Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Klubi reklaamkampaania vol. 2
#1
Niisiis, kätte on jõudnud uus kuu ja uus kampaania, millest kõik osa saavad võtta. Kes eelmisest osa ei võtnud, pole hullu, sellest saavad siiski osa, kui soovi on.

Seekord siis on kleebiseks Saaga Vodka reklaam. Kleebis väga kena ja ilusa välimusega. Seuurelt kirjas sõna viin või vodka pole, seega eriti ei tohiks see kedagi häirida.

Pilt ka:

   


Kleebiseid saab kätte minu käest, hiljem ka Karli ja ehk ka Kuldarilt.

Teeks ka kokkusaamise Reedel kell 18.30 Mustika keskuse maa-aluses parklas ja kleebiks soovijatele need peale. Saadan kõikidele ka mailile teema kohta märke.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Indrek Kirjutas:Teeks ka kokkusaamise Reedel kell 18.30 Mustika keskuse maa-aluses parklas ja kleebiks soovijatele need peale. Saadan kõikidele ka mailile teema kohta märke.

Oopeli klubi tegi kah klubi "kokkusaamisi" mustika maaaluses parklas :evil:
Vasta
#3
äkki teeks enne kokkuvõtte eelmisest kampaaniast. Laki poolne tagasiside, liikunud ressursid jne.
...
Vasta
#4
h2x0r Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Teeks ka kokkusaamise Reedel kell 18.30 Mustika keskuse maa-aluses parklas ja kleebiks soovijatele need peale. Saadan kõikidele ka mailile teema kohta märke.

Oopeli klubi tegi kah klubi "kokkusaamisi" mustika maaaluses parklas :evil:

Lahe,kuid mida me selle teadmisega peale hakkame,peame kohta vahetama või? :evil:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Andres Kirjutas:äkki teeks enne kokkuvõtte eelmisest kampaaniast. Laki poolne tagasiside, liikunud ressursid jne.

Kokkuvõtet pole veel tehtud,liiga värske asi veel.Liikunud ressursid lähevad suvepäevade kulude katteks.

P.S. Miks see sind nii väga huvitab,su autole ei kõlba ju niikuinii kleepsu panna?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Kohal!
Vasta
#7
Kuna asun Lõuna-Eestis siis sooviks postiga kleebist kui võimalik.
Vasta
#8
tarts919 Kirjutas:Kuna asun Lõuna-Eestis siis sooviks postiga kleebist kui võimalik.

saada aadress mailile indrek@clubmb.ee
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#9
tarts919 Kirjutas:Kuna asun Lõuna-Eestis siis sooviks postiga kleebist kui võimalik.

Suvepäevad Lõuna-Eestis,sealt saad kui kampa tuled.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#10
Karl Kirjutas:
Andres Kirjutas:äkki teeks enne kokkuvõtte eelmisest kampaaniast. Laki poolne tagasiside, liikunud ressursid jne.

Kokkuvõtet pole veel tehtud,liiga värske asi veel.Liikunud ressursid lähevad suvepäevade kulude katteks.

P.S. Miks see sind nii väga huvitab,su autole ei kõlba ju niikuinii kleepsu panna?

kõik autod pole kleepimiseks. eriti viinareklaamiga. suvepäevadele ka ei tule. kui asi kohustuslik ei ole, siis pole vast midagi öelda selle kohta, et ma oma autole midagi kleepida ei taha. Muhus on mersusid muidu küll, millele kleebiksin. Aga seal pole seda reklaami vaja vist.
...
Vasta
#11
Eks see asi jääb igaühe enda otsustada kas teha midagi klubi hüvanguks või mitte ja kui kuu aega Laki Auto kleepsuga sõita on tema jaoks liig mis liig,siis on see tema otsus.Ju siis liiga uhke masin mingi niraka kleepsu jaoks (kuigi palju uuemad-uhkemad autod kandsid kuu aega ära.)

Suvepäevadele ei osanud sind ausalt öeldes arvestatagi,tulek oleks üllatus olnud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#12
Andres Kirjutas:kõik autod pole kleepimiseks. eriti viinareklaamiga. suvepäevadele ka ei tule. kui asi kohustuslik ei ole, siis pole vast midagi öelda selle kohta, et ma oma autole midagi kleepida ei taha. Muhus on mersusid muidu küll, millele kleebiksin. Aga seal pole seda reklaami vaja vist.

Ega jah, eks igaüks ise teab, kas kannab kleebist, või mitte jne jne, aga lihtsalt mainiks ära, et C124 pole nüüd küll teab, mis uhke masin, mida mingi kleebis rikkuda võiks.

Täiesti tavaline Mercedes-Benz ju - mitte midagi erilist selles küll pole. Oleks aru saanud, et Kuldari 126 oleks juba mainimist väärt.

Aga noh eks igaüks siiski teeb omad valikud.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#13
Ma sooviks ka seda kleebist postiga kui võimalik oleks.Oleksin väga tänulik.
Jään vastust ootama. Võin saada täpse aadressi.
Viru Racing
Vasta
#14
VRT Kirjutas:Ma sooviks ka seda kleebist postiga kui võimalik oleks.Oleksin väga tänulik.
Jään vastust ootama. Võin saada täpse aadressi.


saada aadress mulle mailile

indrek@clubmb.ee
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#15
Sai siis eile kleeps peale pandud aga unustasin küsida, eelmise kampaania ajal sai soodustust Laki Autost aga miks nüüd näiteks kaasa ei antud seda mille kleeps on? Või mis soodustust nüüd saab?:confusedangry:
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#16
Ma arvan et kui tuled suvepäevadele küll siis kõri tunneb seda soodustust. Kuda seal ültse on selle kraamiga on? Või tuleb ise kaasa võtta?
Vasta
#17
Alu Kirjutas:Ma arvan et kui tuled suvepäevadele küll siis kõri tunneb seda soodustust. Kuda seal ültse on selle kraamiga on? Või tuleb ise kaasa võtta?


Syya saab, juua saab, mida veel hing ihkab. Kes rohkema joomaga on, võiks midagi ise ka kaasa vedada
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#18
Seda kraami pole tõesti vaja kaasa võtta . :bigsmile: Aga soodustusest siis niipalju ,et võin mainida maha selle koha mis on soodsaim ostukoht .

Mis aga puutub klepsu ja Mercedese kooslust siis see on teema mis algab ikka inimesest endast pihta . On kolme tüüpi inimesi klubi/huviliste ringis:
1. Veendunud klubiline , kes lööb kaasa entusiasmist ja kellel on nn. misjoonitunnet . See liige tunnetab kindlalt oma osa klubilise ühtekuuluvustunde loomisel . Tunneb , et ka temast oleneb klubi saatus ja staatus . On üldjuhul aktiivne (oma võimaluste piires) ja teeb ettepanekuid asjade arenguks.
2. Klubiline . kes on siiski veendunud , et klubi areneb kuid tema panus on siiski ehk pisut tagasihoidlikum (üldjuhul liikmemaks + mõnest üritusest osavõtt)
Põhjuseks siis võimaluste vähesus klubiasjades kaasalöömiseks (töö ,elukoht Tallinnast kaugel )
3. Huviline , keda huvitavad Mercedesega seonduvad teemad ja kes jälgib foorumit ning võtab seal ka sõna . Käib samuti mõnel kogunemisel .
On ehk veidi kahtleval seisukohal klubiga liitumisel sest pole täpselt ära tabanud klubilise seisuse mõtet . Otsustab üldjuhul hiljem klubiga liituda kui klubi areng temaarvates vastab tema ettekujutusele.

Üldjuhul klubi areng sõltub suuremal määral klubiliikmetest ,nende panusest (idee,töö,vahendid) ja veelkord vahenditest (loe : raha)
Klubil on üldjuhul kolm vahendite(raha) leidmise võimalust : liikmemaks , sponsorluse (annetuste) küsimine , teenuse (ka reklaamteenus) pakkumine.
Juhul kui klubiliikmeskonnal ja huvilistel on mingi klubi tegevuse osas ideid , on need alati oodatud . Ja juhul kui klubi üritus äratab klubilise või huvilises huvi siis on alati klubi vastu võtmas igasuguse abipakkumise (reaalne töö või rahaline abipakkumine) mingi ürituse organiseerimisel .
Antud juhul olen kindlalt veendunud , et tegu on alati vabatahtliku tegevusega , keegi ei saa kellegile ette heita misjoonitunde puudumist või vastupidi . Seega , ei nüüd ega ka tulevikus ei saa ega ei taha ka kedagi sundida kandma üht või teist kleepsu . Kuid ma arvan , et need kes neid kleepse on kandnud oma autodel , need saavad sellest isegi aru , et nad on klubi arengule kaasa aidanud tohutul määral.
Kui rääkida sel viisil kogutud rahadest , siis ideaalis oleks meil võimalus teenida klubile aastas mingi pea (reklaam)100 000 eek + klubiliikmemaksud ja sponsorlus . See on MEIE KÕIGI RAHA .
Ja sellega on tõesti kena midagi korda saata , ja ka see on MEIE enda teha.
Sellest,mida me korda saadame,sõltub ju tegelikult liikmete arv klubis ja klubi jätkusuutlikus .
Asi just täpselt nii lihtne ongi .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#19
Kuna homme plaanin Tallinna külastamist, siis kelle käest kleepekat küsida - juhul kui veel mõni alles ikka on.
Vasta
#20
Heinar Kirjutas:Kuna homme plaanin Tallinna külastamist, siis kelle käest kleepekat küsida - juhul kui veel mõni alles ikka on.

Mu töökohast võid rahulikult mööda sõita (kui just niisama juttu puhuda ei taha),mul pole enam kleepse.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,551 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,734 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,734 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,584 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 22,900 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 18,022 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,073 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,388 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 41,315 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 49,864 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne