Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K: w124 uksed läksid lukku öösel ja enam lahti ei saa
#1
hommikul autosse minnes avastasin et uksed on lukku läinud ja enam lahti ei saa Icon_biggrin kesklukku kah ei toimi ja arvatavasti on aku tühjaks saanud kas on võimalik kuidagi voolu kuskilt anda et uksed lahti läheksid ?
Vasta
#2
(12-05-2010, 08:47 AM)753dfx Kirjutas: hommikul autosse minnes avastasin et uksed on lukku läinud ja enam lahti ei saa Icon_biggrin kesklukku kah ei toimi ja arvatavasti on aku tühjaks saanud kas on võimalik kuidagi voolu kuskilt anda et uksed lahti läheksid ?
kui pagaasniku võtmest lahti saad ja sul juhtub seal olema helivõimendi siis sealt kaudu saad "voolu" anda (ise seda meetodit kasutasin ) siis starterile saad ka otse "voolu" anda ...aga ettevaatust kui käik sees on ja seal "jämedale"(+kaablile) "voolu" annad ,et ei puutuks samal ajal tõmbereleel olevat kontakti !!!!
Vasta
#3
Genekale plussi. Keresse või mootori külge miinust.
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#4
Ja eksole võti w124l ei tööta, kuna mustust täis augud?Big Grin Täpselt sama asi juhtus mul, aga õnneks jäi üks uks lahti.. Kuigi teoorias on nii, et kui võti ja lukk ikkagi sobivad, siis õlitad lahti või proovid akut kas siis jumpida või laadida. Näiteks mina olen akusi laadinud arvuti voolukarbiga ja on täitsa asjalikult toiminud. Nüüd on muidugi jah küsimus selles, et kuidas pääseda nendele paksudele juhtmetele ligi täpselt nii naguringsm soovitas. Mina näen asja nii, et tõstad auto üles ja auto alt seda teeksid.. muidugi ma mõtlen hetkel enda vanale volvole ja pole päris kindel, kui kerge sul w124le alt ligi on pääseda.

Siit väike näpunäide, et kui kunagi alarmiga tegeled või näiteks kui aku on tühi, siis hoia alati üks akendest lahti. Sest ühel hetkel võib alarm valesti asjast aru saada ja uksed kinni panna, näiteks kui oled just teise aku taha pannud Big Grin ja võtmed autos on.
Vasta
#5
Kui on õige võti siis grafiitõli ronib ilusti luku sees ringi. 1 sorts seda sisse, siis lase pool tundi seista ja siis võtmega nõksutama.
Võid proovida ka kinni roostetanud mutrite spreid.
Vända-aknaid võid ka proovida alla suruda.
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#6
Kummaline on lugeda neid lukus uste teemasi, iga kuu vähemalt üks, aga keegi ei õpi teiste vigadest ja ei tee auto ukse lukke korda enne kui häda käes, kui siiski. Retard
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#7
Mina toimetasin nii(Kui kupeed ära tooma läksin vana omaniku hoovis,ja tal aku surnud oli):
Traadist konks,selle lükkasin esimese võrevahelt läbi.Kui ilusti vaadata näeb kapoti avamise süsteemi.
Konksu ajasin sinna taha,sikutasin kõvasti, (ise kirudes ja vandudes,kui traat sõrmedesse soonis), siis tuli esimesest astmest lukk lahti,ja nagu teada siis teise astme saab juba ju nublakast lahti.
Simple as that it is!
Priit
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
#8
(12-05-2010, 06:41 PM)Laur Kirjutas: Kummaline on lugeda neid lukus uste teemasi, iga kuu vähemalt üks, aga keegi ei õpi teiste vigadest ja ei tee auto ukse lukke korda enne kui häda käes, kui siiski. Retard
Noh nt. mul on lukud ise seest lahti tehtud ,et võtmest ei saakski lahti keerata kuna kaks korda on lukk lihtsalt katki keeratud ja autot seest rüüstatud.....
Vasta
#9
Klaasilõhkumine pättide poolt pole ka veel mingi kadunud kunst.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#10
(13-05-2010, 01:01 AM)Laur Kirjutas: Klaasilõhkumine pättide poolt pole ka veel mingi kadunud kunst.
Noh sellega kaasneb natuke suurem lärm.....ja nt.124-ja kasutatud küljeklaasid saab ca 100 eeguga.....aga lukk tunduvalt kallim.
Vasta
#11
tänud kõigile vihjete eestThumbsup sain lahti lõpuks ukse pika traadiga ukse vahelt Big Grin ja nüüd ei saa aru miks täna hommikul jälle uks kinni oli läinud õnneks jätsin akna lahti Big GrinBig Grin eile oli kuulda auto alt mingit relee häält plõksis seal midagi Big Grin ja uksed jälle kinni ja aku on täis ? oskab selle peale keegi midagi öelda ??? ma ise kahtlustan mingit vee kahjustust .
Vasta
#12
Kõlab täpselt samamoodi nagu mul endalgi uksed kinni läksid. Mul oli aku tühi, kuigi samalajal tegelesin alarmiga. Igatahes soovitan proovida teist akut. Kui kardad, et vihm sisse tuleb, aga omas hoovis, siis võid aknad kinni jätta ja kesklukustuse pumbast lahti ühendada.
Vasta
#13
Tere! Puutusin mõni aeg tagasi kokku sama probleemiga. Mul oli aku tühi ja uksi ei avanud. Laadisin auto põhja alt aku täis (pluss starterile ja miinus raamist. Aga uksed ei mõiganud pluss mul pole autol lukuaukusid - nn keyless entry. Seejärel muukisin kapoti lahti ühe klubilise abiga, proovisin akust laadida, ikka midagi. Siis võtsin aku klemmid korra maha ja panin peale. Nüüd toimis ideaalselt.
Proovi, äkki aitab. Nod
Vabandan, kui palju mõtetut loba on. Icon_smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas eemaldada w124 esiukse aknatõstuki mootorit kui klaas ei liigu? kraabus 1 63 26-03-2024, 12:28 AM
Viimane postitus: v6sa
  W124 "duo valve" (puhub sooja) Manifesto 3 330 22-03-2024, 05:14 PM
Viimane postitus: Manifesto
Photo W124 1989_alu velg v. terasvelg? squirrel9 4 135 29-02-2024, 10:30 AM
Viimane postitus: squirrel9
  w124 om606 käigukast/sidur eenupeenu 3 251 26-02-2024, 02:03 PM
Viimane postitus: eenupeenu
  E280 2008 ei käivitu normaalselt ja kast läheb lukku Katiw211 0 230 23-03-2023, 11:51 AM
Viimane postitus: Katiw211
  Mure W124 pööretega spy4 21 7,632 19-03-2023, 11:28 PM
Viimane postitus: v6sa
  Uksed ei lukustu puldist. 2004 e-klass zudoshiki 4 2,387 15-01-2023, 02:06 AM
Viimane postitus: meego
  w124 karbikatete tüüblid IndrekJ 3 344 22-12-2022, 05:22 PM
Viimane postitus: stihl
  W124 3.0d mootori mure. M1X 4 585 29-11-2022, 09:33 PM
Viimane postitus: M1X
Exclamation E220 SOOVIN AVARIILISEST LAHTI SAADA Ingrid 1 691 30-08-2022, 08:38 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne