Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W210 '97 süüteluku probeelm
#1
Eile hakkas auto süütelukk tõrkuma. Nimelt võti läheb ilusasti lõpuni süütelukku sisse, kuid ei lase keerata, just kui oleks tegu vale võtmega. Peale tunniajalist jebimist sai kodunt varuvõti toodud ning sellega täpselt sama lugu, ei lase võtit keerata.

Helistasin ka ühele lukksepale, kes pakkus välja, et mingi plaat olla süüteluks katki ja ei aitavat muud, kui lukusüdamik välja puurida ja kruvikeerajast auto käima ja välja. Selle jutu peale jebisin veel mingi pool tundi luku kallal ja üllatus-üllatus ühtäkki lasi võtit keerata ning sain auto käima.

Kodus keerasin süüte välja ja proovisin uuesti autot käivitada, kuid kordus sama jama ning enam polegi õnnestunud rohkem võtit keerata.

Kas keegi oskab öelda, kas tõesti on süütelukk õhtal või on luku muugid kulunud? :confusedangry:

Kui palju võiks maksta uus süütelukk ja selle vahetus?
Vasta
#2
Lukk õhtal ja uut südamikku vaja. Silberautost saad tellida originaalvõtmele uue südamiku, hinda ei oska öelda, kuskil 1 k ringi äkki
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
timmu Kirjutas:Kui palju võiks maksta uus süütelukk ja selle vahetus?
kas sul on tavaline võti või smartkey? kui on metallist siis pääsed odavalt, kui ei siis võid ka pääseda odavalt aga kui lukk ise katki on siis ca 10k.
Vasta
#4
Vana ericu auto tal siis
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#5
Indrek Kirjutas:Vana ericu auto tal siis
'
see oli 95 ju mitte 97...

edit: õigemini 96 vist.
Vasta
#6
Jah, mul see metallist võtmega variant õnneks ja ei ole tegu vana ericu autoga Smile Auto tehases komplekteeritud 96 ja Eesti MB esindusest ostetud 97.
Lasen masina homme puksiiriga Silberisse vedada, sest enam pole õnnestunud autot käivitada.
Vasta
#7
nüüd olen juba nii osav, et 10 sekundilise võtme logistamisega süütelukus saan võtit keerata ja auto käima Confusedmash: Vähemasti pole vaja homme Silberisse sõiduks puksiiri välja kutsuda
Vasta
#8
Arvatavasti sul muugid lihtsalt kulunud ja sellepärast ei keera, muideks annab seda ka korda teha, ei pea maksma mitut tuhandet uue luku peale.
www.lukukaubad.ee - Kõik lukkudest!
Vasta
#9
Asi korras, uus süütelukk koos roolilukuga peal. Kogu lugu läks maksma 5700.- (teadmiseks eelarvestajatele :p)
Vasta
#10
Kuart, kui võtme sisse saad ja keerata kah, siis selline hind on saatanast. Kas tõesti polnud muud teed? Kus see asi sul tehti?
LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#11
Silberi lahked inimesed tegid ära. Roolilukk tuli ka uus tellida, kuna arvasid, et uus süütelukk ei pruugi vana roolikat ära tunda, sestap ka selline hind.
Vasta
#12
tere, endal täpselt sama mure, kuid käima pole mina suutnud teda nüüd kordagi saada, võti lihtsalt ei keera. Siit ka küsimus, kas keegi oskab öelda et mismoodi see süütelukk maha käib autoküljest? Siin räägitakse et too süütelukk neile ja nad taastavad need muugid, on see õige jutt? Krt ma ilgelt täbaras olukorras ka, sest auto seisab parklas, rool on lukus, kuidagi puksiiriga ka ligi ei saa Confusedad:
Vasta
#13
labe Kirjutas:tere, endal täpselt sama mure, kuid käima pole mina suutnud teda nüüd kordagi saada, võti lihtsalt ei keera. Siit ka küsimus, kas keegi oskab öelda et mismoodi see süütelukk maha käib autoküljest? Siin räägitakse et too süütelukk neile ja nad taastavad need muugid, on see õige jutt? Krt ma ilgelt täbaras olukorras ka, sest auto seisab parklas, rool on lukus, kuidagi puksiiriga ka ligi ei saa Confusedad:
Võti tuleb teatud asendisse keerata ja siis lihtsalt see korpus pealt ära keerata ja saadki süüteluku kätte.
www.lukukaubad.ee - Kõik lukkudest!
Vasta
#14
labe Kirjutas:tere, endal täpselt sama mure, kuid käima pole mina suutnud teda nüüd kordagi saada, võti lihtsalt ei keera. Siit ka küsimus, kas keegi oskab öelda et mismoodi see süütelukk maha käib autoküljest? Siin räägitakse et too süütelukk neile ja nad taastavad need muugid, on see õige jutt? Krt ma ilgelt täbaras olukorras ka, sest auto seisab parklas, rool on lukus, kuidagi puksiiriga ka ligi ei saa Confusedad:

Jah, see vajab parajalt udjamist, minasain lõpuks oma süüteluku keermaise käppa, kui aga silberi poistele näitasin, siis neil ei õnnestunud see mingi valemiga :biggrin: Anyway, võin tulla sinu masinal proovima, kui masin pealinnas paikneb, siis saad ehk mõne süütelukuguru juurde sõita
Vasta
#15
Tänud kõigile vastajatele, kuid sain lõpuks peale pikka pusimist ja väänamist ise ka võtme keerama ja peale seda toimib jälle nagu uus. Mida mäletan enne seda kui enam ei keeranud, on see et võtit välja tõmmates ei käinud seda nö. klõpsu, vb lihtsalt lukk seest must või midagit, aga noh, ilmselt on mõistlik seda ikkagi mõnele targemale näidata.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 süüteluku vahetus kraabus 2 180 18-04-2024, 06:21 PM
Viimane postitus: kraabus
  W210 E270CDI 2000a. turbo ja sellega seonduv Uuki 0 287 21-10-2022, 10:36 PM
Viimane postitus: Uuki
  W210 722.6 5G-TRONIC käigukasti variandid dinowalk 2 687 01-05-2022, 05:52 PM
Viimane postitus: dinowalk
  W210 Naviga Becker Comandi vastu roodla 0 462 13-03-2022, 11:59 PM
Viimane postitus: roodla
  elektriga juhtus , w210 veixmbs 4 849 17-02-2022, 09:48 PM
Viimane postitus: veixmbs
  W210 220d EPC vigane käivitus valdis6 1 648 16-12-2021, 10:31 AM
Viimane postitus: v6sa
  K: W210 kütuse pump + pilt siimsl1 14 14,015 10-12-2021, 10:05 PM
Viimane postitus: v6sa
  W210 320CDI TOSSAB veixmbs 7 895 19-11-2021, 09:58 PM
Viimane postitus: veixmbs
  w210 2001 aasta kõlarid Alan87 1 1,860 03-11-2021, 08:23 PM
Viimane postitus: MAV
  w210 cd mängija veixmbs 0 560 03-11-2021, 03:57 PM
Viimane postitus: veixmbs



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne