Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halogeenpirnid
#1
Milliseid halogeenpirne kasutate oma autol. Plaanin MB 300ce´le uusi halogeene osta aga valik suht suur ja pirnid kallid. Tore oleks kuulda soovitusi.
Vasta
#2
Osram Night Braker.

Kasutan ja kasutan ka edasi, mulle meeldivad.

Hind ca 130 eeku, + versioon (kestab kauem) ca 160 eeku.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
H7 ja H1 suva millesed osatad, nagunii tuleb paarkorda aastas vahetada. Ei kesta enam 5a ja kauem nagu H4 varem pidasid.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#4
Eredam ja parem valgus = peenem niit = vähem kestab.

See paratamatu, kuigi läbipõlemine sõltub palju ka autost mingi imelikulu kombel. Kas siis voolutugevus, kõikumine või miskit
mõjutab. Eelmainitud pirnid pole ka igikestvad, kuid valgustavad hästi ja korra paari kuu jooksul olen nõus vahetama kui vaja.
Seda + versiooni pole proovinud veel, et kas kestavad siis kauem.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Pinge mõjutab ikka, mida kõrgem, seda kiiremini läbi põleb. Kõrgema pingega võidad valguses, kuid kaotad kestvuses.

Ma panin kaugetesse Philipsi X-treme Power'id ja võib täitsa rahule jääda. Eelimised olid ilmselt tehasest sees ka. Smile
Vasta
#6
Ei hakanud uut teemat tegema.
Et mis tähistega tuled sobivad clk-le 99a.lähi/kaug/park...Ilmad pimedad juba ja need originaalid(kollakad) ei näita enam suurt.Mõte oleks ka vähe valgemad panna,halogeen,xenonid,või ledid vms....Sobiks mingid odavama poolsed ja mingitel pidi kompuuter vea teadet andma,selliseid ei tahaks
Ise ei jaga sellest eriti.
Vasta
#7
Tänan.
Seega lähevad Osram Night Braker + halogeenid ja kui need läbipõlevad siis ostan Philipsi X-treme Power'id.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne