Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rooli kergus sõltub millest?
#1
Kes oskab öelda millest roolikergus sõltub? Mis on kulunud või vajab määrimist kui rool kõige kergem just pole?
5 isendit w140 mis mul olnd...roolikergus on erinev ühel ülikerge teisel kerge kolmandal
suht raskelt käib Icon_eek !?
omale meeldib ülikerge rool-sõidumugavusel olulisim.
Vasta
#2
Vaata kuna sul nagu ma aru saan on 500-ne siis selle peaks olema kiirustundlik rool. Aga nagu lugesin siis sul püsikas ja asr ei töötan järelikult on sul vigane esimene vasak abs andur või juhe, sest selle pealt loetakse infot. Selle tulemusena ei tööta sul ka see osa rooli süsteemist, mis peaks vastavalt kiirusele rooli kergsust muutma.Vaheta see juhe koos anduriga ära ja su probleemid lahevnevad. omal ajal oma 420 ga oli sama jama. Sealt juhtmelt saab infi rool, abs, asr ja minu arust spidokas ka oli. kui juhe peetis siis rool raske spido jamas püsikas ei töötand ja kummi sai suitsetada nii mis kole.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#3
võib ka olla, et roolivõimu pumba tootlikkus lihtsalt aja jooksul väheneb...minu uuemal w203'l nii ta paistab olema.
Vasta
#4
Amordi laagrid läbi , pump kulunud , õli vale , miski umbes , roolilatt k6ver , esisillas miski k6ver.

Kätes liiga vähe j6udu. Vigu v6ib palju olla,.
Vasta
#5
No üldiselt kui ulme velg all ei ole siis peaks kohapeal sõrmega keerata jõudma ka kõige tossikesem vennike.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#6
(29-05-2010, 03:21 PM)500sel Kirjutas: omale meeldib ülikerge rool-sõidumugavusel olulisim.

Usu, ülikerge rool ei ole mitte suurel kiirusel sõidumugavus, kohutav lausa.
Seepärast tehaksegi kiirustundlikke, aeglase sõiduga kerge ja kiirel sõidul raskem.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#7
(30-05-2010, 07:45 PM)Karl Kirjutas: Usu, ülikerge rool ei ole mitte suurel kiirusel sõidumugavus, kohutav lausa.
pole ise suurem kihutaja ega oma "ülikerge rooliga" sõidukit. mis juhtub suurel kiirusel autoga, millel "ülikerge rool" ? hakkab ujuma?
Vasta
#8
Tunnetus kaob ära
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#9
Täpselt, selleks ei peagi kihutaja olema. Kerget rooli pead maantee kiirusel pidevalt korrigeerima, ise seda võib-olla märkamatagi,
ning see võtab sõidumõnu ära ja väsitab. Olen kunagi nooruses omanud Hondat ülikerge rooliga. Linnas oli väga hea, kuid edasi.....
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#10
Tere!

Millest see ,siis ikkagi sõltub? Mul CL-il ongi rool ülikerge ja trassi on kehva sõita.
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#11
(31-05-2010, 08:40 AM)Karl Kirjutas: Täpselt, selleks ei peagi kihutaja olema. Kerget rooli pead maantee kiirusel pidevalt korrigeerima, ise seda võib-olla märkamatagi,
ning see võtab sõidumõnu ära ja väsitab. Olen kunagi nooruses omanud Hondat ülikerge rooliga. Linnas oli väga hea, kuid edasi.....
Vanal Honda preludel oli räigelt üle võimendatud. Rooli tõmbad keerlema ja keerleb ise kuni teise otsa välja.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#12
(31-05-2010, 12:19 PM)taaviw126 Kirjutas:
(31-05-2010, 08:40 AM)Karl Kirjutas: Täpselt, selleks ei peagi kihutaja olema. Kerget rooli pead maantee kiirusel pidevalt korrigeerima, ise seda võib-olla märkamatagi,
ning see võtab sõidumõnu ära ja väsitab. Olen kunagi nooruses omanud Hondat ülikerge rooliga. Linnas oli väga hea, kuid edasi.....
Vanal Honda preludel oli räigelt üle võimendatud. Rooli tõmbad keerlema ja keerleb ise kuni teise otsa välja.

Just seda auto omasingi kunagi kui noor ja loll olin Icon_biggrin

http://www.youtube.com/watch?v=PRY9oPELR...r_embedded
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Rooli Peal olevad nupud w 220 Nargothrond 0 1,868 24-10-2015, 03:53 PM
Viimane postitus: Nargothrond
  ABS ja ETS lähevad põlema rooli keerates... 500sel 2 3,093 08-03-2011, 08:59 PM
Viimane postitus: 500sel
  Laenuks 140-ne rooli Pets77 5 2,990 15-03-2008, 12:28 PM
Viimane postitus: Pets77



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne