Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis ajamiga tegemist?
#1
Nuputasin ja nuputasin aga tulutult. Teie kindlasti oskate aidata.
Mis on AP ?
Link pildile
tänud ette.
Vasta
#2
Air Pump ?
Vasta
#3
Kui sul tegemist Vitoga, siis võib jah vabalt olla õhupump, mis tagavedrustust pehmendab või midagi säärast
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#4
Tegemist on 320E mootoriga w124 ja 93 lõpp. Mingi õlitoru läheb läbi vaakumklapi plokki.
Vasta
#5
nagu kpihus pakkus, air pump, pumpab kat'i õhku.
Vasta
#6
ehk siis, kui mul katti pole, ei oma see pump enam tähtsust?
Vasta
#7
hela hela. mingist katist pole juttugi! see on üks tore mõttetu jubin mida siiski on vaja - see pumpab esimesed 30sec või 60sec peale käivitamist mootorile õhku peale, kuna see ei saa muidu piisavalt peale. kui aga tekib tahtmine see ära visata, siis anna parem mulle. mul selle laager veidi täriseb.
...
Vasta
#8
Hela, hela..võta täpselt sama mudel, sama mootor, sama aasta, üks ilma KATita ja tien Katiga, mida näed? Ühel on ja teisel ei ole? Üks läheb lihtsalt niihäasti käima? Miks Kat ei kesta? Kuumust ei talu see mendelejevi tabel seal sees, pump jahutab seda, et KAT rohkem kestaks...Ja et sa teaksid, see on kogu aeg järgi.......nende laagrite väsimine on neil jumala tüüpiline muideks...järgmise saad smasuguse, võta ja vaheta laagrid ära....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#9
ja kui ikka ei usu, lase siis õle 60 sek käija, tõmba sissevõtu vooliku ots õhu korpuse küljest lahti ja vaata kuidas imeb....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#10
Andres Kirjutas:hela hela. mingist katist pole juttugi! see on üks tore mõttetu jubin mida siiski on vaja - see pumpab esimesed 30sec või 60sec peale käivitamist mootorile õhku peale, kuna see ei saa muidu piisavalt peale. kui aga tekib tahtmine see ära visata, siis anna parem mulle. mul selle laager veidi täriseb.
kollektorist võtab mootor õhku? see on midagi uut... Smile

edit: kirjavead.
Vasta
#11
Ei kui nüüd süüvida, siis äkki väljalaskest pumpab õhufiltrisse põlemisjääke esimsed 60 sekundit, et mootoril oleks lihtsam tööle minna ja kohe pöördesse astuda? ma vist olen jälle milleskti valesti aru saanud...
Siis mootor harjub kohe sooja saaste õhuga ära nagu miel tallinnas on....
Stuttgardi inseneird nägid ikka asju krdi häasti ette....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#12
Rolz Kirjutas:Ei kui nüüd süüvida, siis äkki väljalaskest pumpab õhufiltrisse põlemisjääke esimsed 60 sekundit, et mootoril oleks lihtsam tööle minna ja kohe pöördesse astuda? ma vist olen jälle milleskti valesti aru saanud...
Siis mootor harjub kohe sooja saaste õhuga ära nagu miel tallinnas on....
Stuttgardi inseneird nägid ikka asju krdi häasti ette....
nojah, suurema saasta filtreerib see väike filter seal õhupuhastis välja... Smile
Vasta
#13
Ja aga kui nüüd edasi mõelda, siis tuleks see ots, kust mootor vabalt õhku võtab, kinni panna, siis saab kompressori ju juba lausa.....see oleks tase.....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#14
Rolz Kirjutas:Ja aga kui nüüd edasi mõelda, siis tuleks see ots, kust mootor vabalt õhku võtab, kinni panna, siis saab kompressori ju juba lausa.....see oleks tase.....
:lol: no comments. Smile
Vasta
#15
öäh... ma võin ju ka imbetsill olla aga nii on mulle targad onud rääkinud, et töötab mingi arv sekundeid. ja laagreid sellel vahetada... no rem. komplekti hinda ei soovitata küsida igatähes Smile

samas ainult külma mootoriga teeb mingi aja häält ja siis on vait. mind ei häiri. ja hääl pole ka tugev. mul head kõrvad lihtsalt Smile
...
Vasta
#16
Sa võiksid oma kogemusi jagada tarkade onude suhtes....sellest oleks äkki paljudele abi...
Rem. komplekti hind ei soovitata küsida, kuna keegi pole seda mitte kunagi küsinud ja lihtsam on öelda, et nagunii on meeletu kirves, kui järgi küsida.....
Küsi järgi, siis imestad ise ka...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#17
Väga huvitav arutelu sel teemal. Ma isegi vaatasin, et mitte kõikidel mootoritel pole seda pumpa, ju siis mingi lisavärk. See pump ei tohiks vist kogu aeg ringi käia, tal mingi sidur ikka küljes, see selleks.
Mul katti pole, ma siis võin selle pumba vahelt välja visata, või on tal mingi muu funktsioon lisaks?
Sry, nende rumalate küsimuste pärast, kuid ma pole varem eriti palju Mercedes-Benz mootoritega kokku puutund ja uisapäisa ei taha midagi eemaldada.
Vasta
#18
Selle ainus eesmärk on kat'ile lisaõhku pumbata, ära eelnevat jutu selles teemas väga tõiselt võta (:
Kui katigi enam vahel ei ole, viska julgelt minema, selle laagrite hääl on jah paraku üsna häiriv....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 diferentsiaal - mutter tuli lahti, mis nüüd edasi saab? kraabus 3 1,222 20-05-2021, 08:27 AM
Viimane postitus: v6sa
  Mis põhjusel..... madis71 4 2,810 26-07-2019, 09:33 AM
Viimane postitus: stihl
  Mis mootor? kippari 17 10,221 01-11-2016, 09:03 PM
Viimane postitus: kippari
  Mis õli kasutada? sm. pelle 11 6,889 07-12-2013, 02:05 PM
Viimane postitus: kriipc
  Mis süsteem see on? (PILDID) 300d 19 15,622 23-08-2012, 08:04 PM
Viimane postitus: 300d
  Mis amordid sobivad asenduseks? loora33 2 3,150 21-05-2012, 11:30 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  Mis on KE-Jetronic? 500sel 10 10,286 27-06-2010, 09:45 PM
Viimane postitus: w124
  Kuids saab teada mis tüübi mootoriga tegu? rix.w126 11 9,438 01-09-2009, 02:51 AM
Viimane postitus: rix.w126
  Mis kaadervärk see on ja milleks? 300-24 1 2,961 04-07-2009, 09:49 PM
Viimane postitus: Laur
  Mis vidin??? Kiire Wots 0 1,926 26-06-2009, 07:53 PM
Viimane postitus: Wots



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne