Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autopesula
#1
http://www.primolink.ee/

Kõik teenused -15% klubikaardi ettenäitamisel.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#2
Kristiines Välja tn. 20 asuvas autopesulas oleks võimalik soodustus MB klubile välja rääkida. Kas oleks huvilisi?
Andres 5169200
MB E300T DIESEL -94

www.andresreisid.ee
Vasta
#3
kus asub välja 20 ja mis kvaliteet on? mina isiklikult olen suht vastik pedant kui asi puutub autosse ja tahan saada SUUREPÄRAST mitte lihtsalt švammi ja survepesurit.
...
Vasta
#4
Kas selle firma poleerimise kohta oskab keegi midagi öelda?
Vasta
#5
Andres Kirjutas:kus asub välja 20 ja mis kvaliteet on? mina isiklikult olen suht vastik pedant kui asi puutub autosse ja tahan saada SUUREPÄRAST mitte lihtsalt švammi ja survepesurit.
jah ise ka pedant ja sellepärast ei lasegi teistel seda tööd teha teen alati ise, minujaoks on see kui rituaal ja selleks kulub mul tavaliselt tervepäev ära
Vasta
#6
Andres Kirjutas:kus asub välja 20 ja mis kvaliteet on? mina isiklikult olen suht vastik pedant kui asi puutub autosse ja tahan saada SUUREPÄRAST mitte lihtsalt švammi ja survepesurit.

Kuna endal samad mured, siis on nii mõnigi käsipesula jäänud minu toetusest ilma oma pesukvaliteedi pärast. Mainimata siinkohal pesulat, otsustasid sõbrakesed pesijad viimases pesulas autost 2 pakki suitsu ära virutada kuigi pesukvaliteet oli igati ok. Arusaadavalt ei lähe ka sinna enam, mitte küll sellepärast, et mul suitsust kahju oleks, saate aru küll. Niiet- Andrese küsimusele lisaks- kas selle pesuga kaasneb ka mingeid lisakulusid lisaks pesuhinnale? Ja üks asi veel, mis tundub küll tühine aga minu jaoks ikkagi oluline, kuna ei taha peale auto pesulast tulekut siiski ise lappi kätte enam võtta- kas kroomitud summutiotste pesu on hinna sees või tuleb selle jaoks lisa maksta? Küsin sellepärast, et kolmest käsipesulast pole ükski võtnud vaevaks neid pesta. Rohkem küsimusi pole hetkel.
perpetum mobile
Vasta
#7
Mitte, et ma noriksin vaid lihtsalt tahaks mingi pesula püsikliendiks hakata, kust välja sõites ei peaks stressi langema Smile)
perpetum mobile
Vasta
#8
Andres Kirjutas:kus asub välja 20 ja mis kvaliteet on? mina isiklikult olen suht vastik pedant kui asi puutub autosse ja tahan saada SUUREPÄRAST mitte lihtsalt švammi ja survepesurit.

selleks tuleb omada survepesumasinat ja pedereerida oma autut ise!

http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=2789
56562200
Vasta
#9
Eric Kirjutas:
Andres Kirjutas:kus asub välja 20 ja mis kvaliteet on? mina isiklikult olen suht vastik pedant kui asi puutub autosse ja tahan saada SUUREPÄRAST mitte lihtsalt švammi ja survepesurit.

selleks tuleb omada survepesumasinat ja pedereerida oma autut ise!

http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=2789

Jaa, seda saab suvel väga eduliselt praktiseerida aga talvel läheb pisut keeruliseks kui garaaži pole...
perpetum mobile
Vasta
#10
Kvaliteet oleneb tavaliselt ebanormaalselt suures osas pesijast, kohal endal polegi teab mis tähtsust (kui just 100EEK-urkaga tegu pole, sellise raha eest ei liiguta end kõige tublimgi). Koolitatud (kui on nii juhtunud :) on nad ikka car brite vms keemiamüüjate poolt.
Nii et otsige 'ihupesija' omale ja järgnege talle, kuhu iganes tema teed ei vii.
Või käige audi poe taga (v-b on selliseid kohti veel tekkinud, pole kursis).
Või elage sitane aastaaeg suuri tundeid maha surudes kuidagi üle ja limpsige soojal ajal ise oma autot :)
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kadaka Autopesula, keemiline puhastus, poleerimine jne arturmalcik 11 18,165 03-07-2018, 01:16 AM
Viimane postitus: arturmalcik
  Vip Service autopesula, remont ja hooldus. Cobra 2 4,750 19-11-2013, 10:41 PM
Viimane postitus: Cobra
  Avatud uus autopesula kunderi 15 tallinn hinnad alates 2.- eur vilks212 0 5,483 07-03-2011, 07:00 PM
Viimane postitus: vilks212
  Autode käsipesula - Männiku Autopesula OÜ männikupesula 0 4,243 12-08-2010, 03:31 PM
Viimane postitus: männikupesula
  Autopesula Clean Service kristiines, -20% klubi liikmetele garageboy 17 17,894 16-05-2010, 02:38 PM
Viimane postitus: Tauno
  Tulbi Autopesula -20% indrek 0 3,437 16-03-2009, 05:23 PM
Viimane postitus: indrek
  Autopesula Viimsis Kuldar 0 4,727 08-03-2009, 03:22 PM
Viimane postitus: Kuldar



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne