Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K: Valveteenus garaaži?
#1
On keegi kokku puutunud erinevate GSM põhjal töötavate valveteenustega?
Niipalju kui 15min googeldades selgus, et brändiesindaja GMS-VALVE nöörib 10 nahka. Kuidas on aga teiste "tarnijatega"?

http://www.varavalve.ee/
www.kuldnebors.ee/7555939
http://www.koduvalve.eu/

Või peaks ise tevalost mingi komplekti kokku panema?
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#2
Kõige mõistlikum ja odavam oleks ise osta ja paigaldada süsteem. Enamlevinud ning töökindlam oleks juhtmetega DSC(mõni väiksem PC mudel) süsteem, mida on kerge paigadada ja mis on väga töökindel. Selle GSM saatja võid osta eraldi juurde, kui sa ei taha turvafirma saatjat või sul pole tava tel.
Vasta
#3
Uurisin kindlustusest, selle jaoks seda valvet tegelikult vaja ongi, et KEEGI peab tagama, et häire läheks välja. See tähendab, et kui ma olen valvesse pannud ja mingil X põhjusel käiakse sees ning häiret ei anta, siis ei maksa kindlustus midagi. Ehk, siis võimalus on tellida hooldusleping ja siis vastutab juba hooldaja, et asjad on korras. Kui hooldajat pole, pean ise tagama, et asjad on OK.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#4
Kas sa tahad, et häire kohta tuleb teade sinu mobiili või miks seda GSMi vaja on? Need eeltoodud firmad ise ei valva, nad paigaldavad mindeid x süsteeme ainult, valvavad ikkagi turvafirmad.
Vasta
#5
(14-04-2010, 12:24 PM)python Kirjutas: Kõige mõistlikum ja odavam oleks ise osta ja paigaldada süsteem. Enamlevinud ning töökindlam oleks juhtmetega DSC(mõni väiksem PC mudel) süsteem, mida on kerge paigadada ja mis on väga töökindel. Selle GSM saatja võid osta eraldi juurde, kui sa ei taha turvafirma saatjat või sul pole tava tel.

Thumbsup Soovitaks ka DSC kola. Kui tahad omale häire teadet, siis sobib selleks väga hästi mingi vana Nokia mobla a'la 5110. Lisaks paar võimast pasunat ja peaks hea olema.
Vasta
#6
Mul on vaja süsteemi mida kindlustus aktseptiks. Ja niipalju kui ma aru sain, siis KÕIGE SUUREM point ja maetud koer või konks, nimetame kuidas soovime, ongi selles, et kui mingil X põhjusel läheb asi lolliks ja ei anna häireteadet, siis vastutav SINA. Aga ma ausalt ei tahaks mingi anduri tõttu 500K eest vastutada.

Edit: tavateli pole. Kindlustus ütles, et G4S teenus on seal mõtetu, kuna asi asub linnast 15 km kaugusel.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#7
Hmm, natuke segane värkBig Grin
Kindlustuse huvitab kahju, kui valvekeskus on edastanud häire kuhu? Kas turvafirmasse? See 15km pole argument, vbl mingi turvafirma auto passib seal kogu aeg läheduses. Seda tuleb erinevate turvafirmade käest uurida.
Mina vahetaksin kindlustuse sellise vastu mis eriti ei sõltu valvest.

Edit: Juhul, kui sa teed turvafirmaga lepingu siis valvekeskus on üks asi. See kuidas signaal turvafirmasse jõuab on turvafirma asi, s.t. neil on oma saatjat ja GSM modemid. Neid teisi junne saad sa panna helistama ainult oma mob. telefonile
Vasta
#8
Selles suhtes võin ka lasta häire G4Si edastada ja pole minu asi kui nad sealt 20 min kohale tulevad. Lihtsalt mõtekam on kõrval majas olevale inimesele teatada.
Nagu ma aru saan, siis need turvafirmade pakutavad kuulepingud on suht kirved - ca 1000 EEKi kuu. GSMvalve pakkus vist ca300 EEKi pakketti.
Seda, kas kindlustus hüvitab kahju, kui häire on ka magavale inimesele edastatud, kes siis püksid jalga tõmbab ja 40 minuti pärast kohale läheb, ei ole ma veel selgeks teinud. Aga nagu kindlustusandjada (tuttav) ütles, et siis kõige suurem risk on vigase tehnika tõttu häire mitte andmine ja siis polegi kindlustusest kasu. Arvestan, et talvel on garaažis ikka suht külm - näiteks -15C ja krt seda teab mis selle tehnikaga juhtuda võib. Toote peal (andur) on kirjas, et kasutustingimused -10C ja ma juba kujutan ette vastuskirja paigldajalt: "toodet ei kasutatud sihtotstarbeliselt, plä plä... "
Python - kas sa oled neid süsteeme paigldanud. Noh käed seisavad mul otsas, aga kui vaja küsiksin lihtsalt nõu!
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#9
Üldiselt mulle ei jõudnud see lepingu asi kohale, miks peaks kindlustus aksepeerima kõne magavale inimesele ja mitte turvafirmadele. GSMvalve vbl vahendab teenust nemad kuhugi ei sõida ega häiret ei edasta. Turvafirma 1000 eegu sees võib olla näiteks saatja modemi tasu, aˇla väljaostes on kuutasu odavam.
Andureid paigaldatakse ka õue, see pole probleem, näiteks osadel on selleks sisseehitatud küttekehad niiskuse ja jäätumise vastu. Pmst on sul vaja sinna korralik valvesüsteem, nagu eelpool toodud DSC või näiteks mõni paradoxi toode. Neid julgeks soovitada.
Aidata võin küll, kui küsimusi on.
Vasta
#10
Paar aastat tagasi töötasin Tartust 20km kaugusel. Käisid G4S tegelased turvasüsteemi upgrademas. Siis üks neist töötajatest rääkis, et elab 1km kaugusel linnast. Maja varastati päise päeva ajal tühjaks. Ekipaaš jõudis sinna 20 minuti pärast.Icon_rolleyes Vormistati paber, et oli häire ja kogu lugu.
Ja üldjuhul, kui meil tööjuures häiresse läks, kulus umbes 40 minti, kui auto kohale jõudis. Maantee ääres, mitte kuskil läbi soode.
Selle ajaga jõuab päris palju kraami minema tassida.
Vasta
#11
Turvafirmal on abistav roll, s.t. kui on vargus siis näiteks valvab vara peale vargus, et keegi rohkem ära ei tassiks. Teatab tulekahjust, turvab sularaha jne. Keegi pätte taga ei aja. Kahjud hüvitab kindlustus.
Samuti nagu koduvalve eesmärk on vähendada varguse riski.
Vasta
#12
Mul kodus kaks eraldi valve systeemi, üks DSC mingi PC mudel, helistab mu enda mobiilile. siiani pole probleeme olnud, hästi töökindel asi.
Teine on väljas kuurides, täiesti ise ehitatud systeem, edastab häire mulle tuppa raadio teel. Kaks talve on üle elanud ja andurid töötavad ka - 20 ilusti. Tänu ise ehitatud valvele jäid mu asjad kuuri alles, varas küll sai jooksu.

DSC julgen soovitada, ainuke mure on mingi aja tagant akut vahtada, kuid ka selle vajadusest annab keskus ise teaqda.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Soovin osta garaaži Tallinnas M.E.SEC 0 1,976 29-04-2018, 09:38 AM
Viimane postitus: M.E.SEC
  Garaazi turg nahk 6 4,460 05-02-2018, 04:03 PM
Viimane postitus: Eero_S
  Üürin garaazi tallinna ümbruses. Ermo 0 1,662 12-01-2014, 07:29 PM
Viimane postitus: Ermo
  Ü: Sooja garaazi/autokoha. janek126 3 3,368 26-11-2012, 11:34 PM
Viimane postitus: janek126
  Garaazi foorum . kalacompany 0 2,217 03-01-2010, 11:41 PM
Viimane postitus: kalacompany
  Auto talveks garaazi? Shmel 3 3,877 13-11-2008, 10:55 PM
Viimane postitus: kalacompany
  Üürin Garaazi harjumaal indrek 0 1,526 04-02-2008, 12:58 PM
Viimane postitus: indrek
  Auto kiiresti kuiva garaazi Andres 5 3,323 08-12-2007, 11:35 PM
Viimane postitus: Lõoke
  Vajan Garaazi Tallinnas indrek 0 1,611 12-06-2007, 04:38 PM
Viimane postitus: indrek
  Sooviks üürida Tartus garaaži(boksi) ralak 0 2,027 07-01-2007, 11:38 PM
Viimane postitus: ralak



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne