Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz Rekordüritus August 2011
#41
(13-02-2011, 08:46 PM)Laur Kirjutas: Tahaksin minna seda kaudu. Pole ilmselt kõige odavam, ega kiireim tee, kuid minu jaoks huvitav, pole kordagi Skandinaavia selles servas käinud.

Kaart

Täitsa huvitav- oleks ka vist sellise marsuudivalikuga "käsi".
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#42
Tln-Brln üle Taani väinade tuli samasse suurusjärku, mis on võrreldav Poolaga mööda maismaad.
Kahe silla tasu oli ca 100 EUR + kütus. Mina eelistaks laeva suunal Malmö(Rootsi alumine tipp)-Travelmünde (Põhimõttelsielt Lübeck). Sõidab 8 tundi ja saab võtta öise laeva. Autopakett oli 100 EUR (auto + 4-ne kajut), mis teeb selle väga mõistlikuks, see on silla maks + kokkuhoitud kütus + öö voodis valge inimenese moodi.
Minu soovitus oleks ka Tln-Stock laev 18:00-10:00, sealt sõita Stock-Malmö (120km/h, 600km) ca 6 h. Malmöst hilisõhtune laev (23:00), öö laevas, ja varahommikul oled Travelmündes, kust on Berliini mööda kiirteed 300km. See ei ole odav variant, aga kõige inimlikum kindlasti.
Taani väina puhul tekib jälle pikk jutti sõit ja kui tahta värskelt kohale jõuda, eeldab magamist kuskil.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#43
Travelmünde on siiski Travemünde: http://en.wikipedia.org/wiki/Travem%C3%BCnde
Vasta
#44
Tsitaat:Tln-Brln üle Taani väinade tuli samasse suurusjärku, mis on võrreldav Poolaga mööda maismaad.
Kahe silla tasu oli ca 100 EUR + kütus. Mina eelistaks laeva suunal Malmö(Rootsi alumine tipp)-Travelmünde (Põhimõttelsielt Lübeck). Sõidab 8 tundi ja saab võtta öise laeva. Autopakett oli 100 EUR (auto + 4-ne kajut), mis teeb selle väga mõistlikuks, see on silla maks + kokkuhoitud kütus + öö voodis valge inimenese moodi.
Minu soovitus oleks ka Tln-Stock laev 18:00-10:00, sealt sõita Stock-Malmö (120km/h, 600km) ca 6 h. Malmöst hilisõhtune laev (23:00), öö laevas, ja varahommikul oled Travelmündes, kust on Berliini mööda kiirteed 300km. See ei ole odav variant, aga kõige inimlikum kindlasti.
Taani väina puhul tekib jälle pikk jutti sõit ja kui tahta värskelt kohale jõuda, eeldab magamist kuskil.
Huvitav. Kas teise praami hind on ka sarnane, 100 EUR?
Teed Rootsis on maksuvabad?
Travemunde-Berlin vist ei ole?

Tln-Stock on 157 EUR sel aastal.

Mina lihtsalt ei so~inud kuhugi elus, tahaksin koik kuulud ette planeerida Icon_redface
560 SEL
Vasta
#45
(14-02-2011, 12:40 AM)ZeroVF Kirjutas: Tln-Stock on 157 EUR sel aastal.

Mina lihtsalt ei so~inud kuhugi elus, tahaksin koik kuulud ette planeerida Icon_redface

Kui öösel laevas Disckole ei taha minna siis võib sõita Paldiskist ka BSL´iga, hind 95.-
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#46
(14-02-2011, 12:40 AM)ZeroVF Kirjutas: Huvitav. Kas teise praami hind on ka sarnane, 100 EUR?
Teed Rootsis on maksuvabad?
Travemunde-Berlin vist ei ole?

Tln-Stock on 157 EUR sel aastal.

Tln-Stock praam ongi üks megakallis asjandus Smile
Kindlasti uuriga Paldiski laevu.
Tln-Stock auto + A kajut üks ots oli minul 3000 kr ringi nädala sees.
Nii Rootsi kui Saksa kiirteedel ei ole teemaksu.
Sõiduauto saab makse maksta ainult läbi Poola sõites A2 peal.
Ja seegi on 3x6EUR, ehk ei midagi tapvat.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#47
Pingalt erinevaid mõttekäike järgides tekkis omal idee teekond hoopis vastupidises suunas läbida s.t Poola kaudu ööbimisega Saksamaale ja sealt edasi Taani/Norra/Soome kaudu tagasi. Vaatame mis odavamad taksid ja milliste marsruutide kaudu välja tulevad.
Odavalt aga mugavalt - selleks sobib diisel kurbik täiesti.
Vasta
#48
Täpne kuupäev on tänapäevani teadmata?
Tsitaat:From mid August 2011, Mercedes-Benz will be inviting the public to play

an active part in the birthday celebrations in Stuttgart. The kick-off event on
10 August 2011 will be a football international in the converted Mercedes-Benz Arena in Stuttgart between the German men’s team and a Brazilian select eleven, for which Mercedes-Benz will appear as “sponsors of the day”. On subsequent days at central locations throughout Stuttgart, Mercedes-Benz will be offering multimedia performances, vehicle exhibitions and insights into the future of the automobile for young and old. In Berlin in late summer, Mercedes-Benz and the official international Mercedes-Benz Clubs will also be organising the largest Mercedes-Benz meeting ever staged.

http://www.125-years-of-automobiles.com/en/news

mbclassic/lounge'is on ainult see info.
560 SEL
Vasta
#49
Algselt välja öeldud kuupäev jäi kehtima. Täpsematinfot hetkel veel pole.

(14-03-2011, 02:32 AM)ZeroVF Kirjutas: Täpne kuupäev on tänapäevani teadmata?
Tsitaat:From mid August 2011, Mercedes-Benz will be inviting the public to play

an active part in the birthday celebrations in Stuttgart. The kick-off event on
10 August 2011 will be a football international in the converted Mercedes-Benz Arena in Stuttgart between the German men’s team and a Brazilian select eleven, for which Mercedes-Benz will appear as “sponsors of the day”. On subsequent days at central locations throughout Stuttgart, Mercedes-Benz will be offering multimedia performances, vehicle exhibitions and insights into the future of the automobile for young and old. In Berlin in late summer, Mercedes-Benz and the official international Mercedes-Benz Clubs will also be organising the largest Mercedes-Benz meeting ever staged.

http://www.125-years-of-automobiles.com/en/news

mbclassic/lounge'is on ainult see info.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#50
Teeks mingi vahekokkuvõtte vahepealDoubt
Kuna mul oleks kindel plaan minna, aga sel ajal nn. tipp-hooaeg, siis üksi ei viitsiks ka sõita... Icon_redface
Palju siis oleks imimesi/autosid minemas?

Edud.
Janek.

Edit: Eks mõne klubilise võin ka oma autusse mahutadaBig Grin
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#51
Mina raudselt minemas, aga tahan siiski veel oodata infot täpsemat selle ürituse kohta, sakslased aeglased.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#52
Tehke mis tahate aga minagi panen oma vana W126 proovile ja teen talle kasvõi viimase elusõidu sinna... Kuigi hetkel lahtine mis kaudu jne aga igatahes pere peale ja eelplaneering varakult valmis.
Just in case pean vaid kindlustama omale igasuguse puksiirteenuse kui 3x üle õla sülitamine abiks pole.
Vasta
#53
Jubedalt oleks vaja teada juba kindlalt neid kuupäevi.
Kuna omal plaanis sinna saabuda läbi Itaalia ja lahkuda läbi Rootsi siis vaja ka vastavad ettevalmistused käsile võtta.
Kurjajuur
Vasta
#54
Kuupäevad on samad, mis välja öeldud.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#55
Lugesin taas kõik postid läbi aga mida pole on kuupäevad. On vaid august 2011.
Kurjajuur
Vasta
#56
"Mercedes-Benz & Friends celebrates '125 Years of the Automobile'

From 26th to 28th August 2011 (to be confirmed soon) Mercedes-Benz Classic
will organize an international mega event in cooperation with the official
Mercedes-Benz brand clubs to celebrate the 125 years automobile jubilee."

Need kuupäevad olid kolmandas/neljandas postituses, eeldatavasti ka nendel kuupäevadel asi toimub. Indrek?
Vasta
#57
(22-11-2010, 02:15 PM)indrek Kirjutas: From 26th to 28th August 2011 (to be confirmed soon)

Kuupäevad täitsa olemas ju.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#58
Kui midagi ikka kaldtekstis kirjutatud siis ei pane täheleIcon_eek Siiski on 26-28 ju kolm päeva.
Kurjajuur
Vasta
#59
Tere taas

Olukord nüüd sealmaal, et peab hakkama registreerima üritusele osalemist. Mina tegin selle ära, selle jaoks ka koduleht olemas.

http://tempelhof.mercedes-benz-classic.c...ex_en.html

All paremal on koht, kus saad registreeruda.

Seal küsitakse andmeid igasugusied ja soovitan kõikidel, kes selle täidavad ikka mõelda, kas saavad osaleda või mitte.

Kes ei tea enda liikmekaardi numbrit, siis saab selle minu käest, auto andmed saab http://www.mercefreaken.com/

Neid huvitab just pikkus, laius, kõrgus ja mark.

Kui need täidetud, siis kinnitate oma registreerimise ja soovitan kindlasti mailiaadressina kasutada sellist, mida te igapäevaselt kasutate.

Mina lisasin enda autole 3 inimest - see oli küsitud, kes plaanivad koopereeruda, siis võite vast sama teha, või siis igaüks ise regada, aga panna siis auto number sama, mille sõber pani, kui koos sama sõidukiga lähete.

Aga usun, et neid huvitab pigem sõiduk ja inimeste arv mitte niivõrd osalejate nimi, aga see tuleb ka ainult kasuks ma usun.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#60
Indrek, mis on Membership No reg. lehes?
Tsitaat:"Mina lisasin enda autole 3 inimest - see oli küsitud, kes plaanivad koopereeruda, siis võite vast sama teha"
"Aga usun, et neid huvitab pigem sõiduk ja inimeste arv mitte niivõrd osalejate nimi, aga see tuleb ka ainult kasuks ma usun."
See tähendab klubiliiged, eks ju? Kui minuga lähevad lihtsalt minu sõprad, see ei loe?
560 SEL
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz Classic @ Market 2023 27.08 MBKlubi 0 162 07-08-2023, 07:24 AM
Viimane postitus: MBKlubi
  Mercedes-Benz classic & market indrek 1 1,163 11-09-2022, 04:01 PM
Viimane postitus: JK-E55
  Luxury of Mercedes-Benz Coupes 2018 (LV) Mike22 1 3,781 18-09-2018, 07:37 PM
Viimane postitus: janek126
  SCHÖNE STERNE 2018 Hattingen 25-26 august MB kokkutulek Mike22 3 4,226 31-08-2018, 05:11 PM
Viimane postitus: hents99
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,445 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  Klassikaliste Mercedes-Benz sõidukite näitusmüük 16.06 indrek 2 4,003 24-04-2018, 09:19 PM
Viimane postitus: indrek
  Mercedes-Benz X klass proovipäevad Silberautos indrek 4 4,780 03-12-2017, 01:28 PM
Viimane postitus: Oliver.L
  Luxury of Mercedes-Benz coupes 2016 (10. Sept) indrek 15 13,516 03-09-2016, 08:04 PM
Viimane postitus: janek126
  MB Klubi suvepäevad 15-16 august 2015 indrek 36 36,395 30-08-2015, 08:11 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Märge kalendrisse 15-16 August Suvekad indrek 3 5,868 26-06-2015, 11:54 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne