Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IR-puldist signa juhtimine-kuidas ühendada
#1
probleemist juttu ka huviliste autode alla, et seda ilmselt kõik ei viitsi põhjalikult lugeda, teen teema ka õige koha peale.

minu autoks c124 95 aasta. põhimõtteliselt peaks asi toimuma sama moodi ka w140, w202, w210 vähemalt teatud aastate mudelitel on tehas kasutanud IR keskluku pulti.

probleem järgmine. autol on eelpool nimetatud IR-puldist kesklukustamise süsteem (seda siis originaalis) see toimetab iseenesest kenasti. autol on ka eraldi paigaldatud signalisatsioon, samuti puldist (tootjalt cobra) ka see toimetab kenasti. natuke tüütu on kahe puldiga ringi käia, oleks vaja et tehase IR-pult teeks samaaegselt ka signalisatsiooni puldi tööd ehk siis peale uste avamise/sulgemise siis ka aktiveeriks/võtaks maha signalisatsiooni.

loodan, et ei saanud väga keeruline. ilmselt teeks iga teine alarmitöökoda selle töö ära, et endale ka meeldib nokitseda ja asjadest aru saada ning niisama mõne juhtme vedamise eest raha välja käia ei raatsi, siis küsingi siit abi.

kes nüüd kohe ei saanud aru mis on IR -puldist kesklukk, siis väike äratundmise pilt
[Pilt: 65434484.jpg]
Vasta
#2
(17-06-2010, 11:50 PM)hannes_s Kirjutas: autol on ka eraldi paigaldatud signalisatsioon, samuti puldist (tootjalt cobra) ka see toimetab kenasti. natuke tüütu on kahe puldiga ringi käia, oleks vaja et tehase IR-pult teeks samaaegselt ka signalisatsiooni puldi tööd ehk siis peale uste avamise/sulgemise siis ka aktiveeriks/võtaks maha signalisatsiooni.

Selle puldiga Cobra pead vahetama sellise vastu mida juhitakse orig.puldist (kas siis keskluku- või suundade pealt) ehk siis signa vahetus. Aga miks ainult seda Cobra signa ei kasuta? Kas siis orig. signa ei toimeta, et Cobra lisaks on pandud?
Vasta
#3
marek, millised signad istuvad selle orig. immoga nii kokku, et juhtimine käiks sellest flip keyst? Tood mõne soodsama mudeli välja? Kahte pulti ei tahaks kaasas kanda. Selline signa peaks odavam ka olema, teoreetiliseltIcon_rolleyes auto 97a. c klass.
Vasta
#4
Ameeriklased kõik soovitavad pagasnikusse selle nö. ülemineku teha. Igatahes, ei ole asjasse ma isiklikult süvendunud, kuid annan ühe lingi: http://www.2phast.com/500e/ -> "Stereo/Alarm Updates". Seal on sama teema, mis sul.

Muideks. G-klass tuli ka selle IR-puldiga, mis minu arust on veits tobe, et peab seal puldiga igat moodi vingerdama, et signaali saada Big Grin
Vasta
#5
link, mille andsid on vanema tüübi 124. seal õpetab mingi "turu" flip keyga signa installatsiooni, millel on signa pult juba flip key enda sees. mul vaja tehase flip key IR pult panna eradli paigaldatud signalisatsiooni juhtima. olen ka ise päris palju netist otsinud, aga just seesugust teemat kuskilt leidnud pole.
(18-06-2010, 09:33 AM)marek Kirjutas: Selle puldiga Cobra pead vahetama sellise vastu mida juhitakse orig.puldist (kas siis keskluku- või suundade pealt) ehk siis signa vahetus. Aga miks ainult seda Cobra signa ei kasuta? Kas siis orig. signa ei toimeta, et Cobra lisaks on pandud?

originaal kesklukustuse puldisüsteemi taastasin mina kui uus omanik. keegi eelmistest omanikest on kaotanud/lõhkunud originaal puldid. ilmselt lõhkunud kuna IR-puldist oli alles vaid metallist võtme osa. ainult seda cobra signa ei saa ju kasutada, IR-puldi küljes on ju süütevõti seega peab ikkagi 2 pulti koguaeg kaasas kandma.
Vasta
#6
(18-06-2010, 11:19 AM)erki232 Kirjutas: marek, millised signad istuvad selle orig. immoga nii kokku, et juhtimine käiks sellest flip keyst? Tood mõne soodsama mudeli välja? Kahte pulti ei tahaks kaasas kanda. Selline signa peaks odavam ka olema, teoreetiliseltIcon_rolleyes auto 97a. c klass.

Neid on palju, soodsaimad leiad ilmselt http://www.code.ee'st. Kui on orig. ir puldist signa olemas, siis ma ei näe küll põhjust sinna veel üks paigaldada...
Vasta
#7
asjad on nii nagu kasutaja marek ütles.
helistasin täna autoalarm.ee leheküljel olevale telefoni numbrile ning kurtsin oma muret. sealt siis väideti, et ilmselt pole minu signalisatsioonil originaal puldist juhtimise funktsiooni. ja kui seda juba pole, siis seda pole. abi annab nende väitel vaid uue signalisatsiooni paigaldamine, millel too originaal puldist signalisatsiooni juhtimine ka olemas on. et tegu on nagu lisa funktsiooniga, siis ilmselt seda mul ka pole. pidavat originaal puldist juhtimisega signad ja tavalised üksteisest täielikult erinema. ning puldist signagi on minu autole ilmselt paigaldatud vaid selle mõttega, et ei peaks esindusest uut IR-pulti tellima (tegu siiski kalli asjaga)
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W209 kabrio keskluku juhtimine puldist Sm. Västrik 3 463 24-05-2022, 02:21 PM
Viimane postitus: Rolz
  Video In Motion Ntg2.5 kuidas aktiveerida a.myrk 2 523 26-07-2021, 02:13 PM
Viimane postitus: Marksus
  automaatkasti juhtimine ilma absi ecu ta Lomp 1 1,992 20-02-2018, 01:43 PM
Viimane postitus: Lomp
  W201 ASD Kuidas teha? Trollzan 10 7,357 09-06-2016, 07:36 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  Vaakumi ressiiver (CDI turbo juhtimine). danil523 0 1,738 25-01-2016, 03:29 AM
Viimane postitus: danil523
  W210 aknad puldist. thomka65 2 2,485 15-02-2015, 09:34 PM
Viimane postitus: thomka65
  Kuhu w212 -e subwoofer ühendada? karuanton 0 2,448 28-08-2014, 12:08 PM
Viimane postitus: karuanton
  Kuidas toimib automaatkäivitus ? Drag 10 7,882 11-10-2012, 08:47 PM
Viimane postitus: stihl
  Kuidas töötab MBw140 1 3,180 03-08-2011, 06:25 PM
Viimane postitus: hents99
  Keerasin vargamutri puruks- kust ja kuidas leidas uus (olemas ainult pilt) w1244 2 3,784 15-05-2011, 12:26 AM
Viimane postitus: väikemees



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne