kokkutulek.

See saab olema Augusti lõpus esialgsete andmete järgi ja asukohaks Saksamaa ja mingi Berliini lennuväli.

Igatahes minul suur soov sinna minna ja ei puudu sellest, kui just midagi väga karmi ette ei tule.

Et siis aega ja raha planeerima. Detailne info kunagi hiljem.

Väike täpsustus: see üritus toimub ikka KÄESOLEVA AASTA augustis, mitte järgmisel aastal (http://tempelhof.mercedes-benz-classic.c...ex_en.html).

Mercedese 125 sünnipäeva puhul oli Stuttgardis Mercedes-Benzi muuseumi juures selle aasta maikuus paraad. Pealtvaatajaid oli väga palju. Arvatavasti on ka Berliini Tempelhofi lennujaama üritusel augustis palju rahvast.
Riho-Peeter Simson
harrastusautoajaloolane
Vasta
#78
(01-08-2011, 10:33 AM)Riho-Peeter S. Kirjutas: Väike täpsustus: see üritus toimub ikka KÄESOLEVA AASTA augustis, mitte järgmisel aastal (http://tempelhof.mercedes-benz-classic.c...ex_en.html).

Mercedese 125 sünnipäeva puhul oli Stuttgardis Mercedes-Benzi muuseumi juures selle aasta maikuus paraad. Pealtvaatajaid oli väga palju. Arvatavasti on ka Berliini Tempelhofi lennujaama üritusel augustis palju rahvast.

See teema sai alguse eelmisel aastal, seega on asi ikka kontrolli all Smile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#79
Jõudsin nüüd lõpuks sinnamaale, et Berliini mikek, kuid lehel http://tempelhof.mercedes-benz-classic.c...ex_en.html puudub regamise koht, kas üritus juba lukus ja olen rongist maas ? Crybaby
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#80
(01-08-2011, 10:59 AM)secman Kirjutas: Jõudsin nüüd lõpuks sinnamaale, et Berliini mikek, kuid lehel http://tempelhof.mercedes-benz-classic.c...ex_en.html puudub regamise koht, kas üritus juba lukus ja olen rongist maas ? Crybaby

Krt tundub nii jah Sad
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz Classic @ Market 2023 27.08 MBKlubi 0 161 07-08-2023, 07:24 AM
Viimane postitus: MBKlubi
  Mercedes-Benz classic & market indrek 1 1,163 11-09-2022, 04:01 PM
Viimane postitus: JK-E55
  Luxury of Mercedes-Benz Coupes 2018 (LV) Mike22 1 3,781 18-09-2018, 07:37 PM
Viimane postitus: janek126
  SCHÖNE STERNE 2018 Hattingen 25-26 august MB kokkutulek Mike22 3 4,225 31-08-2018, 05:11 PM
Viimane postitus: hents99
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,431 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  Klassikaliste Mercedes-Benz sõidukite näitusmüük 16.06 indrek 2 4,003 24-04-2018, 09:19 PM
Viimane postitus: indrek
  Mercedes-Benz X klass proovipäevad Silberautos indrek 4 4,779 03-12-2017, 01:28 PM
Viimane postitus: Oliver.L
  Luxury of Mercedes-Benz coupes 2016 (10. Sept) indrek 15 13,509 03-09-2016, 08:04 PM
Viimane postitus: janek126
  MB Klubi suvepäevad 15-16 august 2015 indrek 36 36,395 30-08-2015, 08:11 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Märge kalendrisse 15-16 August Suvekad indrek 3 5,868 26-06-2015, 11:54 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne