Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB E 320 CDI Avantgarde, w210, -01 - Harry
#1
Auto: Mercedes-Benz E 320 CDI Avantgarde
Väljalaskeaasta: 2001
Mootor: 3.2 CDI 145 KW
Käigukast: Automaat (tiptronic)
Lisavarustus: ABS pidurid, kiirustundlik roolivõimendi, kesklukustus, 8x turvapadi, külglibisemise vastane seade, stabiilsuskontroll, lisapidurituli, kliimaautomaatik, 4x elektrilised akende tõstukid, 2x elektrilised välispeeglid (soojendusega), püsikiiruse hoidja, toonitud klaasid, peeglid päikesesirmides (valgustusega), originaal eritellimusel valmistatud punane designo nahkpolster, 2x elektriliselt reguleeritavad istmed, istmesoojendused, tagaistme seljatugi allaklapitav, multifunktsionaalne rool, Xenon (lähituled), esitulede pesurid, udutuled, sportvedrustus, katusereelingud, välistemperatuuri näidik, veokonks (teisaldatav), el.sulguv tagaluuk

VIN
021 DESIGNO - DECORATIVE TRIM
026 PRODUCTION TEST NEW ENGINES (ECE-CHASSIS WITH USA-
213 PARAMETER STEERING
249 AUTOMATICALLY DIPPING INSIDE REAR VIEW MIRROR
273 TELEPHONE PRE-INSTALLATION D-NET MOBILE
352 COMMAND
423 5-SPEED AUTOMATIC TRANSMISSION
480 SELF-LEVELLING SUSPENSION
543 SUN VISOR WITH MAKE-UP MIRROR L. AND R., BE-
550 TRAILER COUPLING
581 AUTOMATIC AIR CONDITIONER
600 HEADLAMPS - CLEANING EQUIPMENT
611 EXIT LIGHTS FOR DRIVER DOORS
612 XENON HEADLIGHT
673 HIGH-CAPACITY BATTERY
676 SPORTS CHASSIS WITH L.A.WHLS, 5-HOLE
693 ALL-ROUND WD-BLUE GLASS,BAND FILTER,REAR WINDOW-ES
801 AEJ 06/1/M/X
819 CD CHANGER
831 VERSION FOR ITALY SUPPLEMENTARY PARTS
873 SEAT HEATER FOR LEFT AND RIGHT FRONT SEATS
876 INTERIOR LIGHT ASSEMBLY
954 EQUIPMENT PACKAGE FOR AVANTGARDE VEHICLES
984 COC DOC., DELETION OF VEHICLE REGISTRATION DOC.
X04 LEATHER, DESIGNO-RED, UNI-COLOR

Esialgsed vead: värvikahjustused "müstilistest" kohtadest, parem udutuli on katki, tagumine kojamees käib ebakorrektselt, esisillas on väike kolin, kisub vasakule, õrn vibra on roolis

Mis kokkuvõttes juba tehtud on:
esivedrud vahetatud, esisilla puksid ja pm enamus esisilla kuluasju, esimeste kojameeste mehhaanika vahetatud, tagasillal igasugused kuluosad vahetatud, ja veelkord esisillal ose vahetatud (erinevad töökojad, leivad erinevaid asjuBig Grin), kütuseandur puhastada lastud, pidurikonn uus, termostaat vahetatud, esiamordid vahetatud, bassikõlar lisatud, salongisoojenduse regulaatorid puhastatud, uus veepump, uus hüdrosidur, uued rihma rullikud, uus udutuli, tuled puhastatud ja lakitud, uued pirnid kõikjale va. xenonid, iluvige parandatud, kastiõli koos filtri ja tihendiga vahetatud, uus ja kaunis tosool, tagaluugi link põhjalikult puhastatud ja määritud, uks vahetatud, uus juhiukse peegel, kondiradika rihm uus, katid seest puhtaks löödud, sisselaske kollektori klapid eemaldatud, EGR ära petetud, kardaani tugilaager koos muhviga vahetatud, kaks eelsüüteküünalt vahetatud koos relee hooldusega, turbo torustik kontrollitud ning ära kinnitatud,

[Pilt: 95552-DSC09277.JPG]

[Pilt: 29733-DSC09269.JPG]

[Pilt: 64276-DSC09262.JPG]
Vasta
#2
Punased pingid just kui Kälimeestes Icon_smile Täitsa viisakas auto.
Vasta
#3
Ilus aparaat, õnnitlused.
Ega juhuslikult pole Kalevi käest ostetud? Tal oli ka sarnane isend just punaste istmetega!
320CDI - Väikevenna

Vasta
#4
(03-11-2010, 10:21 PM)Marten Kirjutas: Ilus aparaat, õnnitlused.
Ega juhuslikult pole Kalevi käest ostetud? Tal oli ka sarnane isend just punaste istmetega!

Täpselt nii. Päris huvitav lugu ju. Et käisin just ühte 2.2 vaatamas ning läksin siis Keila-Joale 3.2 vaatama.. Hoovis keegi peseb enda autot, MB Klubi jope seljas. Hakkasin siis küsima, et kas klubiline.. vastuseks tuli, et üks algatajatest.. Edasi läks asi selgemaks ja jutt konkreetsemaks. Linna tagasi sõites oli teada, et tulen õhtul veel autole järgi Smile
Siiani pole ühtegi paha sõna öelda, kõik mis ta rääkis auto kohta on tõele vastanud ja ühtegi uut viga pole juurde tulnud.. Hetkelised vead saab kohe ära likvideeritud.
Vasta
#5
Tõsiselt kena liikur!'Õnnitlused!
http://www.imrekosemets.planet.ee
CLK - Minu märg unenägu.
Vasta
#6
Mul on hea meel teatada, et esisild sai just äsja kap.remondi. Mul kahjuks ei ole veel nimekirja kõikidest asjadest, mis vahetusse läksid..aga üks positiivsemaid on uued vedrud. Auto juhitavus paranes märgatavalt ning istub ka mugavamalt kõrgemal Smile Auto peaks olema nüüd väga heas tehnilises korras, ühtegi kolksu sõidu ajal ei kuule (Y).

Tellisin ka uued siseõhufiltrid. Hakkas kohutavalt häirima, et undas küll kuid õhku välja ei tulnud. Filtritest ka väike pildikene:
[Pilt: 94732-DSC01762.JPG]
Vasta
#7
No nüüd peab ka üritustel käima hakkama juSmile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#8
(29-03-2011, 09:15 AM)indrek Kirjutas: No nüüd peab ka üritustel käima hakkama juSmile

Kuule mõtlesin sama Smile
Vasta
#9
Autol sai piduritele korralik hooldus tehtud ning rooliotsad vahetatud.

Muideks, ei tasu diislit alahinnata. Tagasipöördel Õismäel rebis külje ette nii, et vastu ust lendasin. Olin suht üllatunud, et nii kõva minek on Icon_eek
Vasta
#10
Mul hetkel selline lugu, et kojamehed käivad vabalt ringi. Ehk seal pidavat mingi muna olema ja see on katki läinud. Kust seda kõige odavamalt saaks ja ega kellegil sellest pilti või täpsemat nimetust ei ole?
Vasta
#11
Kas haagisekonksu said kätte? Tundus, et nägin sind üks päev ülemiste ristil.
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#12
Sain, võti oli sisse roostetanud.. Vasaraga tegin väikese kõksu ja lahti ta oligi.
Mis päev see oli? Big Grin Ma ise ei tunne üldse klubilisi ära. Minu tunneb punaste istmete ning kiire sõidustiiliga ära Tongue
Vasta
#13
(15-06-2011, 08:35 PM)Harry Kirjutas: Mis päev see oli? Big Grin Ma ise ei tunne üldse klubilisi ära. Minu tunneb punaste istmete ning kiire sõidustiiliga ära Tongue

See oli minumeelest üleeile ja tegelikult olin pärast veel Tondi ristmikul sinu taga. Kui ma ei eksi, siis eile tulid mulle Lagedil ka vastu, aga siis ma olin firma autoga.

Mind ei tunnegi vist millegi järgi väga ära Icon_redface, sulandun nii hästi halli massi Badgrin.
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#14
Tead, ma vb isegi nägin sind siis. Ma enda sarnaseid autosi muidu passin. Lagedil eile, siis ma olin kiirustasin Arukülla indeed Smile

Ega ma sulandun ka suhteliselt Big Grin Kui väga tahan.
Vasta
#15
Tulid mulle eile vastu rannamõisa teel. Punased istmed torkasid kohe silma. Big Grin
Vasta
#16
Tead see võis mu ema hoopis olla Smile Hetkel jagame autot. Muidugi enamasti võib seda autot näha kesklinnas, tornimäe 7 maja ees. Auto torkab oma ülbe valestiparkimisega ilusti silma Smile Muidugi, hoiataks ette, et ligidalt ei tasuks vaadata, kuna pole jõudnud värvida veel Sad
Vasta
#17
Nii, mõned uuendused punni teemadel. Vahepeal oli auto suhteliselt nutune. Kolises ja ujus. Käisin läbi mitmed kohad, kust öeldi et kõik on väga heas korras.. Kolks aga oli endiselt ja autoga ei olnud üldse tore liikuda. Sain Indrekult väärt nõu, et minna Lesvenisse ja peab tunnistama, et nõu oli väga hea. Välja tuli, et need osad, mis teistes kohtades vahetatud said.. olid läbi omadega. Tuli ka välja, et kastis oli vähe õli. Njh, Tallinna töökodade kvalideet 1-on-1.

Peale põhjaliku diagnostikat, oli küll varuosade summa suhteliselt suur.. aga hinges valitses rahu.. viimaks ometi, sain enda kolksu allikale jälile. Nüüdseks on kõik need probleemid sildadest kadunud. Auto juhitavus on väga hea. Olen ülimalt rahul.

Lasen selle aasta nri. sees veel värviprobleemid kõrvaldada ning hakkan vaikselt suveks 18" tollisi otsima Smile
Vasta
#18
Auto paneb vaikselt segast. Alustan päeva 24L, sõidan ära umbes 50km.. keskmisega 9,3l/100km. Ja lõpetan päeva 9l. Kus vahepeal läks seistes 12 pealt 7 peale.. siis tõusis jälle 9 peale.. Mis teema selle paagianduriga on? Kas ta asub kusagil ääres, et kui pidurdad või kiirendad.. siis arvuti saab valesti aru?!
Vasta
#19
See ju täitsa normaalne kulu. Oled tähele pannud, et ilmad kisuvad juba külmemaks ja tänu sellele ka kulu hommikuti suurem. Tehase andmete järgi on linnakulu üle 11l sajale, nii et 9l pole paha, minu auto on ka umbes sama janune. Pead ka arvestama, et tegu pole 1,8l autogaWink


Herki


(27-10-2011, 03:55 PM)Harry Kirjutas: Auto paneb vaikselt segast. Alustan päeva 24L, sõidan ära umbes 50km.. keskmisega 9,3l/100km. Ja lõpetan päeva 9l. Kus vahepeal läks seistes 12 pealt 7 peale.. siis tõusis jälle 9 peale.. Mis teema selle paagianduriga on? Kas ta asub kusagil ääres, et kui pidurdad või kiirendad.. siis arvuti saab valesti aru?!

Vasta
#20
Seda küll. Kuid eelmine talv oli asi parem. Ja hommikune kulu on mõistetav, kuid see et ta 12 pealt lampi 7 peale läks ning uuesti 9 peale on imelik. Kas äkki see andur vajab puhastamist?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  S212 E350 CDI BlueEfficiency 4Matic - v6sa v6sa 118 19,478 01-04-2024, 10:25 AM
Viimane postitus: v6sa
  X204 GLK350 CDI BlueEFFICIENCY 4Matic Ester 146 54,079 23-02-2024, 02:46 PM
Viimane postitus: vreps
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,421 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes Benz ML 270 CDI AMG Body kit BRABUS D4, 2002a siimruz 66 33,092 09-12-2023, 01:29 PM
Viimane postitus: Rolz
Photo MB V250 4Matic Avantgarde 2016 - Hellenbeck Hellenbeck 6 592 11-05-2023, 10:17 PM
Viimane postitus: onu_siim
  MB S210 E320 CDI Elegance '00 v6sa 127 123,297 05-01-2023, 01:59 PM
Viimane postitus: v6sa
  E220 CDI W207 Lysel 4 2,868 25-05-2021, 02:33 PM
Viimane postitus: Lysel
  MB ML 320 CDI w164 2007 - andres23 andres23 8 7,109 17-01-2019, 11:26 PM
Viimane postitus: andres23
  MB GLK 320 CDI 4 Matic- Indrek indrek 30 26,809 09-01-2019, 11:53 AM
Viimane postitus: indrek
  Mercedes Benz E320 -T V6 cdi, 2005 a. andres23 4 5,123 18-03-2018, 09:29 PM
Viimane postitus: Laur



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne