Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuskohast saaks polstrite kattematerjali
#1
Oskab keegi nõu anda kuskohast saaks hankida seda materjali millega auto polstrid ja armatuur kaetud on, see on välimuselt selline kummi ja plastiku segu.

Raimo
W463 ja W212
Vasta
#2
Ise küsin, ise vastan, Nevotex on see koht kuskohast sellist plastalusega kunstnahka saab Icon_cool
W463 ja W212
Vasta
#3
Nu ma arvan et www.sadulsepp.ee on ikkagist mugavam ja parem koht Tongue
Vasta
#4
kallis koht ! on olemas odavalt ja sama kvaliteediga !!!
Vasta
#5
Kallis on siis kui 2 kätt ymber mahubIcon_razz
Vasta
#6
(03-11-2010, 05:38 PM)arturmalcik Kirjutas: kallis koht ! on olemas odavalt ja sama kvaliteediga !!!
Ja see oleks?
W463 ja W212
Vasta
#7
salakohadEusa_dance
Vasta
#8
(10-11-2010, 02:04 PM)arturmalcik Kirjutas: salakohadEusa_dance
Asjalik vastus, mis ma oskan öelda Icon_twisted
W463 ja W212
Vasta
#9
Lähen korra offtopic: Raimo, sa võiksid enda projektist teema teha. Viimane kord, kui su Gd nägin, siis seisis ta pahtlilaikudega hoovis sul. Minu teada on hetkel siin foorumis max. 4 sellist kapitaalset ülesehitus projekti. Sinu oma oleks kindlasti huvitav lugedaSmile
Vasta
#10
(10-11-2010, 02:42 PM)Harry Kirjutas: Lähen korra offtopic: Raimo, sa võiksid enda projektist teema teha. Viimane kord, kui su Gd nägin, siis seisis ta pahtlilaikudega hoovis sul. Minu teada on hetkel siin foorumis max. 4 sellist kapitaalset ülesehitus projekti. Sinu oma oleks kindlasti huvitav lugedaSmile
Icon_lol See projekt mida sa nägid on peatatud ja kohe panen ta peaaegu lõpetatult müüki kuna paati mille vedamiseks ta oli mõeldud ei ole enam ehk pole midagi vedada ja metsajaoks mul üks moog ootab tegemist. Praegu mul üks pikk G käsil põhjalikult aga blogi ma ikkagi ei tahaks pidada, niigi kiireNod.
W463 ja W212
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  tahab välja surra,ei saaks nagu kätte raulmirt 2 2,190 12-07-2007, 11:01 PM
Viimane postitus: W2intz
  Millega veljed puhtaks saaks virgo 11 7,668 10-01-2007, 11:58 AM
Viimane postitus: Muhulane



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne