Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SMART Autokosmeetik - kosmeetiline parandus ja iluhooldus
#1
WWW.SMARTKOSMEETIK.EE

Smart Autokosmeetik OÜ on 2010. aastal asutatud ettevõte, mille eesmärgiks on pakkuda sõidukite kosmeetilise paranduse valdkonnas parimat kvaliteedi mõistliku hinnaga.

Miks eelistada meid?
- töökogemus üle 15 aasta
- perfektne tulemus
- kiire teenindus
- kliendisõbralikud hinnad
- ainult kvaliteetsete töö- ning hooldusvahendite kasutamine

[Pilt: himija.jpg]

Asume Tallinna Kesklinnas, Veerenni ja Liivalaia tee läheduses aadressil Magasini 31.

Meie teenused
- Eksterjööri parandus (kere poleerimine, tulede poleerimine, mõlkide eemaldus (dent repair), värvikahjude parandus, valuvelje värvikahjude parandus)
- Interjööri parandus (nahksisu parandus, plastiku parandus, vinüüli parandus, tekstii ja veluuri parandus)
- Hooldus (keemiline puhastus, nahksisu hooldus, vahatamine, müügieelne ettevalmistus)
- Styling (klaaside toonimine, carbon või tavakilega katmine seest ja väljast, kleepsude valmistamine ja paigaldus, klaas- ja plastiktulede toonimine)

[Pilt: teenused.jpg]

Mercedes-Benz klubi liikmetele soodustus -10%
Lisainfo saamiseks võtke ühendust maili või telefoni teel:
info(at)smartkosmeetik.ee
(+372) 581 55 555

Lugupidamisega,
Smart Autokosmeetik OÜ
Tallinn, Magasini 31
http://www.smartkosmeetik.ee
Vasta
#2
ette ära öeldes, mina ei ole selle firmaga kuidagi seotud
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#3
"Õnnestus" tagumisele uksele üks tüüpiline parkla mõlk saada, nüüdseks on ta mind ära tüüdanud ja sooviks eemaldada.
Keegi peale selle koha oskab miskit soovitada, proovisin helistada sinna, aga kuna mu venekeele oskus on niru, ma ei tea kuidas on mõlk ning tagumine uks jäi meie suhtlus pooleli.
Ideid?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#4
(03-06-2010, 11:56 AM)Laur Kirjutas: "Õnnestus" tagumisele uksele üks tüüpiline parkla mõlk saada, nüüdseks on ta mind ära tüüdanud ja sooviks eemaldada.
Keegi peale selle koha oskab miskit soovitada, proovisin helistada sinna, aga kuna mu venekeele oskus on niru, ma ei tea kuidas on mõlk ning tagumine uks jäi meie suhtlus pooleli.
Ideid?


www.minismart.ee saab abiks olla
Tel. 56705562 Oliver
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Smart Kindlustusmaakler - uus kindlustus indrek 11 11,463 04-04-2009, 04:02 PM
Viimane postitus: smart



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne