Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz C32 AMG W203
#21
Tervist

Üks küsimus veel sulle: Kui suurel määral on auto veermikus klobinat kuulda tallinna tänavatel sõites? Kas on täiesti vaikne või on mingi hääl sees, mis sind algselt häiris?
Vasta
#22
Jozz Kirjutas:Tervist

Üks küsimus veel sulle: Kui suurel määral on auto veermikus klobinat kuulda tallinna tänavatel sõites? Kas on täiesti vaikne või on mingi hääl sees, mis sind algselt häiris?

Midagi kõrvakriipivat pole küll kuulda, mis mõnele veale viitaks... Üllatavalt tasane on arvestades vedrustuse jäika seadet.
perpetum mobile
Vasta
#23
Väga huvitav masin Wink

Kasko on Sul sama kallis kui üks aasta uuemal E500'l.

Ei.... väga viis masin (y)
Vasta
#24
Kasko jah siuke nagu ta on, ple midagi teha... Muuseas on nüüd läbitud 35k km järel vahetatud ülemised õõtsad, alumised lähevad järgmine kuu töösse koos ühe tagasilla silikoonpuksi ja piduriklotsidega. Midagi need tänavad ikka võtavad, kuid ei saa öelda, et väga ülemäära palju.
perpetum mobile
Vasta
#25
to rauntz
kuule kas proovisid C30AMG-t kui jah siis arvamused siia palun?
tahan tulevikus endale seda autod soetada kuid ei proovinud sellega sõita ja Tallinnas müügil vist see ainlt E-autolini platsil ja nad ei andnud proovisõidu teha
Vasta
#26
Kas C32 ja teistel 203 pillidel on esiõõtsad samad või mitte?
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#27
Jap samad.
Vasta
#28
Siis on eestis õõtsasid suht "hea" hinnaga võimalik osta. Silberis oli vist 2*2,7+2*3,5 kui ma õigesti mäletan.

Edit: e-bayst sai mingi 3,5 kiloga kogu komplekti. Muidugi mis kvaliteet neil ka on seda ei tea.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#29
R129 Kirjutas:Siis on eestis õõtsasid suht "hea" hinnaga võimalik osta. Silberis oli vist 2*2,7+2*3,5 kui ma õigesti mäletan.

Edit: e-bayst sai mingi 3,5 kiloga kogu komplekti. Muidugi mis kvaliteet neil ka on seda ei tea.


Aafrikas ei maksa banaan ka midagi. Tellime sealt?
Saadavus ( loe alati kohapeal olemas) tarneaeg ja krt teab kelle toodang need maksavad ka midagi.
Originaal varuosal on olenemata paigaldajast, läbisõidust 2 aastat garantiid st ka töö eest maksab tehas, kui peaks garantii ajal osa läbi olema.
Aitab OT
Vasta
#30
Mul pakkumine olemas, esimesed alumised õõtsad olid vist 3500.-
Ei tea, kas on hea hind?
perpetum mobile
Vasta
#31
eDiCk Kirjutas:to rauntz
kuule kas proovisid C30AMG-t kui jah siis arvamused siia palun?
tahan tulevikus endale seda autod soetada kuid ei proovinud sellega sõita ja Tallinnas müügil vist see ainlt E-autolini platsil ja nad ei andnud proovisõidu teha

C30 amg on diisel, eks? Kui ei andnud proovida, siis jõudu neile. Ise pole proovinud sõita, see hetk ei olnud lihtsalt ühtegi müügis... Usun, et vedrustus ja muu on üsna sarnane 32-le.
perpetum mobile
Vasta
#32
Noh, lisame ka värskemat inffi minu (31) ja 32-e tegemistest.

Alustagem siis sellest, et aasta ja mõned kuud tagasi tekkis lollakas idee minna ilmapeale laiali päikest ja head elu otsima. Noh, 19.08.2009 sai siis maandutud Suures Britannias, mis päikesega küll väga ei hellita aga igasugu ugrimugrilastele siiski ühtteist pakub, kui ise mees oled Smile. Ok, see selleks. Noh, igatahes kaaludes erinevaid variante ja võimalusi, otsustasime auto esialgu eestisse jätta, hullud sõidavad ju teisel pool teed. Nii see aeg lendas ja masin seisis kodumaal garaažis kokku pea aasta, enne kui teist jälle nägin, olles vahepeal usalduse peale ühe nüüdseks endise sõbra käes kasutada u 3 kuud. Mis aga juhtus, oli see see, et nagu te kunagi oma naist oma "sõbrale" ei laenaks, ärge tehke seda ka autoga. Ma mõtlen seda tõsiselt...
Lühidalt oli diil selline, et kuna temal parasjagu autot ei olnud ja minul üks nigu üle oli, jõudsime kokkuleppele, et mis see masin ikka niisama seisab, sõitku siis temaga aga hoidku nagu oma autot ja kuna tegemist liisingumasinaga, siis iseenesest mõistetavana tasub ka kasutatud aja eest liisingumaksed. Noh, nii ilus on elu tõenäoliselt ainult tänapäevases muinasjutus vast, mis siis, et 13 aastat sõbrad. See ei loe alati.
Ok, olles täpselt 0.- liisingule kandnud, pea 3 kuud sõitnud ja mulle korraliku liisingu+viiviste nõude jätnud (ilma, et ma ise midagi erilist kahtlustadagi oskasin), tagastas siis sõbrake asja välja tulles ja minu tungival nõudmisel masina mu isale, kes ta siis kenasti garaaži konserveeris paremaid aegu ootama. See oli siis eelmise aasta novembri lõpul. Vahepeal jooksis jälle hulga vett merre kuni selle aasta augustini, kui tekkis plaan kodumaa külastus ühildada autoreisiga läbi euroopa UK-sse. Auto ju omast käest võtta väikse pere reisimasinaks pea ideaalne, eriti kui saksa kiirteid silmas pidada. OK, kodo jõudes selgus, et päris kohe ikka sõitu minna ei saa... Siinkohal pean jutu korra pooleli jätma, kuna pean andmeid täpsustama, mis ette tuli võtta...
perpetum mobile
Vasta
#33
Mul tuleb selline nõutu tunne peale sellist asja lugedes.

Mu tutvusringkonnas oli selline pull et ca 100k'se laenu käendaja läks armeesse, laenuvõtja sel ajal (11 kuud) mitte sentigi pangale ei tasunud. Tagasi tsiviili tulles oli üllatus missugune, nüüd jääb tüübile miinimum kätte ja naudib elu. Ma ei ole küll mingi kohtumõistja aga oleks mulle nii tehtud oleks vana sahtel tühi.
Vasta
#34
Mees ei tohi kunagi välja laenata naist, hobust ja ratsapiitsa, järjekordne näide.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#35
(09-10-2010, 02:05 PM)Karl Kirjutas: Mees ei tohi kunagi välja laenata naist, hobust ja ratsapiitsa, järjekordne näide.

Ha, vaatamata elusolekule tuleb tõdeda, et vanuritel on õigus. Jätkan oma juttu niipea, kui kõik andmed koos on Wink
Seniks aga muusikat Smile
perpetum mobile
Vasta
#36
(09-10-2010, 11:13 AM)voodoo Kirjutas: Mul tuleb selline nõutu tunne peale sellist asja lugedes.

Mu tutvusringkonnas oli selline pull et ca 100k'se laenu käendaja läks armeesse, laenuvõtja sel ajal (11 kuud) mitte sentigi pangale ei tasunud. Tagasi tsiviili tulles oli üllatus missugune, nüüd jääb tüübile miinimum kätte ja naudib elu. Ma ei ole küll mingi kohtumõistja aga oleks mulle nii tehtud oleks vana sahtel tühi.

Wink
Jätkame.

Ok, tagasi kallil kodumaal ja autoga tutvudes siis avanesid toredad üllatused...
Esmalt masinat kaugelt vaatates tundus nagu ennist aga lähemal kaemisel sai täheldatud mitu uut mõlki-kriimu-täket jne... ok, kritiseerijad, mis liigub see kulub aga siiski: 3-kuuga rohkem kui ma suutsin 3-aastaga... Eriti lohakusest tekkinud pisimõlgid.
Edasi, õlivahetus loomulikult tegemata, armatuurilt kumas vastu 3600km üle...
Lisaks arvuti hoiatus, et vaja õli lisada, 2 liitrit (!) Krt pole sõnu
Rehvid, mis olid sõitnud kõigest 3 kuud olid kaotanud poole oma mustrist ja see polnud veel kõik. Kuna üks tagumine rehv kaotas rõhku, otsustasin siis spetsialisti külastada, et probleemile kiire lahendus leida (pea 3000 km-se reisuni oli aega vaid päev). Lühidalt, kui ratas alt keerati, avanes rehvi siseküljel küllaltki kuumaastikulaadne vaade, kogu sisekülg munas, tühjalt sõidetud 99,999% tõenäosusega. Selge, kodus 2 uut igaks juhuks olemas, otsustasin siis mõlemad ära vahetada, noh, kuluvad ühtlaselt jne. Teise ratta eemaldamisel avanes sama vaade, rehv siseküljelt munas kenasti... Huvitav on see, et väljast midagi näha polnud, ainult sisemised küljed puru... Sellest andis märku ka üpris konkreetne vibra taguotsas...
Nagu enne mainisin, olid vajalikut uued rehvid olemas, seega sai sellest probleemist ka üle. Õlifilter silberist, 10l mobili mingit hirmkallist virret tuttavalt, 20 minutit mässamist ja probleemid esialgu lahendatud (peale karmilt väheneva reisieelarve).
Ahjaa, ununes mainida, et vahetata tuli ka 5 erinevat tulukest sh mõlemad xenon-pirnid, mõlemad numbritulepirnid ja üks pidurituluke...
Olks nüüd pean jälle väheke mõtisklema Smile
perpetum mobile
Vasta
#37
Uksumatu juttIcon_surprised Ja mida su nn "Sõber" selle peale kostis siis?

Ehk ,siis ta lasi sinu kulul liugu 3 kuud hooras auto lõpuni ,arved ja korralised hooldused jättis tegemata ja ainus kulu ,mis ta tegi oli kütus???Icon_neutral


Masendav lihtsalt... võimaluse korral vastaksin talle samaga...
Vasta
#38
Väga jube lugu, võõrast asja peab ikka väga hoidma.
Naftapress.
Vasta
#39
Vääääga huvitav sõber sul igal juhul. Kui minul peaks selline nn. sõber olema annaksin talle ühe tollise laua juppiga vastu pead igal juhul. Kuigi eeldan et sellist sõpra minul olla ei saaks. Minu isiksus sellisel jamal juhtuda ei laseks. Kas siis see inimene oma tegevusega ennem pole silma paistnud et ta sedasi võiks käituda. Seda oleks pidanud ju ennem ka näha olema. Või oli see sõber sul küllaldaselt noor et nii naiivselt käitus ja see oli ettearvamatu.

Igal juhul sügav kaastunne minu poolt sulle. Ehk nüüd õpid vigadest et nii nagu Karl ütles et neid kolme asja ei anta kunagi teiste kätte!!!

Tervitades Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#40
Kogu jutt tundub ebareaalne, aga minu poolt samuti sügav kaastunne ja eks me kõik saame siit midagi õppida
http://www.imrekosemets.planet.ee
CLK - Minu märg unenägu.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes Benz S 500L 225 kw 2003a Brabus Bodykit " MUST KOER" siimruz 37 2,572 12-03-2024, 08:23 PM
Viimane postitus: Helari
  Mercedes-Benz E 350 d 4MATIC ,S213, -17 - Alkohoolik Alkohoolik 36 4,786 10-03-2024, 02:56 PM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes-Benz S500, 2003, W220 - Marksus Marksus 3 345 18-02-2024, 11:24 AM
Viimane postitus: Marksus
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,302 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  MB W463 G55 AMG 2004 "GODZILLA" secman 150 61,395 30-12-2023, 09:40 PM
Viimane postitus: secman
  MB SL55 AMG 2004 secman 34 18,197 22-12-2023, 09:09 PM
Viimane postitus: secman
  Mercedes Benz ML 270 CDI AMG Body kit BRABUS D4, 2002a siimruz 66 32,959 09-12-2023, 01:29 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes-Benz S500, 2015, W222 - hellrix hellrix 32 11,040 26-11-2023, 12:09 AM
Viimane postitus: laisad
  Mercedes-Benz W253 GLC 2017, Randar Randar 3 1,690 19-11-2023, 06:41 PM
Viimane postitus: Randar
  Mercedes Benz CL 55 KOMPRESSOR AMG 368 kw 2004a " VALGE KOER" siimruz 53 6,201 20-10-2023, 12:31 AM
Viimane postitus: siimruz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne