Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Angaari rent
#1
Tekkis selline mõte, et äkki on keegi huvitatud kaasosalusest Tabasalus suuremat sorti angaari rentimisel, kus saaks siis ise näpud õliseks teha. Kuna aga rent piisavalt kõrge, samas selle ruumi eest odav, siis oleks vaja lisaosanikke!!!! Pole veel ise kohal käinud, aga piltidel ka kontoriruumid, pesemisvõimalus ja internet. Hetkel suheldud ka Scorpio klubiga ja sealt oleks ka paar osaniku olemas.

Link.
http://www.kv.ee/uurile-anda-kaarhall-ta..._orderby_0
Kurjajuur
Vasta
#2
aga võiks täitsa üle vaadata,teenindustele raha jagamisest juba küll saanud ja majaees ka ei viitsi remondiga tegeleda
Kes teibituuningut teeb,sellel silm peast v�lja
www.liimpuit.ee
228KW
Vasta
#3
Tuleva nädala alguses plaanis siis kohal ära käia. Alguses proovin välja uurida tegeliku omaniku kuna otse suheldes on ka suurem tingimisvõimalus. Samas oleks siiski vaja ka adekvaatset infot kom.maksete kohta.
Kurjajuur
Vasta
#4
Kas maaamet ei ütle kelle oma on? Ma ise olen sealt infi saanud. Kas kellegi arust on veel imelik, et kui soovid korterit üürile võtta, siis pead kinnisvara agendile maksma ühe kuu üüri jagu raha mitte millegi eest. Ma ühte kiusasin ükskord ja küsisin, et millepärast ma pean talle maksma? Ta ütles, et see on teenustasuSmile Ma küsisin siis, et millise teenuse eest täpsemalt ma praegu maksan. Ta vastas sellepeale, et okei ma räägin korteriomanikuga, et äkki ta maksab ka poolBig Grin No küll nöörivad ikka.
Tegelt saab teenust korteri omanik kelle eest pannakse kuulutused välja ja kõik muu. Aga tema maksma ei pea ja kui peaks siis ei kasutaks kinisvarakrattide teenust.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#5
Klubi liikmetele ei soovita, meil varsti garaaz omal valmis ja kasutamisvõimalused kõikidele liikmetele olemas. Aga peagi täpsemalt.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#6
Võiks oma supikausist ikka natuke kaugemale ka näha....
Kas selle peale tõesti ei saa tulla, et kui poleks seda kinnisvaramaaklerit (kes sõidab kohale, teeb pildid, paneb oma kulu ja kirjadega kuulutused ülesse, käib igale "kõvatajale" seda näitamas, teeb sulle rendilepingu, üle- ja vastuvõtuaktid jnejne) ei oleks, poleks ka seda kuulutust ja ei oleks sa seda garaažipakkumist üldse leidnud?

Ma saan aru, et kui jutt on müügivahenduses, kus on protsentuaalne agenditeenus, tekib küsimus, et kas 5 000 0000 kr maja puhul on maakler väärt 10X suuremat teenustasu kui 500 000 kr objekti müümise puhul, kuigi töö peaks olema samaväärne.
Aga asi on üüripinnas..mnjaah....siis pole mõtet vinguda ja vänguda, et Eesti majandus nii &%/&%/% on. Aasta alguses "ületas" ka expord impordi ainult sellepärast, et keegi midagi ei tarbi, kuna raha pole ju Smile
Ma ei ole kinnisvaramaakler aga lihtsalt võiks natukenegi teiste tööd ja tehtud vaeva hinnata...
Kuid vist liiga varakapitalistlik ühiskond siin...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#7
Ei no aga mis teenust ma saan kui ma maksan talle 5000 ''teenustasu''. Kui üürisin korterit siis tuli omanik kohale ja rääkisin temaga, maakler seisis niisama ja ootas oma 5000. Minu elu ei teinud see kuidagi kergemaks, et ma talle 5000 maksin. Rolz äkki viitsiksid mulle ka 5000 üle kandaSmile Lihtsalt noh teenustasu.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#8
Kui Sa sellest aru ei saa, et Sinu elu muutus nii palju, et tänu sellele maaklerile Sa üldse leidsid omale korteri...siis meie mõttemaailmad lähevad piisavalt palju lahku...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#9
Ei ma saan aru sellest aga veits palju ikkagi mu arust ja see aasta otsin juba uut korterit ja olen tähele pannud, et paljud tavakasutajad on KV.ee-s kuulutamise selgeks saanud. Ja maaklerid on hakkanud juba lisama, et vahendustasu kokkuleppel. Vahendustasu oleks nagu õigem sõna aga no teenustasuBig Grin Ma saan aru kui ma ütleks talle, et sebi mulle korter, aga ma pididn ju absull kõik ise tegema. Puugid ikkagi mu arustSmile Sorry kui kedagi solvasin aga ma pean 6 päeva 12 tunniseid tööpäevi tegema, et mingile mutile maksta selle eest, et ta arvuti taga klõbistas 5 minti.
Rolz äkki sul tuleb 5k kergemini kätte kui mulleBig Grin
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#10
Hetkel siis angaar üle vaadatud ja hinnas ka veidi kaubeldud. Esialgne kokkuleppe jäi 5000.- + komm.maksed (vesi 200 + elekter vastavalt tarbimisele).
Ühes angaari pooles siis all väike laoruum riiulitega ja üleval kolmest ruumist koosnev kontoriosa.
Hetkel sees veel 2 madalat betoon seina aga kui käed lüüa siis lubas need maha lõhkuda.
Kurjajuur
Vasta
#11
Oli selle firma oma mis sulle kirjutasin?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  G-klassi rent pulma sõiduks billkill 2 3,780 16-06-2018, 12:42 PM
Viimane postitus: väikemees
  Pukseerimis haagise rent h2x0r 27 17,790 31-07-2010, 04:24 PM
Viimane postitus: V@hh
  Pulmaauto rent andres23 3 13,738 18-03-2010, 01:00 AM
Viimane postitus: andres23
  Katuseboxi rent meego 3 3,433 01-02-2007, 05:22 PM
Viimane postitus: Eric



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne