Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maasturisõit ja Telkimine 14.08.2010
#41
Tere


Kell 10.00 lahkume Tallinnast, kell 11.30 oleme kohal.
Kohapeal siis esmane tutvustamine, mida tohib, mida mitte. Seejärel platsi ettevalmistamine, telkide püstitamine ja sauna püstitamine - selle hiljem võtame kaasa ja midagi maha ei jäta. Loodus jääb puutumata ja rikkumata

Koguneme 9.30-10.00 Järve Selveri parklas, kohas, kus nagu ikka
10.00 liigume siis Pärnumaa poole teele. Plaan on vist läbi türi minna, aga vaatab, kuda lühem maa on.

Võtke siis telgid ja saunavarustus kaasa. Samuti toidupoolis, et päevake ja järgmine hommik üle elada. Grillivahendid on klubi poolt.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#42
Mina paraku osaleda siiski ei saaIcon_cry, tööasjad ei lähe alati nii nagu ootad-soovid! Kahju, oleks oma G ka üles äratanudNod Aga soovin teile ilusat turnimist ja ärge väga kinni jääge.............
Vasta
#43
Faking 13 ja reede, jõudsin alles koju... hommikul vaatan kui võimeline ma olen, üritan!
Turbo
Vasta
#44
(14-08-2010, 05:15 AM)sm. pelle Kirjutas: Faking 13 ja reede, jõudsin alles koju... hommikul vaatan kui võimeline ma olen, üritan!


Küll sa jõuad. Pead jõudma
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#45
Krt sry aga tõesti ei jaksanud Icon_redface
Turbo
Vasta
#46
Üritus oli fantastiline, enam paremat kohta ei saagi vist olla. Väike järv ja plats kus telkida ja sauna teha. Paremat sauna pole ka vist kunagi ennem saanud. Ja muidugi see rada, mis oli mõeldud nii enda kui auto võimete proovile panemiseks. Suured tõusud ja langused. Eks neid emotsioone mis kogu selle ürituse raames sai kogetud on raske sõnadesse panna, natuke võib neist aimu saada Kurjajuure videot nähes. Samas loodan, et kõik olid rahul ka demo sõiduga, ning eriti viimase sõidu lõppu närvikõdiga. Ütlen ausalt pole ka endal kunagi maastikul seest nii jahedaks võtnud, kui eilne viimane katse võttis.

Aitäh Indrekule ideaalse koha leidmise eest ja meid sinna kutsumast.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#47
Jaaa, üritus oli fantastiline, rohkemat ei olegi võimalik enam oodata. Rada oli alguses üsna igav, vähemasti G klassi jaoks, samas Sorentoga oli juba põnevust küll. Muidugi Joonase viimane üritus, kus G klassiga oli vaja laskuda liivamäest alla, mis oli 15-20 m kõrge ja 75-80 kraadise kaldega. Vaat see oli julm, aga G sai sellega hakkama ja kõik jäid vaatepildiga rahule, ehkki jah Joonas tükk aega värises järgi.

Vesi oli super, mõnusalt soe, samas värskendav ja väga puhas. Kõik vist kes kohal käisid said ka vees käidud, erandeid polnud.

Aga saun - no see oli elamus omaette. 300 kg maakivi sai 6 h jooksul kuumaks köetud, hiljem sinna kõrvale ehitatud suur telksaun mõõtmetega 4*3 meetrit ja keskelt nii kõrge, et sai ka püsti seista. Kuumust tuli meeletult, isegi nii hea oli, et kütime õhtul terava tulega teist korda veel. Suur 300 kg kivi sai tervenisti punaseks köetud, siis kiskusime söed välja ja tõstsime telgi peale. Automaatselt tekkis sisse ca 70 kraadine soe. Paar liitrit vett tõstsid selle rohkem kui 100 kraadini ja eks seda kuuslid ka kõik väljasolijad. See oli super - soe, avar, mõnusalt niiske. Käisime vähemalt 10 kui mitte rohkem kordi saunas. Iga kord mõnusasse liivakarjääri vette jahutama.

Ka mina võin öelda, et paremat sauna ei saagi olla, kui see oli. Tähelepanekuks - kivi oli nii soe ka hommikul veel, et käega keskelt katsuda ei saanud - just nimelt kuumusega suutsime maakivi pooleks kütta.

Aga väga vahva oli, hea seltskond suurepärased elamused

Tänus osalejatele ja ka Kurjajuurele quadi kaasavõtmise eest. Sinikas meenutab seda nv veel pikaltNod
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#48
See oli võimas üritus.
Annan endast parima videote poolelt. Kuna nende lõikamine pole enam nagu vanasti kääride ja liimiga siis võtab natuke kauem aega.
Aga esimene päevane liivas müttamine on siin:
http://www.youtube.com/watch?v=YIdXtxel7Ug
Kuna eelpool sai mainitud ka indiaani sauna külastamist siis siin ka väike videomaterjal.
Loomulikult koos juhtnööridega.
http://www.youtube.com/watch?v=ic_rPFGUkK0
Ja siis kui läks pimedaks läks lõbusaks.
http://www.youtube.com/watch?v=gICbjEd45n4
Kurjajuur
Vasta
#49
(15-08-2010, 05:47 PM)kurjajuur Kirjutas: Ning kui liiv lõppes ja mets algas...
http://www.youtube.com/watch?v=kREQlPMkRXY

Video eemaldati, kuna liiga pikk oli - üle 10 minuti ei tohi olla
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#50
Laskumine mööda liivaseina.
http://www.youtube.com/watch?v=iX-ExTf86Wc
Ning kui liiv lõppes ja mets algas...

http://www.youtube.com/watch?v=QCsf8b5_Ki0
Kurjajuur
Vasta
#51
(15-08-2010, 05:48 PM)indrek Kirjutas:
(15-08-2010, 05:47 PM)kurjajuur Kirjutas: Ning kui liiv lõppes ja mets algas...
http://www.youtube.com/watch?v=kREQlPMkRXY

Video eemaldati, kuna liiga pikk oli - üle 10 minuti ei tohi olla

Minu teada tõsteti youtubes hiljuti ajalimiit 10-lt minutilt 15-le.

Videotest paistab, et teil oli tore üritus. Teinekord võtax isegi osa kui finants olukord lubab.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#52
Üritus oli viimase peal! Seltskond oli tore, saun ja ujumiskoht olid suurepärased. Tagantjärele tundub ka G-ga mägedes tore. Autos olles võttis veidi kõhedaks Eusa_pray
Tegime ka Eesti õllede pimedegustasiooni, kus hindeid anti vahemikus -2 kuni +2. Õllet maitsesid ja hinnanguid andsid: Kurjajuur, Ermo, Sanja, Joonas, Maria, Marko L ja Sveta. Maksimumpunktideks oli võimalik saada 14 punkti.

Meie tulemused:
I koht Saku Originaal (10 punkti)
II koht Saku Hele (8 punkti)
III koht Saku Rock (7,5 pnkti)
IV koht A. Le Coq Premium (4 punkti)
V koht Saku Kuld (1 punkt)
VI koht žiguli õlu (-1 punkt)
VII koht Alexandri õlu (-1,5 punkti)
VIII koht Frederik alkohilivaba õlu (-2 punkti)
IX koht Presidendi Pilsner (-4 punkti)
X koht Saku Valge (-14 punkti)- maximum miinuspunktid. Märgime ära, et õlu oli 8 kuud aegunud ja ei maitsnud tõesti hästi. Öäk!

Ja tänud Ermole, kes toimetas minu kadunud telefoni ka veel linna. Tänud rajaleidjale ja osalejatele. Üritus oli Thumbsup
Vasta
#53
Kõigepealt tahaks tänada ilmataati ,kes üritust puhtal kujul soosis Icon_cool siis korraldajaid ja osavõtjaid . Koht oli ideaalne , tegevust jätkus nii liivaradade vallutajatele kui ka saunade ehitajatele Smile õllejoomisest ja suplemisest rääkimata .
Ma ei usu , et ma väga eksin kui selle yrituse elamusi võrdlen kas siis Suvepäevade või Rajapäevade omadega . Igaljuhul osavõtjatele jääb see igaljuhul sügavalt meelde ... ja mitteosavõtjatele ....soovitan 200% sellist üritust mitte maha magada Smile . Usun isegi ,et see koht veaks isegi Suvepäevad rahulikult välja Nod . Vaja vaid rohkem "koormakatte kilesi" osta , et saaks teha terve "linnaku" ( Saun + öömajad+ söögikoda ) .

ps. Mis puudutab Indreku kommentaari Sorento suutlikuse kohta liivas... siis jah , tuleb tõesti tunnistada ,et polegi see Sorento päris tavaline CRV või muu "parketnik" . On teine üsna laia liikumisvabadust võimaldav liikumisvahend Icon_lol .Käisin ka Pyhapäeval veel seal kella 20 paiku märga liiva testimas . Esimesest mäest enam üles ei saanud (Indrek ja Ermo mäletavad millest jutt) liiv oli märg ja hakkas lihtsalt kalde suunas ,paremale ,autot vedama mäe lõpus . (rehve praktiliselt pole all , maastikumeeste mõistes )
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#54
Sai ka nii saunas käidud kui G-ga sõidetud. Öine laskumine jah, tuleb tõde tunnistada, pani liblikad naba ümber tantsu lööma ja vist olin esimene kes tegi enda jaoks otsuse, et G on küll pehme, turvaline ja kõrge suutlikkusega aga sealt tipust laskumine tundus oma jalgadel kindlam. Ei hakka eespool öeldut üle kordama aga täpselt sellised need muljed olid ja ütleks et ülivõrdes

Hoopis raskem on mul mõista neid kes teevad etteheiteid et üritusi on vähe ja et saame kuskil parkla nurgas kokku. Nüüd oli SUPER ACTION aga keda polnud olid need hädaldajad huvilised. Siit loo moraal väikses murdes:
"Tettost saa iks midagi, vahtmisest ei todagi!"
Lihtsalt ei saa siia lisaks märkimata jätta, et Liia muutis oluliselt oma arvamust maasturitest ja tunnistas siiralt, et Joonas oskab lisaks liivamägedes turnimisele ka metsas sõita. Mis muud kui uute kohtumisteni.
Odavalt aga mugavalt - selleks sobib diisel kurbik täiesti.
Vasta
#55
Tere taas

Kui plaaniksime sarnast üritust näiteks Septembri esimesse poolde, siis kas ja kui palju oleks seekord huvilisi. Kohapeal ruumi jagub piisavalt ja tegevustel poleks ei lõppu ega ilma.

Muidugi kannataks ka maasturitega sinna minna, aga usun et Joonasega enam ei viitsi G ga kohale tulla. Küll aga võivad teised maasturid ju seekord osa võtta.

Muidugi saab kohapeal veel palli mängida ja sadat muud asja teha - loomulikult taasesitaks sauna teema:d

Mis arvate septermbris on veel piisavalt soe, et saunatada ja telkida.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#56
(17-08-2010, 03:33 PM)indrek Kirjutas: Tere taas

Kui plaaniksime sarnast üritust näiteks Septembri esimesse poolde, siis kas ja kui palju oleks seekord huvilisi. Kohapeal ruumi jagub piisavalt ja tegevustel poleks ei lõppu ega ilma.

Muidugi kannataks ka maasturitega sinna minna, aga usun et Joonasega enam ei viitsi G ga kohale tulla. Küll aga võivad teised maasturid ju seekord osa võtta.

Muidugi saab kohapeal veel palli mängida ja sadat muud asja teha - loomulikult taasesitaks sauna teema:d

Mis arvate septermbris on veel piisavalt soe, et saunatada ja telkida.
mina poolt , mina poolt Big GrinBig GrinBig Grin
Vasta
#57
Ma olex vast kah tulemas.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#58
No vähe ei olnud kade ega kurb, kui videoid vaatasin, et ei saanud tulla. Aga kolmest üritusest tuli üks valida ja paraku jalgsi ikka kohale ei kõmbiIcon_biggrin.
Üritaks ikka teisel katsel kohale vedada ning ka sõbra ja/pere kaasa haarata.

Eks see soojus sõltub ilmataadist - võib jopata isegi.

Nii et kahe käega pooltSmile
320CDI - Väikevenna

Vasta
#59
Kui vahepeal asumisele ei saadeta siis ka kohal.
Paraku Quadi kaasa enam võtta ei saa kuna üks osalejatest lihtsalt omandas selle minult väikse tasu eest.
Kurjajuur
Vasta
#60
(17-08-2010, 08:48 PM)kurjajuur Kirjutas: Kui vahepeal asumisele ei saadeta siis ka kohal.
Paraku Quadi kaasa enam võtta ei saa kuna üks osalejatest lihtsalt omandas selle minult väikse tasu eest.

Kes see veel oli?
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Jõulude aftekas klubi garaazis 30.12.2010 indrek 8 8,788 28-12-2010, 01:27 AM
Viimane postitus: nostromo
  Kogunemine Tartus 21.05.2010 HotPapa 10 9,639 22-05-2010, 11:25 PM
Viimane postitus: ralak
  Uute liitujate ÜV Tartus 09.04.2010 HotPapa 22 16,835 28-04-2010, 10:14 PM
Viimane postitus: HotPapa
  Rattaretk 2010 indrek 2 3,639 27-04-2010, 11:06 AM
Viimane postitus: indrek
  IV Rahvusvaheline MB Kokkutulek. Kiiev. 22 - 24 mai 2010.a MaxTre 2 4,254 19-04-2010, 01:38 AM
Viimane postitus: MaxTre
  RAADI RACE@ILMATSALU [13. veebruar 2010. Ilmatsalu jäärajal] veedler 4 5,536 11-02-2010, 04:02 PM
Viimane postitus: veedler



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne