Teema hinnang:
  • 2Hääli - 4.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nali vol.4
#41
Ma ei ole kindel, et kuhu teemasse see link kõige paremini sobiks. Kuid mina võtan asja huumoriga .. seega..
See on küll vana teema ja kõik vast teavad seda juba, kuid eriti ei olegi leidnud materjali, kus pilte auto tegemisest. Seega palun:
http://englishrussia.com/index.php/2008/...d-pu-foam/
Vasta
#42
[Pilt: Kansas.jpg]
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#43
Kui tööst on kopp ees:

[Pilt: c9423bc78f28.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#44
[Pilt: 72fd93a6b2f9.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#45
Rullnokkade Kuldvillak - klassika Icon_lol

http://www.youtube.com/watch?v=SknC3DTeXmc
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#46
[Pilt: 47ce10c9dbb5.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#47
TIP OF THE WEEK

Kuidas sooritada ostud ilma Tallinna müügimaksu maksmata?
Müügimaks kehtib teadupärast eraisikutest ostjatele, mitte juriidilistele kehadele.
Nii-et kui järgmine kord rosinasaia või muud "luksuskaupa" ostad, palu tšekk vormistada näiteks Eesti Keskerakonna nimele.
Sinult küsitakse selle jaoks reg numbrit, see on 80053370.
Ja voilà, oled 1% kokku hoidnud.
Ei ole vahet, kas maksad sulas või isikliku pangakaardiga - loeb see, kellele ost kassasüsteemis vormistatud on.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#48
Ja Keskerakond saab "vabad vahendid" ilusti kuludesse kanda - kohtumisel valijatega on rosinasaia ju vaja....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#49
Kaarel ostis kasutatud Opeli. Eusa_dance Ta oli oma ostu üle väga uhke ja hoidis ning hellitas oma autot iga päev. Eusa_whistle Aga ühel päeval läks mootor rikki Icon_eek ja ta viis auto töökotta.
Kaarel oli meeleheitel Crybaby , et peab oma armastatud autost lahus olema.
"Ära ela seda nii hingeliselt üle..." ütles Kaarli naine. "Töökojas on kindlasti ka külastusajad!" Badgrin

(31-05-2010, 10:46 AM)liisel Kirjutas: Sai siis vaadatud kuidas Opeli mootor kotti lasti

[Pilt: 84646-krants_029.jpg]
Vasta
#50
Tarbijakaitse kogutud sildid jms on pärit Eestimaa poodidest

Kreekäpali tort (kreeka pähkli),
Pähklikoore jäätis kondiitritoode "Napoleoni kääbu" > parandus "Napoleoni käbu". Peaks olema "Napoleoni kübar" (Keskturg)
Seefiir Kapuutsinom (capuccinomaitsega sefiir)
Laima hõbedase ümbrisega assortiikarp "LAIMA HäBE

Mood ja kondoom (Moet & Chandon)
Piibulehe lõhnaga rulldeodorant
ACE Genital (kaubaks oli Ace Delicate)
Elustav sampoon
Tussikeel "Palmolive"
Koomavastane sampoon
Kiimavastane sampoon

Importnaistenahast käekindad
Meestemasinal kootud kampsun
Kehakaal (Mustamäe Prismas müügil)
Keraamiline kohikann,
Allhinnatud naiste dressid
Brelok jaanes (see oli jänesekujuline karvane võtmehoidja)

Kakakoivad,
Suitsu sea kotid
Jämesool (müüdi soola)

(kalaletis)
Kuumsuitsu loheribi
Kuivatatud särk
Värske lesk
Tuleauk
Külmutatud kakaplgad

Seapraad Küpse tussukas (hiljem parandati "Seapraad KüpsetusSukas")
Hapuhoor
Neeru oad (kidney beans = aeduba)
Suitsupask (suitsutatud seapõsk)
Seapraad loomalihast
Neljaviljapuuder
Peedi-küüslaulu salat
Õuna-kabatski püree
Müügil õunad "Triibu" (tegelik sort oli Treboux)
Menüüs: oina munad - väga head, tervendavad naiste orgasmi (tegelikult oli mõeldud organismi)
Portsjonkaka (kassatsekil pärast 1 portsjonilise kakaopaki ostmist)
Ameerikast saabunud kiri aadressiga "Lääne-Nikumaa"
Keemilise puhastuse tšekk: "Jope, sinine, ka piiks ääres karv."
LITSID KOGU PERELE SAKSAMAALT (JALATSIpoe aknal)
Juuksevärvi õpetus: "Proovi värvi ühe ruutmeetrisel peapiirkonnal"
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#51
Kuidas öelda Arnold Rüütli stiilis välja lihtne lause: Ingrid, ma lähen poodi õlle järele

„Seoses kätte jõudnud äärmiselt tõsise, et mitte öelda teatud mõttes kriitilise situatsiooniga meie lähiümbruses, ma pean siin silmas teatavaid puudujääke, mille ületamatus võib põhjustada meie mikrokliimas raskestiprognoositavaid tagajärgi ja võibolla oleks siin asjakohane meenutada ühte teist teatavalt kriitilist situatsiooni kogu Vabariigis kümme aastat tagasi, mille me ühiste jõupingutuste tulemusena ja tänu siinkõneleja vastutustundlikule initsiatiivile, suutsime lahendada — mis ma tahan öelda? — ma tahan öelda, et me ei saa nüüdki taanduda oma põhimõtetest alla anda, me peame poest paar õlut ära tooma, Ingrid.“
Kurjajuur
Vasta
#52
Novosibirski loomaaias on eriolukord, emasel gorillal on jooksuaeg, isast
gorillat aga neil ei ole. Gorilla märatseb ja lõhub puuri, võib endale ka
viga teha. Loomaaia ülemused helistavad Moskvasse, sealt öeldakse, et
gorilla saatmiseks on väljas liiga külm. Järgmine kõne on Saksamaa ühte
loomaaeda, sealt vastatakse, et pole probleemi, 20000 eurot ja gorilla
tuleb. Vaesel Novosibirski loomaaial pole sellist raha kuskilt võtta.

Siis tuleb ühele ülemusele meelde loomaaia valvur Petrovitš, suurt kasvu
Siberist pärit mees, kelle välimus meenutab pisut gorillat.

"Anname talle tuhat rubla, selle raha eest paneb ta keda tahes."

Kutsutakse siis Petrovitš kohale.

"Kuule, meil on sulle üks äriline ettepanek. Sa ju tead, mis meie gorillaga
toimub. Ehk aitad hädast välja ja ajad selle asja ära? Saad aru küll, mida
me silmas peame. Raha eest muidugi."

Petrovitš sügas selle peale kukalt ja mõtles vähe.

"Hea küll, aga mul on kolm tingimust: Esiteks, suudlema ma teda ei hakka.
Teiseks, ainult tagantpoolt. Ja kolmandaks, raha saan ma alles palgapäeval
ära maksta."
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#53
Eesti=Loomariik

ilvesed presidendiks, jänesed ministriks, nugised riigikogus, kõutsid sõjaväes, põdrad kirikus, hundid juhivad laevu, vähid ootavad sadamas, karud peavad kasiinosid, rebased korraldavad kontserte, luiged annavad ajalehti välja, kitsed maalivad, mutid kirjutavad raamatuid, hiired ja hirved luuletavad... ja kõigist teistest 10 korda kuulsam loom on kass!
[Pilt: 77479-WC.jpg]
Kurjajuur
Vasta
#54
Õpetlik lugu. Miks võõrasse esiklaasi ei tasu hüpata:
http://www.youtube.com/watch?v=fMyljwUTg...re=related
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#55
Mammi käest küsitakse, et millega perepoeg ka tegeleb? Mammi vastab, et ei tea, õhtuti ihub väitsa ja hommikuti loeb raha, aga mis ameti peal on, vat seda ei tea.
sec�i haige
Vasta
#56
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=737139
Vasta
#57
[Pilt: oa6882.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#58
Kas sinu kass on ka selline?
Suurimad sõbrad: relakas, keevitus, pahtel,
Vasta
#59
(30-06-2010, 03:09 PM)MAV Kirjutas: Kas sinu kass on ka selline?

Või hoopis selline?
Vasta
#60
Maksuamet teeb juudi sünagoogis reidi.
Vaatavad rabiga siis kõik paberid ja ruumid ja inventari üle ning ametnik ei jäta midagi kahe silma vahele. Ühes toas on hunnikus luuakontsud.
"Milleks teile nii palju luuakontse?" küsib maksuametnik.
Rabi seletab:" meil on kokkulepe luudade tehasega, et kogume kontsud kokku ja aasta lõpus saame nende eest uue portsu luudasid soodsamalt".
Maksuametnik jääb vstusega rahule ja liiguvad edasi. Järgmises toas on suur kuhi lõpuni põlemata küünlajuppe.
"Miks te neid juppe alles hoiate?" küsib ametnik.
Rabi jälle seletab:"meil on küünalde tehsega kokulepe, et vanade juppide eest saame uue portsu küünlaid soodsamalt."
"Ok" vastab maksuametnik ja liiguvad järgmisse ruumi. Seal on üks suur kast ja selle sees on hunnik ümberlõikamisjääke.
"Mis jaoks te neid alles hoiate?" küsib maksuametnik jälle.
Rabi jälle seletab:"Me kogume neid väikeste juudi poiste eesnahkasid terve aasta ja siis aasta lõpus saadame need maksuametisse ja nemad saadavad meile ühe suure tü..a vastu."
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Rae Vanasõidukite Ralli VOL. 2 08.10.22 Minister 0 396 03-10-2022, 08:05 PM
Viimane postitus: Minister
  Öös On Asju vol. 8 – Autoorienteerumine 01.10.20 Minister 2 1,776 29-09-2020, 09:52 AM
Viimane postitus: Minister
  Nali Laur 5 8,988 17-01-2018, 02:34 PM
Viimane postitus: nordrainbow
  Filmisoovitused vol.2 indrek 12 13,862 03-11-2010, 01:17 AM
Viimane postitus: Laur
Tongue Omamoodi nali SEC600-ga SGM 3 6,482 11-09-2010, 10:51 AM
Viimane postitus: SGM
  Nali vol.3 Karl 197 174,051 03-04-2010, 05:31 PM
Viimane postitus: mkik
  Päeva nali: uus idee parkimiskontrolöride lollitamiseks kpokyc 13 12,961 17-03-2010, 07:27 PM
Viimane postitus: clm
  Nali vol.2. Karl 796 640,717 09-10-2009, 11:27 AM
Viimane postitus: Annakas
  nali elumees83 0 3,680 09-05-2007, 02:02 PM
Viimane postitus: elumees83
  Klubi rahade kasutamine vol palju h2x0r 8 7,384 08-01-2006, 04:29 PM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne