Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kus lasta teha hed remonti !!!
#1
Question 
[size=2][color=black]tere austatud kodanikud!!!

Kas keegi oskab soovitada mingit head autoremondifirmat, kes teeks head tööd. Nimelt juhtus nii, et sõideti tagant mulle otsa Confusedad:...sõitjaks oli veoauto ja mul on mb e290td (w210) 99.a. nähtavad kahjud on taga parem poritiib,tagumine parempoolne tuli,taga pagasnikuluuk ja taga pamper on korralikult katki, kuid mittenähtavatest arvan, et tagasild sai korralikult põrutada ja ergo kindlustus soovitab mingit Värvaltrans oü(sellest ei tea mamiskit) firmat, kuid ei ole nõus mb esindusega....seega oleks hea kui teist keegi kui asjatundja oskab anda mingi soovituse kuda ja kus käituda...

Ette tänades:hump:
Vasta
#2
Vaata :www.automaaler.ee
Vasta
#3
http://www.streetrace.org/foorum/viewtop...sc&start=0

väike arutlus värvaltrans oü kohta
Vasta
#4
kui tahad korralikku tööd siis EGOgrupp. Asub Pirita Kosel. Tehtud töödeks nii minu eelmine auto kui isa praegune ja tulemused olid suurepärased. + klienditeenendus on super - suhtutakse ikka kui inimesse.


http://www.egogrupp.ee/ - Arne Vesi
...
Vasta
#5
Tigekala Kirjutas:[size=2][color=black]tere austatud kodanikud!!!

Kas keegi oskab soovitada mingit head autoremondifirmat, kes teeks head tööd. Nimelt juhtus nii, et sõideti tagant mulle otsa Confusedad:...sõitjaks oli veoauto ja mul on mb e290td (w210) 99.a. nähtavad kahjud on taga parem poritiib,tagumine parempoolne tuli,taga pagasnikuluuk ja taga pamper on korralikult katki, kuid mittenähtavatest arvan, et tagasild sai korralikult põrutada ja ergo kindlustus soovitab mingit Värvaltrans oü(sellest ei tea mamiskit) firmat, kuid ei ole nõus mb esindusega....seega oleks hea kui teist keegi kui asjatundja oskab anda mingi soovituse kuda ja kus käituda...

Ette tänades:hump:

Värvaltransi soovitan ka mina, Mustjõe tänaval . Olen sealt saanud alati abi ja tööga pole olnud vaja nuriseda. Oman ka tuttavaid seal omaniku ja töödevastuvõtja näol . Kui vaja saab rääkida.
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#6
kui aga tutvusi pole siis saab värvalis nönna vastu pükse, et on saadud ka..
...
Vasta
#7
Kuldar Kirjutas:
Tigekala Kirjutas:[size=2][color=black]tere austatud kodanikud!!!

Kas keegi oskab soovitada mingit head autoremondifirmat, kes teeks head tööd. Nimelt juhtus nii, et sõideti tagant mulle otsa Confusedad:...sõitjaks oli veoauto ja mul on mb e290td (w210) 99.a. nähtavad kahjud on taga parem poritiib,tagumine parempoolne tuli,taga pagasnikuluuk ja taga pamper on korralikult katki, kuid mittenähtavatest arvan, et tagasild sai korralikult põrutada ja ergo kindlustus soovitab mingit Värvaltrans oü(sellest ei tea mamiskit) firmat, kuid ei ole nõus mb esindusega....seega oleks hea kui teist keegi kui asjatundja oskab anda mingi soovituse kuda ja kus käituda...

Ette tänades:hump:

Värvaltransi soovitan ka mina, Mustjõe tänaval . Olen sealt saanud alati abi ja tööga pole olnud vaja nuriseda. Oman ka tuttavaid seal omaniku ja töödevastuvõtja näol . Kui vaja saab rääkida.


SELGE SIIS

Aga siis äkki räägiks midagi, sest ma homme hommikul mingi 9`10 vahel sinna ja nendelt pakkumise võtan, kuid mis arvate, kas annab tagasillast ka mõne jupi sinna kraesse veeretada(näiteks tagasillapuksid)
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kus autot vahatada? Antipaatne 8 7,734 12-11-2017, 10:15 PM
Viimane postitus: nahk
  Tallinn tahab mitmed mersud kollaseks teha ReinGSM 15 17,258 04-09-2017, 11:05 PM
Viimane postitus: madis71
  Webasto diagnostika ja remont. Kus?.. kpokyc 3 7,494 08-08-2015, 11:30 PM
Viimane postitus: RMB
  kus saab ise autot pesta? marek 16 15,694 11-04-2015, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek
  Oleks vaja w211 esiküljeklaasi, selleks et teha žabloon temast. assu 0 2,146 24-03-2012, 03:17 PM
Viimane postitus: assu
  Kust saaks autole tõstukil põhja pesu teha? denis23 2 4,365 10-08-2011, 10:33 AM
Viimane postitus: kaupo51
  Mida teha jalgu jäänud w126-ga? Erik 4 4,245 08-07-2011, 08:16 PM
Viimane postitus: Erik
  Kuidas ja kus pargite oma kallist autot? Mb140 7 7,432 30-04-2011, 02:02 AM
Viimane postitus: Karl
  Kus ja kellena töötate? taaviw126 62 41,200 02-04-2010, 12:19 AM
Viimane postitus: "kutsikas"
  Kus kohast leian kere värvikoodi? puki 5 4,879 27-02-2010, 09:22 PM
Viimane postitus: ville



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne